(U)Sta najpre gledate ??

Svi ce reci " nije mi bitan fizicki izgled" - i tvrdim da svi lazu. Nije odlucujuci, ali svakako je bitan. Jer, da bismo nekoga bolje upoznali i skapirali da li nam odgovara kao licnost mi mu moramo prvo prici i ostvariti sa njim nesto blizi odnos od prostog ocijukanja. E sad, tog nekog kome cemo prici biramo na osnovu fizickog izgleda. Cisto sumnjam da ce neko prici ili pruziti sansu nekome za koga misli da je bljak. Dakle, zakljucak - fizicki izgled u prvom momentu igra bitnu ulogu,
To je istina, medjutim, i to se razlikuje od osobe do osobe, jer ljude cesto privuce neko ko fizicki uopste ne izgleda nesto posebno.
Dakle, fizicki izgled DA, slazem se ali neki poseban, dobar fizicki izgled kao prototip, definitivno ne.
 
Blue_Bird_BMW:
Veoma me zanima. DA znam sta da popravim ... Ovde prvenstveno ocekujem odgovore devojaka, ali mogu i muskarci -- pa nek se devojke uce :))

Prvo gledam gde su mi gace kad ustanem iz kreveta, zivim u prizemlju a komsinice (provalile) izvode kucice u "setnju" bas kad ustajem... Gde bre .. leto je vrucina otvorim i prozore... Sto se riba tice pogledam prvo faca- sise- struk- lie - ochi - usta- sise-ochi- usta a kad prodje pored mene okrenem se pa onda dupe, dupe, dupe, dupe... Sve se dogadja u delicima sekunde pa sad ti vidi sta ces sve da popravljas...
 
Blue_Bird_BMW:
Veoma me zanima. DA znam sta da popravim ... Ovde prvenstveno ocekujem odgovore devojaka, ali mogu i muskarci -- pa nek se devojke uce :))
E pa bilo je negde statisticki prikazano sta devojke prvo primete kod muskarca :wink: Al koliko se secam na prvom mestu je bila guza hehe sto moram priznati i ja dobro zagledam naravno diskretno...pa ako tu bas i nije savrsen gledam ga u oci i pokusavam da nadjem nesto od cega cu da "pretrnem" znate ono kao pogled koji govri da ce svaaaaaaaasta da bude sa mnom :D e iskreno govoreci na prlepe tipove se ne palim uopste narocito na one za koje majke kazu "lep brate ko devojka" takvih se jezim jer ce u svojoj narcisiodnosti totalno da se izgube i nisu sposobni za vezivanja...Ma ljudi desilo mi se da me drma struja od nekog totalno neupadljivog tipa dok se super frajer sepurio u mojoj blizini...to se zove hemija i muskarci nemojte da mislite da treba da imate nesto toliko savrseno da se mi zaljubimo...ucinite samo da se zena oseca zenom...niakve se mane onda ne vide :wink:
 
Najpre gledam u oci,znas ono jako mi je vazan taj pogled,taj prvi kontakt ocima....zavisi sve gde se nalazim kad ugledam nekom cuite boy,ako sam na plazi smesno je govoriti ga vidim prvo oci,jer onda recimo prvo gledam ramena....hajde preciziraj na sta si mislio,mislim koja je situacija u pitanju?
 
Mislim da niko ne gleda samo u jedno, niti može da posmatra jedan dio tijela (kao u mesnici). Svi mi gledamo SVE, tj. kompletnu ličnost. Samo zavisi ko šta voli, neko voli crnke, neko plavuše itd. Ja se nekad razočaram kad čujem boju glasa iako osoba može da bude fizički OK. Dok nekad ne baš lijepa osoba može da probudi u meni simpatije svojim držanjem, smislom za humor itd. Sve je relativno.
 
Kathrin:
Hackers:
Kathrin:
ako sam na plazi smesno je govoriti ga vidim prvo oci,jer onda recimo prvo gledam ramena....

Ha ha ha """"ramena"""""
:roll: Verovao ili ne,tako je.....

Da naravno i logichno, razvijen mushkarac, a zatim ko ima shiroka ramena logichno ima i jake ruke, zatim ide pozadina... Tako nas one osmatraju... Sad, zasto bash pozadi, ajde efendija objasni... Znam zasto mi gledamo njih, ali, zasto one nas?
 

Back
Top