Udobnost i automobili

Nije bas tako (ko zivi u Severnoj Americi shvatice).
Jer nije rec o vozilu od pola miliona nego je rec o vozilu od $60,000.
Kad ti je osiguranje $300 mesecno, gorivo barem jos toliko i kad svako jutro imas problema da nadjes parking i te kako predstavlja problem.

Pa evo ja sam pre godinu dana bio blizu da kupim Lincolna Navigatora koji je identicna klasa kao i Cadillac Escalade. Sada mi je drago sto nisam jer su troskovi odrzavanja daleko veci neko cena vozila.
 
Luksuz i udobnost. Ovako nesto cu kupiti caletu kad ode u penziju (Lincoln Town Car)

Lincoln_Town_Car_2005_0003_M448.jpg
 
Ne znam tacno nagadjam, ali mislim da je mrcinu, sa visokim tezistem, kakav je Escalade, mnogo teze drzati da se ne ljulja, od bilo koje limuzine koja sa, ipak dosta manjom, massom i znatno nizim tezistem ima manje vise slicno rastojanje izmedju tockova.
 
Kad_LupimLupim:
Ne znam tacno nagadjam, ali mislim da je mrcinu, sa visokim tezistem, kakav je Escalade, mnogo teze drzati da se ne ljulja, od bilo koje limuzine koja sa, ipak dosta manjom, massom i znatno nizim tezistem ima manje vise slicno rastojanje izmedju tockova.
Verovatno... ali ja opet kazem znaci JA bih pre vozio suv nego limuzinu ;)
 
po meni nema mista ljepse nego kad uskocite u auto i zavalite se u neku lijepu kozu (sto se tice udobnosti)....
jer po meni glavna udobnost je ono na cemu sjedite ili lezite :-P
a zatim ide prijanjanje na putu ;-) koje je zaista veoma vazno
primjetio sam da ste pohvalili Citroen ....
ako su i stariji modeli bili veoma udobni onda je sigurno to zeznuo C4 barem po pisanju auto bilda
pozzzz
posjecacu vas forum znatno vise jer vidim da se trudite i veoma ste kreativni kada su u pitanju nove teme.....
 
Kozu nemogu podneti.
Nema nista gore nego kad imas convertible (kabriolet), i onda u toku dana preko leta sednes u njega.

Drugi razlog zasto nevolim kozu je sto se brzo pocepa, vide se one pukotine i bas ruzno izgleda i to se desava vec posle nekoliko godina na vozilu.
 

Back
Top