U tajnosti

...nemaju muda...

...to što se ne bi usudile i sve to...duga je to priča...i vaspitanje i okruženje, sredina...

...ali ipak bi...

...па управо то...немају муда...иако им као фантазија делује ок...мада опет верујем да већину то не привлачи ни као фантазија...

...мада сам једном био одвратно безобразан...пре акције причали о томе....и онда за време акције...доведем је до самог краја.....значи подивљала већ скроз...и паф...станем у њој, па је питам у фазону....."а јел би пријао сад још један?".....па је мало боцнем чисто да је заголицам....она као "не", е ја ту станем на 15 сек...она да излуди хахах...па боцнем још једном уз исто питање...брзо је признала :)))))
 
Zene kad nikad niko ne bi saznao, i da imate priliku torbati se sa najmanje dvojicom da li bi pristale?

mogu da stvorim priliku jer nikom ne polazem racune ali to mi nikada nije bila zelja.....imala sam muskarca koje sam zelela i mogla da ih imam ali ih nisam ostvarila jer su me neke stvari ili situacije sprecavale....to jes muka ali sam to ja....:confused:....pa ne mozes imati sve sto ti padne na pamet.....
 
mogu da stvorim priliku jer nikom ne polazem racune ali to mi nikada nije bila zelja.....imala sam muskarca koje sam zelela i mogla da ih imam ali ih nisam ostvarila jer su me neke stvari ili situacije sprecavale....to jes muka ali sam to ja....:confused:....pa ne mozes imati sve sto ti padne na pamet.....

****** život ako možeš da imaš sve što poželiš...
....misim...jes uteha za siromahe (u svakom pogledu) al deluje...:per:
 

Back
Top