Ukrajina traži od NATO-a da pošalje trupe prvi put od početka rata

Nego, dežurstvo plaća ambasada
ti da vratis taj kineski telefon, gace, majice, i sta sve si pokupovao kod kineza, te rajzene kao stojkov, i nemoj vise da koristis ruski gas, jel si cuo? a od plate cemo mi da ti rebnemo veci procenat, neces se provuci loz, da znas, imamo sve podatke iz poreske uprave.

Уједно је искористила прилику да позове Србију да не продубљује сарадњу с Русијом и Кином.

Ambasadorka SAD u NATO-u traži od Zapadnog Balkana veća odvajanja


ups, ti nisi zapadni balkan, pa sta se trtis onda, kad te niko nece? radasina bar hoce neko,a tebe nece niko.

ajde gde je ovde srbija? nema je, ti si istocni balkan, azijat bre za nas amere, tebe ce putin da dovede u red:

Џулиан Смит, aмбасадорка САД у НАТО-у, истакла је да земље Западног Балкана – Хрватска, Албанија, Северна Македонија, Црна Гора треба више да се ангажују како би покушали да постигну циљ од два одсто бруто друштвеног производа (БДП) до средине јула, када се очекује одржавање НАТО самита.

NEMA OVDE SRBIJE, JA SAM VAS LOZIO DA CETE U NATO; MALO SUTRA, CEK SAMO DA RUSI IZBIJU NA DUNAV, GOTOVI STE ONDA
 
Poslednja izmena:
ti da vratis taj kineski telefon, gace, majice, i sta sve si pokupovao kod kineza, te rajzene kao stojkov, i nemoj vise da koristis ruski gas, jel si cuo? a od plate cemo mi da ti rebnemo veci procenat, neces se provuci loz, da znas, imamo sve podatke iz poreske uprave.

Уједно је искористила прилику да позове Србију да не продубљује сарадњу с Русијом и Кином.

Ambasadorka SAD u NATO-u traži od Zapadnog Balkana veća odvajanja

Ambasadorka je u pravu :rtfm:
Ove države da udvostruče napore ...
 
Ambasadorka je u pravu :rtfm:
Ove države da udvostruče napore ...
Ako im je skupo, moze u naturi, ukre su debelo nastradale, nema ko da popuni redove, a nafo ceka da vidi koga ce da salje u ukrajinu, pa neka obezbede sta znam nekoliko brigada, da ih ruje samelju, makron pico-p-evac se jos premislja, pa nafo racuna na zapadni balkan
 
Ako im je skupo, moze u naturi, ukre su debelo nastradale, nema ko da popuni redove, a nafo ceka da vidi koga ce da salje u ukrajinu, pa neka obezbede sta znam nekoliko brigada, da ih ruje samelju
I to dolazi na red ... neka se pripreme dotične članice najveće vojne alijanse na svetu!
Objašnjavao sam ja to ustašama na ovom forumu ali oni su suviše tupi i indoktrinirani da to ukapiraju.
Juriće ih Plenki po ulicama, kafićima, plažama ....
 
I to dolazi na red ... neka se pripreme dotične članice najveće vojne alijanse na svetu!
Objašnjavao sam ja to ustašama na ovom forumu ali oni su suviše tupi i indoktrinirani da to ukapiraju.
Juriće ih Plenki po ulicama, kafićima, plažama ....
pa kada im peru pamet da rusi nadiru, sta ce jadni, moraju da uzmu puske i brane eu-ropske vrednosti,. zapadnu demo-usraniju itd

drugi put neka opet pale ljude zive u odesi, i neka granatiraju donbas.... ah, da, nece biti drugog puta, sada ima da ih nema, a mi cemo sve da gledamo ispred tv-a

ovako ce to da izgleda БулJава, OCI DA ISPADNU!

Ruski predsednik Vladimir Putin priredio je zapadnim zemljama neprijatno iznenađenje pre odlaska u Kinu. Novinari iz Kine su podelili ove podatke.


НР Кина верује да је сама чињеница да Русија има такво оружје одлично средство одвраћања за противнике Москве.



EU ako misli da smo mi ameri sisali vesla, da ne znamo sta je BULJAVA, onda EU neka razmisli opet - ali mi necemo da se kacimo sa buljavama, samo cemo da poturimo EU, na zrtvu kao i Ukrajinu, to je ceo nas plan, samo da ne bude da EU nije znala, evo smo javili EU-ROBOVIMA UNAPRED.

citali smo baba vanglu, i zvuci nam bas kao plan, od eu pustinja, vladimir da je rasturi zauvek.
 
Poslednja izmena:
Da al ovde ne ratuju za blago I slavu vec da bi neko drugi zaradio. Jednostavno ih zabole. Imaju dovoljno problema sa Mungosima u svojoj drzavi
Naravno da ratuju i za blago i za slavu; oni nemaju nacionalnu odrednicu i drzava je samo alat u sprovodjenju globalnih ciljeva.
Nije Crna-stena platila milijarde za tamo neku zemlju jer ih voli, vec za profit.
 

Back
Top