Ubačena 1153 nova šiptarska birača u Severnoj Mitrovici za vanredne izbore za izbor gradonačelnika

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Za ovo vreme od kada Srbi nemaju ništa od vlasti šiptari su uspeli da dovedu i šiptare koji nikada pre nisu živeli u Severnoj Mitrovici.Skoro u svakoj ulici i slobodan prostor grade ogromne kuće za njih od više spratova i stotine kvadratnih metara.
Ovim će dobiti trećinu vlasti u samoj Severnoj Mitrovici i ako izađu svi Srbi iz Severne Mitrovice na ponovljenim izborima.
 
Autorska
Za ovo vreme od kada Srbi nemaju ništa od vlasti šiptari su uspeli da dovedu i šiptare koji nikada pre nisu živeli u Severnoj Mitrovici.Skoro u svakoj ulici i slobodan prostor grade ogromne kuće za njih od više spratova i stotine kvadratnih metara.
Ovim će dobiti trećinu vlasti u samoj Severnoj Mitrovici i ako izađu svi Srbi iz Severne Mitrovice na ponovljenim izborima.
bole nas .I. za to!
 
Шта може Вучић? Не може Курти, није смео, не сме. Прећутно му дозвољавају противничке силе.

Вучић је све српско повукао са севера Косова и Метохије,

и ово су последице вучићевог деловања. Буквално је Шиптарима предао и полицију и територијалну одбрану и српску полицију и косовску полицију која је била сачињена од Срба и општине све четири им је предао на тацни.

Све је то још од рата било српско док он није све предао Приштини, па још и одликовао србе који су скидали униформе и сународнике оставили на цедилу.
 
Autorska
Za ovo vreme od kada Srbi nemaju ništa od vlasti šiptari su uspeli da dovedu i šiptare koji nikada pre nisu živeli u Severnoj Mitrovici.Skoro u svakoj ulici i slobodan prostor grade ogromne kuće za njih od više spratova i stotine kvadratnih metara.
Ovim će dobiti trećinu vlasti u samoj Severnoj Mitrovici i ako izađu svi Srbi iz Severne Mitrovice na ponovljenim izborima.
Имали сте власт у општинама на северу Републике Косово. Зашто се излазили из институција? Зато што вам је тако наредио ваш вољени Оскар ...
 
Још увек нису спремни да кажу "Оскар нас је издао", већ воле да слушају његове лажи. Кад Оскар каже "Срби ће опстати на КиМ", а њима срце пуно.

А после им Курти крив због 1153 Шиптара у Северној Митровици.
 
Вучић је све српско повукао са севера Косова и Метохије,

и ово су последице вучићевог деловања. Буквално је Шиптарима предао и полицију и територијалну одбрану и српску полицију и косовску полицију која је била сачињена од Срба и општине све четири им је предао на тацни.

Све је то још од рата било српско док он није све предао Приштини, па још и одликовао србе који су скидали униформе и сународнике оставили на цедилу.
Слажем се, ал то не оправдава Куртија. Они су нам непријатељи, но... Стоји да смо за време ове власти све изгубили. Више него за време жутаћа
 
Слажем се, ал то не оправдава Куртија. Они су нам непријатељи, но... Стоји да смо за време ове власти све изгубили. Више него за време жутаћа

А зашто бисмо тражили оправдања или неоправдања за Куртија?

Ми можемо да утичемо на нашу судбину, ако водимо исправне потезе.

Не можемо да утичемо на Приштину, али на Београд можемо.

Срби су сами решили да имају издајника на власти који их је убедио да све предају Приштини, па чак и локалне самоуправе.

На Куртија нису могли да утичу, али на српску власт су могли. Одабрали су српску власт и још увек нису спремни да кажу да су издани.
 
А зашто бисмо тражили оправдања или неоправдања за Куртија?

Ми можемо да утичемо на нашу судбину, ако водимо исправне потезе.

Не можемо да утичемо на Приштину, али на Београд можемо.

Срби су сами решили да имају издајника на власти који их је убедио да све предају Приштини, па чак и локалне самоуправе.

На Куртија нису могли да утичу, али на српску власт су могли. Одабрали су српску власт и још увек нису спремни да кажу да су издани.
Управу си. Знам да мислиш да сам сендвичар па је зато настављати било шта незахвално, али мислим да није све баш тако црно и бело... Не знам шта да мислим. Ко испашта? Срби.
 
Управу си. Знам да мислиш да сам сендвичар па је зато настављати било шта незахвално, али мислим да није све баш тако црно и бело... Не знам шта да мислим. Ко испашта? Срби.

Баш је црно бело.

Куртијево је да напада Север КиМ,

наше је да бранимо Север КиМ.

Ако имамо барикаде и људе, можемо да бранимо север. Ако немамо, не можемо да бранимо.

Све што је Оскар могао да уради да ослаби Србе је урадио. Како су се Срби 20 година бранили успешно? У оно најтеже време.

А онда је Вучић све предао и најстрашније ослабио Србе. Чак је и локалне самоуправе предао. Са 3 % гласова, Шиптари добили општине!!!

Чак је и локалну самоуправу предао без и једног јединог разлога.

Спас за Србе на КиМ јесте да тамо постоје ИНСТИТУЦИЈЕ!!!

А он је све ИНСТИТУЦИЈЕ предао без икаквог разлога на најлакши могући начин.

И сад нам је Курти крив?
 
Баш је црно бело.

Куртијево је да напада Север КиМ,

наше је да бранимо Север КиМ.

Ако имамо барикаде и људе, можемо да бранимо север. Ако немамо, не можемо да бранимо.

Све што је Оскар могао да уради да ослаби Србе је урадио. Како су се Срби 20 година бранили успешно? У оно најтеже време.

А онда је Вучић све предао и најстрашније ослабио Србе. Чак је и локалне самоуправе предао. Са 3 % гласова, Шиптари добили општине!!!

Чак је и локалну самоуправу предао без и једног јединог разлога.

Спас за Србе на КиМ јесте да тамо постоје ИНСТИТУЦИЈЕ!!!

А он је све ИНСТИТУЦИЈЕ предао без икаквог разлога на најлакши могући начин.

И сад нам је Курти крив?
Слажем се. Све смо изгубили за време ове власти. То је чињеница. Но да ли су и они сами превеслани, и то је питање.
 
Na novom sastanku saveta bezbednosti donosi se uredba da snage ujedinjenih nacija obezbede sprovodjenje rezolucije 1243 i da se osudi nato agresija na Srbiju 1999. godine... nije nešto što bi zadovoljilo aspiracije nacionalista u Srbiji, ali je dovoljno da se obezbedi život Srba na Kosovu, posle toga ide razoružavanje šiptara...
 
Слажем се. Све смо изгубили за време ове власти. То је чињеница. Но да ли су и они сами превеслани, и то је питање.

Ја мислим да су превеслани.

А како их то оправдава?

То што су превеслани је још горе. Дакле, имамо будале на челу државе.

Ја мислим да се Курти смеје Вучићу сваки дан, каква је будала.

Али нашим бабама (а у Србији влада бабократија) је мило да имају луду будалу на челу државе, ма колико штете да наноси целој држави. Он не наноси штету само Србима на КиМ, већ целој Србији, само што је то на КиМ највидљивије, јер су шиптари са друге стране, док у остатку Србије не види се нико са друге стране, па и не знамо сву неспособност ове власти.
 
Teško je ispraviti sve izdaje u Srbiji tokom 50 godina vlasti "demokrata" dok se vlada u senci ne posadi u zatvorenu sredinu bez kontakta sa ustašama, šiptarima i bugarima....

Дакле, кад смо апсолвирали како је Вучић издао Србе са Косова и Метохије, ти си решио да забашуриш ту причу причом о "демократама"?
 
Za vreme ustaško demokratske vlasti u Srbiji toliko je štete napravljeno Srbima da bi morali da se grade novi zatvori za vinovnike izdaje ili promeni krivični zakonik toliko da se izdaja kažnjava streljanjem....

Свакако нису повукли полицију и територијалну одбрану са КиМ демократе, већ Вучић.
Свакако да је Шиптар 2011. године из РОСУ добио метак у чело кад је РОСУ кренуо на север КиМ, а данас РОСУ шета како хоће.
Свакако нису демократе предале Газиводе.
Свакако нису демократе дале позивни број Косову.
Свакако нису демократе предале матичне књиге лажној држави, већ Вучић,
Свакако нису демократе, након повлачења српских полицијских снага и уласка срба у косовску полицију, решили да донесу одлуку да срби у косовској полицији скину униформе већ Вучић.
Свакако да нису демократе већ Вучић предале локалне самоуправе са 3 % гласова Шиптарима.
Сваккао нису деморакте, већ Вучић те исте локалне самоуправе извукли из система локалних самоуправа Србије и увели их у систем локалних самоуправа Републике Косово.
Свакако да нису демократе, већ Вучић повукао Србе са КиМ за Београд, да Шиптари могу да уђу и физички у зграде општина.
Свакако да нису демократе омогућиле Куртију да зида по северној митровици и тамо пријављује у тим објектима 1153 Шиптара за локалне изборе, већ Вучић.
 
Имали сте власт у општинама на северу Републике Косово. Зашто се излазили из институција? Зато што вам је тако наредио ваш вољени Оскар ...
Stani malo.
Aj, prvo se prisaberi pa da nam kažeš jel to nam pričaš o legitimnom predsedniku Srbije ili o legitimnom mafijašu ovrenom u Srpskom narodu?
 
Свакако нису повукли полицију и територијалну одбрану са КиМ демократе, већ Вучић.
Свакако да је Шиптар 2011. године из РОСУ добио метак у чело кад је РОСУ кренуо на север КиМ, а данас РОСУ шета како хоће.
Свакако нису демократе предале Газиводе.
Свакако нису демократе дале позивни број Косову.
Свакако нису демократе предале матичне књиге лажној држави, већ Вучић,
Свакако нису демократе, након повлачења српских полицијских снага и уласка срба у косовску полицију, решили да донесу одлуку да срби у косовској полицији скину униформе већ Вучић.
Свакако да нису демократе већ Вучић предале локалне самоуправе са 3 % гласова Шиптарима.
Сваккао нису деморакте, већ Вучић те исте локалне самоуправе извукли из система локалних самоуправа Србије и увели их у систем локалних самоуправа Републике Косово.
Свакако да нису демократе, већ Вучић повукао Србе са КиМ за Београд, да Шиптари могу да уђу и физички у зграде општина.
Свакако да нису демократе омогућиле Куртију да зида по северној митровици и тамо пријављује у тим објектима 1153 Шиптара за локалне изборе, већ Вучић.
Svakako su demonkrate dovele neprijatelja na Kosmet i preda le ga neprijatelju....kao što su protivno zakonima srbije predali i Miloševića ratnom sudu engleske monarhije čime su priznale svoje kvislinško delovanje....i predaju srbije...sad im treba suditi kao svakom izdajniku počevši od vlade u senci postavljene od strane neprijatelja da zastupa interese neprijatelja u srbiji....
 
Svakako su demonkrate dovele neprijatelja na Kosmet i preda le ga neprijatelju....

Демократе 1998-1999. године кад се све дешавало нису имали промил утицаја на дешавања.

Касније су демократе имале утицаја на гушење побуне у Прешеву, Бујановцу и Медвеђи,

као и утицаја да се укине 10 километара копнене зоне безбедности.



Вечерас ћеш вероватно да чујеш вучића како каже "Срби ће опстати на КиМ" и том једном реченицом купиће све вас бабе које више волите да слушате шарене лаже него да гледате истини у очи.
 

Back
Top