Uhapšen Sergej Trifunović

UHAPŠEN SERGEJ TRIFUNOVIĆ Kod glumca nađeno nekoliko grama nedozvoljene supstance​

Inspektori Četvrtog odeljenja beogradske policije navodno su priveli večeras glumca Sergeja Trifunovića i to nakon što su kod njega našli nekoliko grama nedozvoljenih supstanci, pišu domaći mediji.
Trifunović je navodno priveden oko 20 sati na Voždovcu i to nakon što je, kako dalje prenose mediji, od poznanika kupio drogu.


Kako se dalje prenosu, uhapšen je i muškarac koji je bio u društvu Sergeja Trifunovića, a za koga se sumnja da mu je prodao nekoliko paketića marihuane.

- Tom prilikom kod njega je nađena izvesna količina narkotika koja je prilikom akcije hapšenja i zaplenjena -rekao je izvor za "Informer".

Sergeju Trifunoviću i njegovom poznaniku je određeno policijsko zadržavanje, piše pomenuti portal.

Pogledajte prilog 1533416
Blic.rs<----
**************
Mladozenja, ybt.
Pao na 5 grama mare, koji luzer. Koluviju uhvatili sa tonom i po pa postade TV zvezda.
Nijesedesilo
 
Sve u svemu on je odlican glumac. Glumac koji fura svoj zivotni fazon, cesto sebi na stetu ali ga pre svega vecina onih koji ga ne poznaju treba tako da posmatraju, kao glumca. Kao politicar mi se manje svidjao ali je Gospod Bog za pic.h.koustog.

Kao konzument i kupac narkotika (jbt, marihuana je u Srbiji jos "opasan" narkotik) je tezak naivac i nesreca. Brate, ko je jos od poznatih tako pao, panduri klince uhvate pa puste. Opet, uhvatili su onog Bosanchera sa tonu i po pa nikom nista, na.y.e.base panduri koji su ga priveli. Zato mi je u ovom slucaju Sergej simpa, prebise kolac na njegovim (nejakim) ledjima.
 
A on se uspavao pa nije uskocio na njega? Mogao je da glumi Ruse do kraja zivota (sta fali Djuricku i Serbedziji, a nije daleko ni Bogdan), a marihuanu mu niko ne bi ni registrovao, sve samo da je stigao na taj brod.
...pokusao je, nije da nije...ona uloga naseg migranta...zaboravio Sam...

Nije on Miran I disciplinovan...kasting ovde onde...vise mu lezi ovaj nas mulj
 
...pokusao je, nije da nije...ona uloga naseg migranta...zaboravio Sam...

Nije on Miran I disciplinovan...kasting ovde onde...vise mu lezi ovaj nas mulj
On je sada naš najbolji glumac, najtalentovaniji, posle mesec dana može neko drugi marginalan da se spomene...
Što bi on išao u Holivud?
On uživa da bude ovde...
Inače, znam da će pošteno da izeza pandure večeras...

A naši panduri kao nešto rade... pa vataju Sergeja... treba da ih je sramota...
ne umeju da dođu do informacija gde su ubice bacile telašce one lutkice...
država ima jovanjicu i hapsi Sergeja... zemljo otvaraj se!
 

UHAPŠEN SERGEJ TRIFUNOVIĆ Kod glumca nađeno nekoliko grama nedozvoljene supstance​

Inspektori Četvrtog odeljenja beogradske policije navodno su priveli večeras glumca Sergeja Trifunovića i to nakon što su kod njega našli nekoliko grama nedozvoljenih supstanci, pišu domaći mediji.
Trifunović je navodno priveden oko 20 sati na Voždovcu i to nakon što je, kako dalje prenose mediji, od poznanika kupio drogu.


Kako se dalje prenosu, uhapšen je i muškarac koji je bio u društvu Sergeja Trifunovića, a za koga se sumnja da mu je prodao nekoliko paketića marihuane.

- Tom prilikom kod njega je nađena izvesna količina narkotika koja je prilikom akcije hapšenja i zaplenjena -rekao je izvor za "Informer".

Sergeju Trifunoviću i njegovom poznaniku je određeno policijsko zadržavanje, piše pomenuti portal.

Pogledajte prilog 1533416
Blic.rs<----
**************
Mladozenja, ybt.
Pao na 5 grama mare, koji luzer. Koluviju uhvatili sa tonom i po pa postade TV zvezda.

A Lukas gleda i ne veruje sta se desava...😯🤣

...
 

Back
Top