Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Espanol:
www mira:
smeh:
Uh... I prođe čoveku rođendan, a ja zaboravih da čestitam! :oops:
Ili sam to već uradila :? :?:
me nema veze... nije zgoreg još jednom:
SREĆAN ROĐENDAN! :wink: :lol:

Jes, u pravu si.Tek sad videh koliko je sati.Kako sad da isporucim ono ispod torte :wink:
Pa sad je pravo vreme! :wink:
A meni fala za najlepše želje :( ?
Eto kakav je ovaj svet... čim se pomene ono ispod torte - sve se zaboravlja :? :evil: !
 
smeh:
Espanol:
www mira:
smeh:
Uh... I prođe čoveku rođendan, a ja zaboravih da čestitam! :oops:
Ili sam to već uradila :? :?:
me nema veze... nije zgoreg još jednom:
SREĆAN ROĐENDAN! :wink: :lol:

Jes, u pravu si.Tek sad videh koliko je sati.Kako sad da isporucim ono ispod torte :wink:
Pa sad je pravo vreme! :wink:
A meni fala za najlepše želje :( ?
Eto kakav je ovaj svet... čim se pomene ono ispod torte - sve se zaboravlja :? :evil: !
:oops: :oops: Ubi me radoznalost od malena, mislim ono istraživanje šta je ispod? :oops: :oops:
 
Espanol:
www mira:
smeh:
Uh... I prođe čoveku rođendan, a ja zaboravih da čestitam! :oops:
Ili sam to već uradila :? :?:
me nema veze... nije zgoreg još jednom:
SREĆAN ROĐENDAN! :wink: :lol:

Jes, u pravu si.Tek sad videh koliko je sati.Kako sad da isporucim ono ispod torte :wink:
Pa sad je pravo vreme! :wink:

Nemam ja pojima o cemu ti pricaš. Ubi me "saobracajna" :D :D :D
 
smeh:
Poslednjih godina, dečji rođendani su nezamislivi bez torti ukrašenih na najrazličitije načine, napravljenih u najrazličitijim oblicima. Malim slavljenicima i njihovim gostima je mnogo važnije kako ta torta izgleda i u kojem je obliku napravljena od toga koliko je ukusna.
pitanje se odnosi na sve mame, bake i, naravno tetke :wink: kao i sve ostale (kume, komšinice, prijateljice, strine, ujne...) koje imaju nekog miljenika za čiji rođendan sa zadovoljstvom odnesu tortu u, od strane mališana, "naručenom" obliku. Kako se snalazite?


kao i obično, malo se kasno priključujem.
Obožavam da pravim 3d torte i u potpunosti uživam u tome. Fora je super, deca su oduševljena, ali je problem što nemaš velikog izbora kad je ukus u pitanju, jer to mora da bude smesa koja se vaja, mada i klasične torte ukrašene u vidu neke priče iygledaju super.

Srećan rođendan sa zakašnjenjem!!! :oops: :oops:
 
d-mol:
smeh:
Poslednjih godina, dečji rođendani su nezamislivi bez torti ukrašenih na najrazličitije načine, napravljenih u najrazličitijim oblicima. Malim slavljenicima i njihovim gostima je mnogo važnije kako ta torta izgleda i u kojem je obliku napravljena od toga koliko je ukusna.
pitanje se odnosi na sve mame, bake i, naravno tetke :wink: kao i sve ostale (kume, komšinice, prijateljice, strine, ujne...) koje imaju nekog miljenika za čiji rođendan sa zadovoljstvom odnesu tortu u, od strane mališana, "naručenom" obliku. Kako se snalazite?


kao i obično, malo se kasno priključujem.
Obožavam da pravim 3d torte i u potpunosti uživam u tome. Fora je super, deca su oduševljena, ali je problem što nemaš velikog izbora kad je ukus u pitanju, jer to mora da bude smesa koja se vaja, mada i klasične torte ukrašene u vidu neke priče iygledaju super.

Srećan rođendan sa zakašnjenjem!!! :oops: :oops:

Ma kakvo "kasno"! Dolaziš tačno na vreme! :wink: I, naravno - dobrodošla si u svako doba! :wink: :lol:
 
Nemam kalupe nego vajam. Moram da naglasim da nisam dugo u toj priči, pa nisam pravila baš puno oblika. Meda koji sedi, lav, ribica, kućica (Snežana i sedam patuljaka, mostić rečica itd), voz, pista (četvrtasta sa slikom).
Nemam sve fotke, a i one koje imam nemam na računaru, pa čim dođem do skenera, ili ako neko ima mogu da mu dostavim fotke, pa ako je raspoložen..... :wink:
 
sanja:
Teki:
e, sanja , nemoj da si na kraj srca .
pa lako je napraviti rodjendansku tortu kad ti rodjendan nije u avgustu na +40 , jel da LAVE? :wink:

dzabe, ne volim torte ni da pravim ni da jedem.
U tome i jeste suština čitave priče! Inače, ni ja ne jedem torte nešto posebno... Od pomenute i još jedne koju sam pravila ( a bila i torta od bake) - nisam probala ni parče!
Ali, volim da ih pravim... I baš se lepo osećam kad se klinci oduševljavaju i jedu sa apetitom (pogledaš u tanjiriće - nema ništa!) :lol:
 
www mira:
Halo tetka, cisto samo da pohvalim. A još kada bi bila fotka. Nadam se da je Aleksa uživao.
Fotka čak i postoji (čisto kao "materijalni dokaz" :wink: ), ali nisam baš imala vremena puno da je ukrašavam i doterujem, tako da ne znam koliko je za javnost :wink:
Inače, najveći trud je uložen u "Miki Mausa" (torta za klince) koji je, bar prema dečjim reakcijama - bio "pun pogodak" (uz mede, mišiće i ježiće od marcipana koji su po slavljenikovoj želji bili "pobacani" oko torte :wink: ).
A kako mi je tek porastao rejting kod klinaca nakon duvanja svećica! :wink: :lol: :lol: :lol:

torta%20miki%20maus.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top