Uradi sam - sve i svašta

IMG_20210710_175806004~2.jpg

,,, manji deo onoga što je potrebno od sitnih alata,,,
 
Pogledajte prilog 964537

,,,mala biblioteka od pre jedan sat uspešno skockana za jedan sat,,,
Odlicno izgleda :klap:

Da se ne lazemo...ja se neki put fino iznerviram kod tih sastavljanja...obicno imam visak srafova i delova :mrgreen:

Poslednje sto sam sastavljala je kosilica....i......ne radiiiiiii...i....imam visak delovaaaaaa :rida:
 
Bavim se dizajnom enterijera. Zadnji projekat uredjenje potkrovlja za jedan mladi bračni par iz Grocke, pa me zanima vaše mišljenje. Pogledajte link. https://moja4zida.rs/uredjenje-potkrovlja/
Iskreno, ova garnitura treba sa se odalji od zida, televizor je suvise daleko i luster ne ide tako da visi na sred sobe bez ikakvog plana. Nema potrebe za lusterom na sred sobe.
 
Bavim se dizajnom enterijera. Zadnji projekat uredjenje potkrovlja za jedan mladi bračni par iz Grocke, pa me zanima vaše mišljenje. Pogledajte link. https://moja4zida.rs/uredjenje-potkrovlja/
Kao sto su ti vec rekli za luster po meni on je totalni promasaj za ovaj enterijer.Luster bi trebao da bude uz plafon horizontalno postavljen sa 4 lampe na njemu koje bi mogle da se okrecu i pomeraju u razlicitim pravcima sobe po potrebi.

Televizor je postavljen na pogresno mesto,vrlo blizu od nekih vrata sto nije uopste prakticno.Treba ga postaviti na neki drugi zid gde nema vrata ili koja su dosta udaljena od njega.Garnitura treba da bude postavljena na odredjenoj udaljenosti od televizora.

Ovo ostalo moze da prodje izgleda dobro.
 
Kao sto su ti vec rekli za luster po meni on je totalni promasaj za ovaj enterijer.Luster bi trebao da bude uz plafon horizontalno postavljen sa 4 lampe na njemu koje bi mogle da se okrecu i pomeraju u razlicitim pravcima sobe po potrebi.

Televizor je postavljen na pogresno mesto,vrlo blizu od nekih vrata sto nije uopste prakticno.Treba ga postaviti na neki drugi zid gde nema vrata ili koja su dosta udaljena od njega.Garnitura treba da bude postavljena na odredjenoj udaljenosti od televizora.

Ovo ostalo moze da prodje izgleda dobro.
Taj luster o kojem pričate se uopšte ne bi uklopio u ovaj stil enterijera. Istina je da se nisam u tom trenutku puno bavio osvetljenjem, kasnije sam ga razradio, tako da sam taj luster postavio samo onako, privremeno, da ima nešto. Ali svakako ne bih stavljao ništa što podseća na Eglo, ovde moraju da idu organski materijali.
 
Poslednja izmena:
Hvala vam na kritikama. To mi svakako puno pomaže i puno mi znači. Evo još jednog projekta koji je bio vrlo izazovan. Trebalo je urediti stan od samo 18 kvadrata (za izdavanje) koji ima plafon na 330 cm. Da ima krevet na razvlačenje, galeriju sa 2 mesta za spavanje, znači ukupno da može da se smesti 4 osobe.
 
Nema lepih i ružnih boja. Šta fali roze boji.? Hteli smo da napravimo avangardan enterojer. Šta mislite, kako vam se svidja?


ja u spavacoj sobi imam istu roze boju na jednom zidu i jednoj gredi. kreceno je 2018. :lol:

isto tako je zid iza kreveta okrecen i kod mene. ista boja. ja nisma zvala nekoga da mi dizajnira enterijer...dizajniram ga sama. :zper:
 

Back
Top