ujela me buva! buva me ujela!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Мани ме само Јевреја, као примера... То су такве крвопије, још од како их је Шекспир описао у Млетачком трговцу (Шајлок), па до данашњих дана. :evil:
Управо је један познати београдски Јеша својим запосленима поделио новогодишње пакетиће, који се састојао од кинеских папуча (макс 100 динџи) и једне анти-стрес лоптице (макс 30 динџи)... :shock: :arrow: :roll:

Jesu li oni naselili Pirot i okolinu ? :lol:
 
Dokle mislite, dragi moji zemljaci, da kukate i optuzujete druge za sopstvenu nesposobnost i apaticnost?

Види се да ниси са овог подфорума......
Јер да јеси не би написала овако уводни пост.......
За убудуће, мора мало жешће, па нека псовка, па Ватикан, па нато, па усташе, лопови, дезертери,............... и видећеш како ћеш испунити своју ''глад'' за свађањем, а тема достићи број постова са ''Романтике''.........:wink:

Што се теме тиче,
ја мислим да ћемо заувек кукати.........
Шта да се ради кад имамо времена на претек......:wink:
 
Jeste goxy tresnuo onako malo oštrije, ali ima tu nečeg...Kako li se kod nas komunizam onako lepo primio? Da li zato što je mogao da se praktikuje čuveni kalem-lenjost na bezobrazluk?
Podvikneš čistačici da ne pije 20-tu kafu od jutros i da počne da radi, ona sazove radnički savet, na drugarsku kritiku... :)
Poznajem neverovatan broj ljudi kojima je idealan posao "socijalno i penziono, plata kolika bude, ali da mogu da se hvataju zjake" ili "uvaliti se na budžet, tamo možeš da se švercuješ, a šta kapne-kapne". Pa čuvena izreka: "Ne mogu toliko malo da me plate koliko malo ja mogu da radim".
Glupo mi je ono određivanje osobina za ceo narod i slična etiketiranja, ali kad bi to moglo zaista da se uradi smisleno, bojim se da bi kod Srba lenjost bila na visokom mestu...
 
da onda otvorim novu o abortuu, ali za abortus, kako nam nato preko stranih placenika servira price da je abortus los i da treba da se mnozimo kako bismo ovako nesposobni pocrkali od gladi, a vatikan salje novac, posto je protiv kontracepcije i abortusa. pa da predlozim da se za svaki treci daje abortus dodatak, kao podsticaj mladim devojkama i devojcima da sto cesce abortiraju? sta kazete, da li bih time mogla da zadovoljim svoju potrebu za svadjanjem, koja me obuzela sada?
 
da onda otvorim novu o abortuu, ali za abortus, kako nam nato preko stranih placenika servira price da je abortus los i da treba da se mnozimo kako bismo ovako nesposobni pocrkali od gladi, a vatikan salje novac, posto je protiv kontracepcije i abortusa. pa da predlozim da se za svaki treci daje abortus dodatak, kao podsticaj mladim devojkama i devojcima da sto cesce abortiraju? sta kazete, da li bih time mogla da zadovoljim svoju potrebu za svadjanjem, koja me obuzela sada?
Nemoj bre i ova je dobra...mozemo i ovde da se svadjamo :D

Nego da se vratimo na buvu, ovaj temu :)
 
Мани ме само Јевреја, као примера... То су такве крвопије, још од како их је Шекспир описао у Млетачком
трговцу (Шајлок), па до данашњих дана. :evil:
Управо је један познати београдски Јеша својим запосленима поделио новогодишње пакетиће, који су
се састојали од кинеских папуча (макс 100 динџи) и једне анти-стрес лоптице (макс 30 динџи)...
:shock: :arrow: :roll:

Да није можда Пеца Ејдус.....ахахахааааааааааа............познати ДС'-овски идиЈот..................
 
Simpatičan mladić ... :lol::lol::lol::lol:

Био младић пре 30 година, сада је то озбиљан бизнисмен, са озбиљном маркетиншком агенцијом,
која се истина базира на суровој експлоатацији запослених, али ето чак и он понекад буде широке
руке, па обрадује запослене са кинеским папучама и лоптицом...:mrgreen:
 
Био младић пре 30 година, сада је то озбиљан бизнисмен, са озбиљном маркетиншком агенцијом,
која се истина базира на суровој експлоатацији запослених, али ето чак и он понекад буде широке
руке, па обрадује запослене са кинеским папучама и лоптицом...:mrgreen:

Bruka sestro. Bruka !

Bolje daništa nije podelio , mada možda je papuče i loptice dobio tzv. vezanom trgovinom pa nije znao šta će s njima - pa veli, aj da "častim" radnike ... :lol:
 
u porodilistu!

jeste li vi vidli kakva su nam porodilista i onda kazu da treba zene da se poradjaju.

Kad se vodila rasprava o ugradnji klima uređaja u novosadskom porodilištu, jedan od komentara bio je: "A šta će im tolike klime, pa danas se žene i na njivi porađaju?".

Nakon čega je dotični gospodin ućutkan pitanjem: "Da li se gospodine vaša ćerka porađala na njivi"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top