Udarli Curu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
o ljudi moji, bugari vole da kolju....ne, oni vole da bese civile, postoje one dok. fotografije o genocidu nad civ. srpskim stanovništvom još iz 1.svetskog rata..današnji bugari jedu malu decu, naročito srpsku jer srBčad ide fino uz tradicionalnu bugarsku fetu i kačkavalje..... ove klipove o nasilju ne mogu da gledam, kačili smo i mi na temi Muškarci kriju kad ih žene biju na kojoj smo učestvovali patak, zalutali prolaznik i ja..ali poenta je valjda u svakom nasilju....da ga nema više...
 
Pa, munjo, ti kao "i mi konja za trku imamo".. : (

Jeste poenta u svakom nasilju.. to sto sam okacila onaj klip ne znaci da podrzavam nasilje nad muskarcima.. ili da sam ravnodusna..
Isto kao sto najostrije osudjujem nasilje nad decom, iako nisam okacila eksplicitne slike isprebijanog deteta..

Ja sam ono okacila prvenstveno zbog nacina razmisljanja.. da li si cuo zenu sta prica?..
Ne ocekujes razboritost od nekog ko dobija batine, ali je ono pretuzno..
Samo sam htela da je vidi i da je cuje.. Patak je okacio nastavak, pa moze da cuje i njega.. moze i da vidi reakciju drustva.. svog okruzenja..
Ona je prva koja mora da misli na sebe.. i na svoju decu.. unapred..
Jeste da mislim da se izmotava, ali.. jesi li video koliko ima godina?.. mozda je i to lupila, ne znam.. ali eto, zao mi je..
 
sta sam ja ako je ova Srpkinja:roll:
cek..da pitam dedu..
Ahahaha^^
Moguce je. Uh, sto ja poznajem neke likove, potpuno su nepismeni, ali su zato veeeeliiiiki Srbi. Fuj.
@tema:
Mislim da je stvarno jadno. A jos jadnije je kada kazu ' u samoodbrani ' :roll:
Kao, zena moze da ga udari toliko jako da on padne, a? -.-
More mr's! -.-
I zaista te ne razumem, devojko... Ostavi ga, ima mnogo boljih momaka. Ne razumem kako mozes VOLETI nekog ko te BIJE kad god spomenes Srbiju. Inace je ok? :/
Ne verujem..
 
Muskarac je bije,a ona je sa njim?????
Juuuuu
Pa jel' imas ti samopostovanja???
Gde je taj gad , pa da ga neko dobro isprebija , pa da vidi kako je to tuci????
Odmah u zatvor pa na psihijatriju , a ti devojko ,nemam komentar.....sta to dopustas......
Tvoja stvar....
 
meni samo nije jasno sto ti njega opravdavas?! On me bije,ali u sustini je dobar... Diler na ulici prodaje drogu deci,ali u sustini jako fin covek...:sad2: ostavis ga vec jednom i zakljucamo temu...:manikir:
 
Znaci kad te neko udari da ne padnes to nije napad...lepo....je znati da postoje i takvi zenski primerci....
Ahaha, ne razumes.. Mislila sam na to da cak i da ga zena udari, to nije toliko jako kao kad muskarac udari, shvatas? Ne moze toliko da boli.. To mi je jedan drug iz skole rekao 'pa ona je mene osamarila, pa sam ja nju..' Samo sto on nije nista imao posle, a ona modricu.. Pa ti gledaj. Zato sam to rekla..
 
Ma da....zato si ti rekla....mnogo ti jaka logika....po toj logici zene bi stalno cutale kad su u blizini muskarca jer im je poganiji jezik....

Nego da ja pitam ove obrazovanije,

Kad na engleskom zenska kaze my boy is a cut(t)er, jel misli da je sekac ili sladji....?
 
Šta je s ovim svetom,uopšte mi nije jasno? :roll:

Ja nikada ne bih digao ruku na žensko.Ako već pravi neke gluposti i nervira me,rešio bih to na jedan potpuno drugačiji način ... koji je po nju i mnogo bolniji od udarca.

Elem,jutros mi na poslu koleginica kaže da je muž u zadnje vreme ozbiljno počeo da je maltretira.Pošto je njen muž moj dobar prijatelj traži od mene da na neki način utičem na njega.A čovek ne da je tvrdoglav,nego bi se pre ubio nego promenio svoju taktiku.
I tako ja sad ne znam uopšte šta da radim.Na čiju stranu da stanem.Da li na njenu (koju poznajem par meseci) ili na njegovu (koga poznajem godinama).

Nego,da se vratim na temu :

Nije mi jasno čemu to fizičko ugnjetavanje ? Kad čujem ovakve priče sve više imam osećaj da živimo u srednjem veku daleko od civilizacije.

Ako neke stvari ne mogu rečima da se reše,onda sve to nimalo ne valja.
 
iskreno redovno lomim koske zenama to mi je plezir

:hahaha::hahaha::hahaha:

zezam se bre :eek:

pa desavalo se.. ali samo kao odbrana.. ako krene da me napada pesnicama moram da se branim jel... :evil: al to je odbrana a ne napad... napad kao napad nikada.
 
on je to kao rekao
samo sam rekla nesto sta je rekao, posto ima ih dosta
veliki je nacionalist
a meni se stvarno cudlo da bugari nas mrze, ozbiljno ti kazem
on je prvi bugar koji sam upoznala sto mrzi srbe

Da li je moguće da neko sebe ovoliko ponižava??Ženi srpkinju kako bi dokazao drugima da je ****, a ne da je voli....Prvi Bugarin koji mrzi Srbe??E nemate vi pojma šta su Bugari onda....Nas Srbe generalno treba na kolac čim ovo sebi činimo...
Ja sam Srpkinja iz Hrvatske i samo jedno pitanje....to skraćivanje reči u govoru je poprilično rasprostranjeno, ali kako to da uspevate tako nešto da pišete..znam da je ovo nepristojno sa moje strane, ali Vaši postovi mi toliko ubadaju oči da je to strašno....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top