Uhapšen Pančevac zbog pretnji novinarki B92

:klap::klap::klap::rotf:

34i0j2d.jpg

Мени овај лого повише Ђерђове главе личи на неко сраЊе...
 
hahahahha
opet Rokoko je Toma Fila


Ugrožavanje sigurnosti
član 138.
(1) Ko ugrozi sigurnost nekog lica pretnjom da će napasti na život ili
telo tog lica ili njemu bliskog lica,
kaznić se zatvorom do jedne godine
(2) Ko delo iz stava 1. ovog člana učini prema više lica ili ako je delo
izazvalo uznemirenost građana ili druge teške posledice,
kaznić se zatvorom od tri meseca do tri godine

sad idi da spavaš

ovaj nesretnik ce dobiti cetiri godine robije,
u pitanju je b-92, okupatorsko mezimce.
 
jel ne smem da izrazim sumnju, demokratija je.

kad ste tako intelegentni sto niko ne stavi temu `mere vlade srbije za uterivanje para bankama, sebi i svojima`, nego cekate partijske komesare i materijale, i misljenja pa da raspalite

komunisti su bili mala deca za ovo danas

Koliko primecujem vecina ljudi na ovom forumu cita izemdju redova ...

Pa otvori tu temo , ko ti brani . Svasta .

Niko ti ne brani da sumnjas . Ja sam ti mojim postom hteo pomoci da dojes do odgovora . Na tebi je odluka .

Koliko primecujem vecina ljudi na ovom forumu cita izemdju redova ...

Ovo od komunizma nikako nije gore . Svako razuman to zna .

meni su samo smesne pojedine izjave na ovoj temi - kako B92 hapsi , ili tvoja da mozda oni sami sebi prete . Do kakvih krajnosti i sveta maste odlazite da bi ste dokazali sebi da ste uparvu u nekim vasim stavovima .

Ovo hapsenje je izvrsila policija . B92 je podneo prijavu policiji , a njihov sektor za elektronski kriminal je nasao onoga ko preti deci i porodicama i priveo ga . Ne znam sta tu nije jasno . Policija je privela malog , ne B92 . Evo da odem do te vase krajnost - pa da B92 ima moc da hapsi oni bi verovatno pohapsili sve koji im prete ... a to sigurno nije samo jedan covek .

Onaj ko je figurativno rekao da B92 hapsi . Samo siri mrznju i prljavu propagandu . B92 ima pravo ( a to je i njegova duznost ) da prijavi da mu neko preti . Kad bi vama neko svakodnevno pretio smrcu telefonom ili postom , sta bi ste radili ? uhvatili se za usi i odigrali valcer ?

B92 moze sebi da preti . Policja bi to vrlo lao utvrdila i B92 bi snosio odgovornost za laznu dojavu . To kosta i neko mora da plati .

Jel sad jasno ?
 
Koliko primecujem vecina ljudi na ovom forumu cita izemdju redova ...

Pa otvori tu temo , ko ti brani . Svasta .

Niko ti ne brani da sumnjas . Ja sam ti mojim postom hteo pomoci da dojes do odgovora . Na tebi je odluka .

Koliko primecujem vecina ljudi na ovom forumu cita izemdju redova ...

Ovo od komunizma nikako nije gore . Svako razuman to zna .

meni su samo smesne pojedine izjave na ovoj temi - kako B92 hapsi , ili tvoja da mozda oni sami sebi prete . Do kakvih krajnosti i sveta maste odlazite da bi ste dokazali sebi da ste uparvu u nekim vasim stavovima .

Ovo hapsenje je izvrsila policija . B92 je podneo prijavu policiji , a njihov sektor za elektronski kriminal je nasao onoga ko preti deci i porodicama i priveo ga . Ne znam sta tu nije jasno . Policija je privela malog , ne B92 . Evo da odem do te vase krajnost - pa da B92 ima moc da hapsi oni bi verovatno pohapsili sve koji im prete ... a to sigurno nije samo jedan covek .

Onaj ko je figurativno rekao da B92 hapsi . Samo siri mrznju i prljavu propagandu . B92 ima pravo ( a to je i njegova duznost ) da prijavi da mu neko preti . Kad bi vama neko svakodnevno pretio smrcu telefonom ili postom , sta bi ste radili ? uhvatili se za usi i odigrali valcer ?

B92 moze sebi da preti . Policja bi to vrlo lao utvrdila i B92 bi snosio odgovornost za laznu dojavu . To kosta i neko mora da plati .

Jel sad jasno ?

izvini, a da ne primecujes slucajno da vecina ljudi na ovom forumu cita izemdju redova??

(pod hitno uvesti doping test prilikom logovanja)
 
nisi gledao gazda vedranovu izjavu, bar ne pazljivo. hapsi, hapsi, nego sta i opet ce, reko covek, izmedju redova

ti si, bre, ciljna grupa, ja se ne primam

a za to idealno stanje u drzavi kako svako radi svoj posao, pa tim gore za rezim, kad su uspeli dovde da srozaju stanje drzave i nacije

A onda kinezi zabrane film o njima na festivalu 2007 i maja raskine sa petrom koji je inace kinze , pa njegovu veceru baci kuci isperd ulaza , i kacu se najede . Ali ipak koristi Sony televizor a ne samsung , mada joj je pegla srpskog porekla ....

:super:
 
Kakav kretenizam :roll:
Kako je to slanjem emaila "ugrozio" bilo ciju sigurnost?? Nikad ne potcenjuj sposobnost policije i zutog tuzilastva da izmisle krivicno delo, po potrebi, a posebno ako je potrebno zastititi udarne pesnice rezima.

Meni moderatori Krstarice stalno šalju preteće privatne poruke sa nekim poenima opomene. Hoću da se objave i njihove fotografije. Vedrane Srbine, pomagaj.
 
hahahahha
opet Rokoko je Toma Fila


Ugrožavanje sigurnosti
član 138.
(1) Ko ugrozi sigurnost nekog lica pretnjom da će napasti na život ili
telo tog lica ili njemu bliskog lica,
kaznić se zatvorom do jedne godine
(2) Ko delo iz stava 1. ovog člana učini prema više lica ili ako je delo
izazvalo uznemirenost građana ili druge teške posledice,
kaznić se zatvorom od tri meseca do tri godine

sad idi da spavaš
Rocco otišao 02.02 na spavanje i još ga nema na ovoj temi:mrgreen::rotf:
 
Glup si ti ipak za to Bankrot Boj, ti se ni u svoj posao ne razumes, a kamoli u ovo. Dakle nije pretnja krivicno delo vec samo oblik izvrsenja krivicnog dela ugrozavanja sigurnosti.
Inace jako je cudno sto, kad su vec objavili onoliku sliku coveka, nisu objavili i sadrzaj tih navodnih pretnji pa da se javnost sama uveri za sta coveka terete.
 
Glup si ti ipak za to Bankrot Boj, ti se ni u svoj posao ne razumes, a kamoli u ovo. Dakle nije pretnja krivicno delo vec samo oblik izvrsenja krivicnog dela ugrozavanja sigurnosti.
Inace jako je cudno sto, kad su vec objavili onoliku sliku coveka, nisu objavili i sadrzaj tih navodnih pretnji pa da se javnost sama uveri za sta coveka terete.

Rešio sam da te prijavim svaki put dok ne kultivišeš svoj rečnik.
Dalje ti ne znaš koji je moj posao, a sve i da znaš ne verujem da o tome ti i ja možemo da diskutujemo.
Čovek te je demantovao na najbolji mogući i jedini ispravan način, pobegao si sa teme i nema te na njoj tri dana i sad se javljaš kad sam kopirao taj post.
Očajno, kao i uvek:mrgreen:
 
Dakle nije pretnja krivicno delo vec samo oblik izvrsenja krivicnog dela ugrozavanja sigurnosti.
napredujemo, od teorije da su žuti seli i tri dana i tri noći mozgali kako da napakoste još jednom Srbinu, došli smo do nečega,
da je pretnja, (kao i podstrekivanje, pomaganje) u suštini nedozvoljena radnja jer u koncu konca vodi ka krivičnom delu ugrožavanja sigurnosti.

znači nisu izmislili?!?!
 

Back
Top