UNA1995

Слава прекодринској браћи и ђенералу. Поживео нам ђенерал до уједињења!

ratko-mladic.jpg

...да не понављам,...ОВО и ја потписујем!

(само уместо ђенерал,...ја пишем генералz;))

.
 
Boris Tadic bi trebao da predlozi rezoluciju o ovoj agresiji na RS i osudu zlocina koje su pocinile regularne snage takozvane Hrvatske ,ubijeno je na desetine civila o ovom niko ne govori u Srbiji
 
Ja sam citao na krajinaforce da ih je najvise poginulo kad ih je zaskocila nasa avijacija na putu za Sisak, navodno su ih tu bombama i mitraljezima pobili par stotina. Jedan nas avioni je oboren a pilot je poginuo.
 
I bataljon 2 gardijske brigade HV poznat kao crne mambe je upao na teritoriju Dubice,tu su ubijali sve na koji su naisli ,ubili su vise od 50 civila zene,djece,staraca i dosli skoro u centar dubice
.....inace napad je bio na velikoj teritoriji od Novog Grada preko Dubice do Kostajnice i Gradiske .....prvi dan su imali dosta uspjeha drugi dan je doslo do preokreta i masovne bjezanije HV,bilo je skakanja u hladnu Unu i dosta ih se podavilo u hladnoj rijeci
 
Srbija uopste direktno nije ucestvovala u posljednjem ratu,nijedna zvanicna vojna jedinica vojske Srbije nije presla Drinu dok je Hrvatska 1995 sa svom svojom vojnom masinerijom napala RS i BIH ,preko 150 000 Hrvatskih vojnika je 1955 ucestvovalo u operacijqama na teritoriji BIH

Mislim da je ulazak na teritoriju BiH, HV bio omogućen Vašingtonskim sporazumom ili nekim drugim ugovorom. Znači Bošnjaci su dali dozvolu faktički time da HV interveniše u BiH.

Paradoks je što danas Bošnjaci tuže Hrvatsku jednako kao i Srbiju za agresiju, što dovoljno govori o narušenim odnosim između njih, a i sve jačem licemjerju bošnjačke politike.
 
Ovo je izgleda golub mira, ustase donosile mir [ onaj u grobu izgleda] Srbima

Не - голуб представља Св.Духа - а и оборен православни крст има своју одређену симболику.

Нека је слава и нека је лака земља невиним жртвама...
 

Back
Top