UPAO U KANAL: Kosovski Srbin, povratnik, pronađen mrtav!

Izdajnici uvek prodje gore od pravog neprijatelja..jer delujete u okvirima naroda koji izdajete..jednostavno tako.
ko pamti zlocine madjara od par vekova...dok se zlocini poturica pamte i prenose se pesmama..
Svako od nas nosi svoj krst...tebi je recimo totalno nebitno kako se osecaju Srbi na Kosmetu,ili u Srpskoj...a ovamo kukas kako o tebi pisu,i sta misle da ti cine.Znaci kreni od sebe..

- - - - - - - - - -



Nisi sposoban za komunikaciju na nivou...kasika je samo element..ljudi brane slobodu i golim rukama...to ne menja stvar.

Covece, sloboda se ne brani fizickim putem!
Da, bitno mi je i za njih. I zato smatram da ne treba da se govori o ratovima itd, radi bezbednosti ne samo srba na Kosovu, vec i Albanaca.

- - - - - - - - - -

ti se bas gadjas padezima, 'si siguran da si europejac? :mrgreen:
Da, siguran sam.
 
Covece, sloboda se ne brani fizickim putem!
Da, bitno mi je i za njih. I zato smatram da ne treba da se govori o ratovima itd, radi bezbednosti ne samo srba na Kosovu, vec i Albanaca.

- - - - - - - - - -


Da, siguran sam.

Ja koliko znam..a znam vise od tebe,budi siguran..SLOBODA SE IZMEDJU OSTALOG BRANI I FIZICKIM PUTEM,SKORO PA UVEK.
Moze da se izgubi pregovorima..AL DOBIJA SE UVEK FIZICKIM PUTEM I SILOM.
 
Moguce i da je hrvat ili musliman iz bosne,znaju da koriste ekavicu i tako sire propagandu i inate se. Postoji sajt "mladi antifasisti" pa cete videti koliko su opsednuti Srbima ,koriste se ekavicom i trose svoj zivot u komentarisanju svega srpskog.

Moguce je..mada muslimani vrlo brzo puknu i krenu sa uvredama... pominjanjem turske..a ovaj to ne radi.
Hrvat e to je moguce..
 
Moguce i da je hrvat ili musliman iz bosne,znaju da koriste ekavicu i tako sire propagandu i inate se. Postoji sajt "mladi antifasisti" pa cete videti koliko su opsednuti Srbima ,koriste se ekavicom i trose svoj zivot u komentarisanju svega srpskog.

и овакву поруку напише неко ко је тек отворио налог и има 16 порука....
 
Da, dobija se fizickim putem. Ali se moze i izgubiti ono najvaznije, a to je zivot.

слобода се и губи и добија,између осталог, И физичким путем...али губитак живота није најстрашнија ствар...губитак душе јесте...
28. И не бојте се оних који убијају тело, а душу не могу убити; него се бојте Оног који може и душу и тело погубити у паклу.
Матеј 10,28
 
Kakve to veze ima? Pa i ti si jednom imao 15,16 poruka,koja "logika"..

па има због тога што ти упиреш прстом у некога да је спинер а сама ниси написала 20 порука нити саставила 20 дана на форуму....колико видим,*патриота* са новоотвореним налозима у задње време колико хоћеш...параноици би могли помислити да је нека спинерска кампања у току....
 
Hvala, takodje. To jeste resenje,ali nazalost nemamo silu kao siptari da nas podrze.Jednostavno sada smo u situaciji da nemamo saveznika. Mi i da proteramo siptare ponovo,opet bi nas bombardovali.Ma nemamo mogucnost za tako nesto, cak i nasa policija ne dozvoljava mnogim nasima na primer za Vidovdan da udju na Kosmet itd.
Siptari su proterali maltene sve Srbe bez problema ali imali su podrsku, da im niko nije pomogao pa ne bi mogli protiv nas nikako.

Znam, zato treba cekati povoljniju politicku klimu u svetu i promenu konstelacije snaga. Samo tako mozemo promeniti nesto na KIM. Mada, ovaj plan je skoro nemoguc. Sta god da se desi, tesko ce nas bilo ko pustiti da etnicki ocistimo milion i po hiljada Siptara sa KIM. Ipak zivimo u hebenom 21 veku, zakasnili smo sa resavanjem "albanskog pitanja".
 
па има због тога што ти упиреш прстом у некога да је спинер а сама ниси написала 20 порука нити саставила 20 дана на форуму....колико видим,*патриота* са новоотвореним налозима у задње време колико хоћеш...параноици би могли помислити да је нека спинерска кампања у току....

Pa na sajtu je dozvoljeno registrovanje,ne znaci da imam lazan profil ako imam samo 15 poruka. Mozda je spiner neko ko ima preko 1.000 poruka,i zasto da to ne kazem ? Glupo je to tako odredjivati. Ja sam primetila da je spiner jer pravi greske u padezima, a kada koristi rec Srbin,napise to malim slovima. Ja nemam toliko vremena da provodim ceo zivot na forumu,pa ne verujem ni da cu imati ne znam koliko poruka.
 
Moguce i da je hrvat ili musliman iz bosne,znaju da koriste ekavicu i tako sire propagandu i inate se. Postoji sajt "mladi antifasisti" ili ukucajte jugoslavija.forumotion.net pa cete videti koliko su opsednuti Srbima ,koriste se ekavicom i trose svoj zivot u komentarisanju svega srpskog.

Same story na krstarici. Imas ih svuda, dosadni su kao stenice!
 
Pa na sajtu je dozvoljeno registrovanje,ne znaci da imam lazan profil ako imam samo 15 poruka. Mozda je spiner neko ko ima preko 1.000 poruka,i zasto da to ne kazem ? Glupo je to tako odredjivati. Ja sam primetila da je spiner jer pravi greske u padezima, a kada koristi rec Srbin,napise to malim slovima. Ja nemam toliko vremena da provodim ceo zivot na forumu,pa ne verujem ni da cu imati ne znam koliko poruka.

па не значи да имаш лажан профил али не значи ни да немаш зар не?...у сваком случају,неозбиљан *стаж* за поруку која некога назива спинером....
 
у сваком случају,неозбиљан *стаж* за поруку која некога назива спинером....
Eto vidis, ja ni ne koristim forume nesto puno,nisam ni znala da takva politka vlada,ko ima malo poruka on je moguci spiner a mozda i nije? Ja sam pratila neke forume u vezi politike kada me je zanimalo, i primetila sam bas da su najveci spineri upravo oni sa najduzim 'stazom". To je moje pravo da kazem. Ne znaci da on meni smeta, samo kazem, i nista vise od toga. Ne znam sto se i raspravljamo u vezi toga.
 
Znam, zato treba cekati povoljniju politicku klimu u svetu i promenu konstelacije snaga. Samo tako mozemo promeniti nesto na KIM. Mada, ovaj plan je skoro nemoguc. Sta god da se desi, tesko ce nas bilo ko pustiti da etnicki ocistimo milion i po hiljada Siptara sa KIM. Ipak zivimo u hebenom 21 veku, zakasnili smo sa resavanjem "albanskog pitanja".

Pa tako je. Njima je dozvoljeno etnicko ciscenje,a kada Srbi to urade to je onda zlocin. Dupli standardi. Setim se samo Krajine i Oluje,pa se ne secam da je NATO bombardovao Hrvate... Cak stavise,bombardovali su kolone izbeglica.
 

Back
Top