Ubistvo

Nije. Samo koristi ono što ima. I verovatno ima i loše iskustvo na fizičkom planu. Jeste jači pol, pa šta? To ipak ne znači da ženu treba tlačiti. Fizički je svaki muškarac jači. Kada si ičuo , da je žena silovala nekog?

O cemu vi pricate ljudi?!?
Cujete li sebe...?!
Verujem da ste pogresno protumacili moju recenicu "da ga ostavim u zivotu i kljucam svaki dan..."nisam mislila da nekoga mucim ili zlostavljam,vec nesto sasvim levo...tipa da uzivam u zivotu i ljubavi,a ne mislim na tog prevarnta.Iz iskustva znam da svakog prevarnta to zaboli,pa makar u vidu povredjene sujete.
A to da li sam losa osoba ili nisam...hm,verovatno je zanimljiva tema za razmisljanje i ja sam u par navrata postavila sebi to pitanje,ali nije razlog bio neki tip vec druge stvari!
zalim slucaj ne poznajete me da bi ste o tome diskutovali.
 
O cemu vi pricate ljudi?!?
Cujete li sebe...?!
Verujem da ste pogresno protumacili moju recenicu "da ga ostavim u zivotu i kljucam svaki dan..."nisam mislila da nekoga mucim ili zlostavljam,vec nesto sasvim levo...tipa da uzivam u zivotu i ljubavi,a ne mislim na tog prevarnta.Iz iskustva znam da svakog prevarnta to zaboli,pa makar u vidu povredjene sujete.
A to da li sam losa osoba ili nisam...hm,verovatno je zanimljiva tema za razmisljanje i ja sam u par navrata postavila sebi to pitanje,ali nije razlog bio neki tip vec druge stvari!
zalim slucaj ne poznajete me da bi ste o tome diskutovali.

trako je! kaži im!z:)
 
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...
Ја малтретирам искључиво психички z:girl:
 
Žene, koliko daleko idete u fizičkom maltretiranju muškaraca nakon što vas je prevario ili za'ebo, kako god... ? Opšte prihvaćena premisa je da muško ne sme da takne žensko ikada .. rukom a ni nogom, a ni sekirom. bla bla bla... ali u zadnje vreme se stvari radikalno menjaju.. pa rek'o da priupitam...

Nije mi se desilo, bar koliko ja znam, ali bih burno odreagovala, a ako sam

luda za njim i ako je početak veze, ipak bih ostala u vezi.z:hm:
 
Okej, ali zar to maltretiranje ne zahteva od tebe maltretiranje? Mislim, moraš da izmišljaš, prenemažeš se, glumiš, budeš sa osobom koju mrziš...
Па шта ћу кад слабо баратам хладним оружјем z:(
А ко каже да сам и после са том особом? z:p
 
ima nacina, suptilnijih da se dovrsi zapoceto....kad ja vec pozelim osvetu, a to mi je strana emocija, treba zaliti personu koja ni nezna sta joj se sprema....zadnja osveta mi je bila savrsena....davno je to bilo...jos malo pa 5 god......i cisto sumnjam da ce jos neko izazvati osvetu kod mene...za to mora da ti je jaaaako stalo.....
 
Ovde je samo Divlja napisala da je fizicki (vaspitno) odalamila dragog.... ostale su sve psiholoshki sadisti.. to dosta govori o stanju nacije.. treba danas sutra vaspitati decu.. mislim da je ipak bolje po guzi, nego po kortreksu :?
 
Ovde je samo Divlja napisala da je fizicki (vaspitno) odalamila dragog.... ostale su sve psiholoshki sadisti.. to dosta govori o stanju nacije.. treba danas sutra vaspitati decu.. mislim da je ipak bolje po guzi, nego po kortreksu :?

Najbolje nikako...
Ako možeš pređeš preko toga...
Ako ne, kažeš lepo 'đence....
 
Recimo... znam devojku koja ima crni pojas iz aikidoa i veoma je dobra osoba, ni mrava ne bi zgazila, pri tom je i prilično krupna, ali slatka i stvarno predobra. Imajući sve to u vidu ipak nisam siguran da ne bi upotrebila neku polugu ako bi recimo zatekla dragog u nekoj inkriminisanoj situaciji. Ima li medju forumašicama nekog majstora neke borilaške veštine... možda i baleta, klizanja, fudbala... jake su to noge za udarac.. i da li je neki đuvegija popio javaši geri... Ja sam popio jednom šamarčinu, samo što me nije izula.. nisam postavio blok na vreme, a i zaebo sam propisno...
 

Back
Top