Украјина неће у НАТО

jomini:
Kroz prozor Moskviča... To je stvarno nezaboravno :lol:

Рује возе кола о којим аевропљани сањају, а москвич се више не производи...

Гледам кроз прозор моје.. "Ладе Калине" :)

universal_3.jpg


1118_02.jpg
 
Calogero:
Ma to je za nas neverovatno dobro!!!
Covece,ma nas je i tu Tito zayebao 1948. da je bilo srece da se jos onda povezemo sa SSSR-om. Pa da i mi dozivimo Prag 1968 (jel bese 68?) i Budimpestu...tamo pedest i koje ili kad bese?
Super...kad se to desi mocic cu da kupim Moskvicha,verovatno bez carine.
Ja bih najvise voleo da se povezemo sa bivshim SSSR republikama kaos to su Tadzikistan,Uzbekistan,Turkmenstan,Kirgistan...sve to sto se zavrsava na "stan". To znaci da svim imaju stanove.

Ako nisi primetio danas je2006 a ne 1948.Mnogo toga se promenilo.Rusija danas ima razvijenu automobilsku industriju,tako da ces moci da nadjes nesto bolje od moskvicha ;-)
 
Rise besni,ti mislis da Rusija nema iste ambicije kao i 1948?
Vuk dlaku menja,ali cud nikada!

A ovaj auto je SAN svakog Nemca,Francuza,Engleza,Italijana,Spanca...a o Cesima da i ne govorim.

(auto je lep...bar lepo izgleda...ali za mene koji se ne razume u automobile,sto rece neko nema auta bez Guten Tag....mad bih se zadovljio i sa Bonjoure....ili sa nekim Hamatom Joshijem. :D )

Ko vozi ovakve automobile u Rusiji? Njihova sirotinja za ovo nema para,a bogatashi voze BMW...itd.
 
je li ljudi ocete jedno zensko da vas uci o automobilima...?
jel znate vi u cijem je vlasnistvu lada, ko sad proizvodi ladu nivu,npr., posto nje najvise ima, bar u mom gradu?
manje vise ima nepromenjenih stvari, ali cijom zaslugom....
auuuuuu.....

A sto se tice stare Lade, ko kaze da je to dobar auto?(samo onaj ko iz zastavinog auta nikad nije izasao)Jeste li vi to vozili nekad?Ono je dobro jedino da te neko ne udari, ali je neverovatno neudoban auto, bar za zensko...
 
JABUCHILO:
ne. covek je imao u vidu najskuplje bmw, mercedes... i druge modele. moskva je prvi grad u evropi po kolicini luksuznih modela na broj stanovnika.

Pre nekoliko godina , bila reportaza na TV o nekoj selendri pored Bora............ima najvise mercedesa po glavi stanovnika na svetu.......svaka kuca , ima gastarbajtera, a svaki gastarbajter, doterao mechku........................ :roll:
 

Back
Top