UEFA takmičenja

Ko osvaja LŠ 2017/2018?

  • Atletiko Madrid

  • Bajern Minhen

  • Barselona

  • Čelzi

  • Juventus

  • Mančester Junajted

  • Mančester Siti

  • PSŽ

  • Real Madrid

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Milan,prvi svakoj prednosti na strani igra sa jednom napadacem,tako da tu ne vidim nista posebno.
Da Berluskoni ne pritiska Ancelotija da igra napadacki. Ovaj bi mozda igrao sa 5 igraca u odbrani 4 na sredini i jednim napadacem,UVEK! :D:D
 
Ja mislim da bi smo mi bili mnogo opasniji kada bi u napadu igrali Djokkic i Purovic.
Moze da prica ko sta hoce,idecete kad ode Zigic.
Sa Zigicem svako zna kako igramo i kako cemo da igramo,a bez njega ne.
Zigic je totlano beskoristan igrac u timu koji ne igra napadacki fudbal,tj. kada Zvezda igra povuceno.
 
Milan je doputovao bez Neste i Maldinija! Najverovatniji sastav:

Dida
----------------
Cafu
Bonera
Costacurta
Jankulovski
----------------
Gatusso
Pirlo
Sedorf
Kaka'
----------------
Inzagi
Gilardino
 
Predsednik kluba, Dragan Stojković, apelovao je na navijače da ne prave incidente, da ne pale baklje jer i najmanji eksces može dovesti ne samo do suspenzije stadiona, već i do izbacivanja Zvezde iz evropskih kupova:
"Ovo je najveći događaj u istoriji našeg fudbala i bilo kakav incident bi mogao sve da upropasti, jer mislim da ova grupa Zvezdinih igrača može da napravi iznenađenje. Nadam se da ćemo u utorak mi dobiti 1:0 i na kraju slaviti na penale, kao što su oni pre 18 godina", rekao je Stojković

PAZITE OVU IZJAVU!!! (potamnjeno)
Da li normalan covek moze da kaze ovako nesto???
 
v.v.ilic:
A zar ne misliš da ironiji takve vrste nije mesto na ovim stranicama? Nisi li mogao da budeš samo ironičan ali bez nacionalnog konteksta?
Nisam nikog vređao po nacionalnoj osnovi. Pominjanje neke nacionalnosti nije svetogrđe, ako je u granicama normalnosti. Ne vidim šta je loše bilo u mom komentaru. Nema razloga da isteruješ svoje hirove.
 
FLUID:
Nemoj tako. Zvezda je iznad svega. Ali bukvalno. Pa što ne bi i iznad nekih tamo SRBA, iako su i oni sami to.
Ja moram ponovo da te podsetim na tvoj post. I još kažeš "Ali bukvalno" Tu ne vidim ironiju, čak ni sarkazam. Idi, prespavaj, pa zamisli da sam ja to napisao vama.
PS: Zaboravio si da svi mi, uključujući tu i tebe, kada želimo da budemo "ironični" ili šaljivi, upotrebimo smajlika. Kad njega nema, kao što ih nema u mojim poslednjim komentarima, šala je isključana.
 
v.v.ilic:
Ja moram ponovo da te podsetim na tvoj post. I još kažeš "Ali bukvalno" Tu ne vidim ironiju, čak ni sarkazam. Idi, prespavaj, pa zamisli da sam ja to napisao vama.
PS: Zaboravio si da svi mi, uključujući tu i tebe, kada želimo da budemo "ironični" ili šaljivi, upotrebimo smajlika. Kad njega nema, kao što ih nema u mojim poslednjim komentarima, šala je isključana.
Ova smešna čuda nisu merilo ironije. Evo mogu da stavim njih na desetine. I šta onda... :-D :smile: :? :shock: :lol: :-P
Probao sam sa njima, ali ne vredi. I dalje imam isti pogled na ironiju
Znam dobro šta sam rekao. Čas iz ironije možeš da držiš nekom drugom. To je tvoje profesorsko pravo koje ti je usađeno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top