UDRUŽENJE ŽENA BIKOVA

Много лепих жена у знаку бика сам упознао и свака је била лепа на свој начин. Један од најсензуалних знакова... барем ми тако делује пошто ниједном нисам био са женом у овом знаку. Некако су ми све везе концентрисане на ватрене и водене знаке и једино Близанце од ваздушних.
 
Много лепих жена у знаку бика сам упознао и свака је била лепа на свој начин. Један од најсензуалних знакова... барем ми тако делује пошто ниједном нисам био са женом у овом знаку. Некако су ми све везе концентрисане на ватрене и водене знаке и једино Близанце од ваздушних.

Lepo ste to rekli :D
 
E cao,ja sam bik,podznak lav,mesec u skorpiji...od partnera mi odgovaraju,lav,rak,vodolija,ribe i ''osrednje'' se slazem sa devicom...a NE odgovaraju blizanci...a sto se tice prijateljsta device,vodolije,lavovi,i blizanci(blizanac i devica su mi najbolje drugarice,a lav i ovan najbolji drugovi,decko mi je takodje lav)...ja sam tu nekako ''orijentisana'' na tih 4-5 znakova....:) ...a sto je interesantno sa devojkama ovnovima se uopste ne slazem....eto toliko...
 
Ja sam Bik podznak Skorpija (nije meni lako :roll:), mesec u Strelcu, Venera u Blizancima i Mars u Raku. :think: Sto se tice ljubavi, slazem se sa Skorpijama i Ovnovima (valjda zato sto mi je Mesec u vatrenom znaku :dontunderstand: ) - sad jurim jednu Devicu :per: a sto se tice prijateljstva: Rakovi, Jarcevi, Vodolije i Vage. :hvala:
 

Back
Top