ura za zensku fantaziju

andjela rober:
da li ste se nekada zapitale,moje dame, o tome koliko smo zagnjurene u svet muske fantazije ? da se citavo odrastanje i zivot srecemo sa slikama koje simbolisu musku fantaziju i zelju a mi to treba da usvojimo i da mu pridodamo takav smisao! Da li se iko zapitao o cemu masta zena,kad je samo svoja,mimo uticaja sa strane? sta je to sto u zeni zaista budi fantaziju?

Pa naravno da sam se zapitao.Al ne mogu ja ici od zene do zene i provaljivati sta su njohove fantazije.To je suvise komplikovano.Mogle bi jednom da sednete da se dogovorite pa da je onda muskarcima lakse.
S druge strane onda ne bi bile zanimljive i onda bi vas bilo lako zadovoljiti.E to bi bio smor.
:roll:
 
Sasa, ako budes dobar, sapnucu ti tajni recept :lol:...
da, moram da dodam jos nesto za temu- ono sto budi moju fantaziju jeste, zapravo, moja seksualnost sama po sebi, najvise...a, nekad ume da bude dovoljan neciji pogled, slucajan dodir u prolazu ili neka rec...uff, takve stvari mogu da budu jaako stimulativne...mada, opet, kad vratim film, najvise sam fantazirala kad sam bila sama, bez partnera stalnog...sto je, valjda i logicno:)...doduse, slicno bude i kad je mj partner u fazama da ga sex ne zanima mnogo...kojih ima...tad opet proradi masta, cesto sama od sebe...
 
andjela rober:
da li ste se nekada zapitale,moje dame, o tome koliko smo zagnjurene u svet muske fantazije ? da se citavo odrastanje i zivot srecemo sa slikama koje simbolisu musku fantaziju i zelju a mi to treba da usvojimo i da mu pridodamo takav smisao! Da li se iko zapitao o cemu masta zena,kad je samo svoja,mimo uticaja sa strane? sta je to sto u zeni zaista budi fantaziju? to mi je zapalo za oko nedavno,kako mi osnovne pojmove seksualnosti,igre i tog sustinskog odnosa medju polovima ucimo iz vezbanke koju su pisali oni! Banalan primer,zacudio me je omot cd-a Gotan Projecta, "la revancha del tango', iznutra prikazano telo neke devojcice,rekla bih,koja sedi u suknjici i vide sa samo njene ruke od kojih je jedna na rubu suknje izmedju nogu. Vrlo sugestivno! Ili bi tako trebalo da bude! Asocijacija na vecnu musku fantaziju Lolite,koja zagolica mastu time zasto li joj ruka seta rubom suknjice,a onda pomislim kako moja asocijacija ne bi uopste bila takva! Kako isprva nisam ni pomislila na to,pa me je onda zacudilo to zasto se bas ta slika nasla na omotu,i tako ,evo odgovora, jer po muskom protokolu to spada u fantazije! I jedna zena treba da zna da prepozna citav taj spektar muskih fantazija,da na njega odreaguje stimulativno,da ne kazem i da ga stvori,povremeno,a nisam srela nijednog muskarca koji zna da pogodi ijednu iskreno zensku fantaziju? Pa cak ni na obicnom nivou dodira, uvek su potrebne instrukcije!
Ovaj svijet je napravljen po mjeri muskaraca i desnorukih... Ja sam zena i ljevoruka...
Ipak, ne osjecam se niti najmanje uskracenom po pitanju svojih vlastitih fantazija... Nemam problem sa tim da ih otvoreno ispoljim ili da ih realizujem, ako to pozelim...
U tome, uvijek sam imala podrsku svojih muskaraca...
Stavise, nerijetko su oni bili ti koji su me podsticali da ostvarim sebe...
Doduse, od jednog od njih, dobila sam CD Gotan projecta... :lol:
 
Cupavka:
Pa, kako kad...ovih dana imam dosta akcije u zivotu pa i ne fantaziram mnogo...mada...mogla bih da izdvojim, kao stalnu mastariju ffm varijantu..

Chupika, svidja mi se kako se delikatno otvarass. Kao pupoljak ssto pupi. Elem, ffm, COOL. Ali koji vid, on lezzi, one sede, ili one lezze, on na njima, ili stojecci dvoje, a trecca klechi, ili ... hajde, malo eksplicitnije, i ja se trudim da proniknem u tvoje, eto, inspirativne fantazije koje ovde imaju lepog odjeka... : )
 
Cupavka:
Aaaa, ti bi to da doktoriras, a :)...aa, ono sto mi se svidja u mastariji ffm jeste mogucnost uzivanja u svemu dupliranom...pazi- dva jezika i dva para usana oko q izgleda mi daleko stimulativnije nego singl varijanta ...

Pa recimo :) Ali polagano, da se nauzivam skroz :) e i mene cacka ffm varijanta, mada, mozda sam malo preterana, ali bih prvenstvo dala fff :P ma bas sam nesto raspolozena svuda da zavucem, hm, prste :) prosto pustam mastu da radi...pa sprovodim u delo ;)
 
septembar:
Pa recimo :) Ali polagano, da se nauzivam skroz :) e i mene cacka ffm varijanta, mada, mozda sam malo preterana, ali bih prvenstvo dala fff :P ma bas sam nesto raspolozena svuda da zavucem, hm, prste :) prosto pustam mastu da radi...pa sprovodim u delo ;)
Aaaa, i mama bi, cero :p :D ...a, preterano je smao kad biju, da znas :)...uff, sto bih , bas sad, i ja nesto da zavuchem... :-P ...pa makar samo i prstice... :wink: ...jao, bre- zove posao... :roll:
 
Da,da........Žene su na reklamama da bi manipulisale ženskom psihom....
Da,da........Toliko vaspitanih tatinih i maminih devojčica koje zahtevaju izgubljene u muškom svetu...
Da,da........Sve biju i policija i prolaznici ako žena ne otkopča gornje dugme, ne uredjuje se sat,dva, ne kupi i stavi nakit, ne namiriše se ......
Da,da........I seksualna revolucija je zato što muškarci nisu mogli da j.ebu lepe curice pa su ih sada oblikovali da one same hoće......

Ne,ne ........ubaciše se i grci u ovu priču.......
 
Patak, iritira me kad pises u zagonetkama, no, posto, ako se dobro secam, tebe boli uvo za to, nadam se da neces da zezas temu...Mis", ovo sto skapirah, oko toga da su zene "zrtve" - tu delim isto misljenje sa tobom, al, za ostalo...malo otvorenije, bre- ne ujeda niko...
 
Cupavka:
Aaaa, i mama bi, cero :p :D ...a, preterano je smao kad biju, da znas :)...uff, sto bih , bas sad, i ja nesto da zavuchem... :-P ...pa makar samo i prstice... :wink: ...jao, bre- zove posao... :roll:

Eh mama, mozemo da se nesto dogovorimo :P Ahm, kad smo vec kod zavlacenja..prstica...mislim da cu da se odjavim :P mene ne zove posao :P a deca zaspala...mmm...
 
andjela rober:
da li ste se nekada zapitale,moje dame, o tome koliko smo zagnjurene u svet muske fantazije ? da se citavo odrastanje i zivot srecemo sa slikama koje simbolisu musku fantaziju i zelju a mi to treba da usvojimo i da mu pridodamo takav smisao! Da li se iko zapitao o cemu masta zena,kad je samo svoja,mimo uticaja sa strane? sta je to sto u zeni zaista budi fantaziju? to mi je zapalo za oko nedavno,kako mi osnovne pojmove seksualnosti,igre i tog sustinskog odnosa medju polovima ucimo iz vezbanke koju su pisali oni! Banalan primer,zacudio me je omot cd-a Gotan Projecta, "la revancha del tango', iznutra prikazano telo neke devojcice,rekla bih,koja sedi u suknjici i vide sa samo njene ruke od kojih je jedna na rubu suknje izmedju nogu. Vrlo sugestivno! Ili bi tako trebalo da bude! Asocijacija na vecnu musku fantaziju Lolite,koja zagolica mastu time zasto li joj ruka seta rubom suknjice,a onda pomislim kako moja asocijacija ne bi uopste bila takva! Kako isprva nisam ni pomislila na to,pa me je onda zacudilo to zasto se bas ta slika nasla na omotu,i tako ,evo odgovora, jer po muskom protokolu to spada u fantazije! I jedna zena treba da zna da prepozna citav taj spektar muskih fantazija,da na njega odreaguje stimulativno,da ne kazem i da ga stvori,povremeno,a nisam srela nijednog muskarca koji zna da pogodi ijednu iskreno zensku fantaziju? Pa cak ni na obicnom nivou dodira, uvek su potrebne instrukcije!
nije samo sto ne moze da pogodi, ...vez i ne pomislja da nesto takvo postoji
 

Back
Top