Ukrajinski premijer uz Srbiju

serb_pagan:
ukrajinci su posle okupacije od strane III reicha masovno prelazili u redove nacista...posle im se drug staljin masovno na*ebao keve zbog toga..

:D :D :D :D :D

hehehhee..........vidis da upravo besomucno guglaju , ne bi li provalili da li su Ukrainci Katolici, ili Pravoslavci...............

Da li su se masovno borili na strani nacista, ili Rusa.............

gadno je kad nista ne znas., a hteo bi da diskutujes.................. :roll:
 
Kohen:
Ukrajinci nisu vecinski Katolici?????????????????

:):):):):):):):):):)

Pa, ovde bre izgleda pustili celo odeljenje specijalne skole, da postuje......................

...more ti i nemas skole kad tvrdis da su Ukrajinci katolici :) ....da nisu mozda i Grci katolici :) a sto se tice WWII tacno je da su se stavili Hitleru na raspolaganje kao i Hrvati ali im je to Hitler tako lepo vratio da im vise nikad nece pasti na pamet da se ikome nude
 
Kohen:
Ali, kad je neko glup..................njemu su svi, Rusi...................

I Ukrainci, i Azerbejdzanci, i Tatari, .........................sve sto je bilo u SSSR, je u mozgu Patrijote, isto
Па када смо код ГЛУПОСТИ!!!!!!!!!! Ти немаш право о томе да причаш јер си убедљиво први по глупости, а задњи по ЗНАЊУ!!!!!!!
Украјинци су РУСИ, као и БЕЛОРУСИ.
А УКРАЈИНЦИ СУ МАЛОРУСИ!!!!!!!!
Украјинци им је назив од КОМУНИСТА а пре тога су га употребљавали Пољаци.
 
Andreavk:
...znaci glasanjem za neku stranku ljudi postaju katolici ili pravoslavci :) ...kakve likove covek ovde moze da sretne :)

ne znaci ali je cest slucaj to bio kroz istoriju parlamentarizma pa tako da nije nemoguce,ali nisam pricao o tome nego je Mihailo rekao da su Ukrajinci Rusi pa mi nije bilo logicno da su onda vise naklonjeni zapadu nego Rusiji...tako da ovo sto si ti napisala nema veze sa onim sto sam ja rekao...
 

Back
Top