Upomoc!Ortakinja mi se zaljubila u profu!!!!

Shinoda:
infidel:
julija*:
Slazem se sa joGooOOD :!:

To je nima zabranjeno,ali vecina njih to bas i ne postuje.Pogotovo kada je razlika petnaestak godina.

I u nasoj skoli ima takvih,ali prolazi ih polako,samo sto nastavnici su strogi pa nemaju sansi

je li Julija, jel mogu da te pitam nesto? :roll:
Mozes!!! :lol: :lol: :lol:
Ajde bas me zanima sta!!! :wink:

ma, ne pitam tebe, pitam juliju bre
imam nesto ...
 
mila15:
Najbolja ortakinja se zaljubila u profu koji joj predaje.Bila je malo nalozena u toku skolske godine a posto ima decka sa kojim je 8 meseci, mislila sam da se je preko leta proci to lozenje.
Medjutim, ONA JE TEK SAD POLUDELA KAD GA NE VIDJA!!!
Vise to nije ono sto je bilo u toku skole, malo lozenja i tako to.Cak smo se i zazale na to njeno lozenje.
Totalno je u haosu i samo prica o njemu!Najgore je to sto je i njen decko primetio da se nesto cudno desava.
Ima li neko od vas iskustva sa ovakvim slucajevima i kako da joj pomognem. Inace o liku ne znam puno, osim da je cool, ne bas puno mlad i lep ali da je smeker.
HELP! :cry:
deshava se...i to ce proci
 
Najbolja ortakinja se zaljubila u profu koji joj predaje.Bila je malo nalozena u toku skolske godine a posto ima decka sa kojim je 8 meseci, mislila sam da se je preko leta proci to lozenje.
Medjutim, ONA JE TEK SAD POLUDELA KAD GA NE VIDJA!!!
Vise to nije ono sto je bilo u toku skole, malo lozenja i tako to.Cak smo se i zazale na to njeno lozenje.
Totalno je u haosu i samo prica o njemu!Najgore je to sto je i njen decko primetio da se nesto cudno desava.
Ima li neko od vas iskustva sa ovakvim slucajevima i kako da joj pomognem. Inace o liku ne znam puno, osim da je cool, ne bas puno mlad i lep ali da je smeker.
HELP! :cry:

:mrgreen:
Kako sam se ja ložio na profesorku engleskog iz gimnazije... :mrgreen:
 

Back
Top