U Srebrenici nije bilo genocida

Ко форсира лежну причу о 8.000 жртава у Сребреници?

  • Бошњаци

    glasova: 15 65,2%
  • Међународна заједница

    glasova: 19 82,6%
  • Лажљиве НВО

    glasova: 16 69,6%
  • неко други

    glasova: 5 21,7%

  • Ukupno glasova
    23
  • Anketa je zatvorena .
Mene UOPSTE NE ZANIMA pravosudje Haga, Hrvata ni Bosnjaka.

Mene zanima PRAVOSUDJE U SRBIJI.

To stalno DEBILNO PONAVLJANJE "i oni su isto radili" ne UMANJUJE NASU ODGOVORNOST ZA ONO STO SMO MI RADILI.
Napisao sam ti kakvo je nase. :rtfm:
A kako se to radi u ``demokracijama`` hr i bih koje imaju podrsku zapada.
Cisto da naucimo nesto.
I Japanci su nako rata priznali svoje greske, i Nemci i Italijani, pa bi bilo red da ih priznaju i Srbi...
:eek:
Sa kim ti nas stavljas u isti kos. Oni su svi isli da osvajaju i cinili su genocide nad drugima narodima, dok smo mi iskljucivo ratovali na teritorijama na kojima smo imali vecinu ili bar veliki procenat svog stanovnistva.
Ne mozes porediti nas i njih. Jer je izvrsen genocid nad nama, mi smo bukvalno istrebljeni iz hr, mi smo istrebljeni iz dela bih koji kontrolisu bosnjaci. Mi smo istrebljeni sa kosova. Mi smo zrtve.

Kad vec gledas sta drugi rade, pogledaj sta rade bosnjaci i hrvati,.......... i videces da oni ne priznaju zlocine nad srbima niti su posetili neki spomenik srpskim zrtvama za razliku od bote. Njihovi politicari brane svoje vojnike ma kakve zlocine da su izvrsili. Oni sebe ne blate u svetu. Oni sebi ne pripisuju krivicu. Oni ne donose rezolucije. Jer ne zele da sebi daju autogo, kako nama bota to radi.
A ne da je uvek neko drugi kriv, a oni nevini i ispravni.
A po tebi smo izgleda za sve mi krivi, i niko drugi.
Mi smo krivi i za jasenovac??????????? :think:

TAKVIH ubica nema nigde!
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
E jesi naivan. Na zapadu imas takvih koliko hoces.
Stotine ljud sa zapada su bili placenici u bih, i ratovali i ubijali iz zabave.
Ako te bas interesuje o tome guglaj i naci ces imena dosta npr holandjana koji su kao placenici ratovali za hrvate i opisuju sta su sve radili Srbima i kako su ih mucili i ubijali.
Ne bih voleo da pruzim nekome ruku i rukujem se sa nekim, a sumnjam da je on mozda hladnokrvno streljao 20, 30, 50 ili vise ljudi.
Nemoj da ides u pederaciju ako ne zelis tako nesto. Naravno da nisu svi takvi, ali tamo se takvi ne kaznjavanju nego setaju slobodno,.............. npr oric.
Jer, takav covek VISE NE MOZE BITI NORMALAN.
Slazem se.
Takav covek treba da je DOZIVOTNO iza RESETAKA, jer je opasan za sve oko sebe.
Slazem se.
 
Poslednja izmena:
Imao je dovoljno da pobije civile.
Ma nemoj... Ovi ogladnjeli pa im palo na pamet da ubijaju Srbe, čisto da utole glad :roll: Da li shvataš šta govoriš? Jesu li još trebali i da ih pojedu? :roll:
E jesi ga vala i ti prodoran , ko da si se odrodio od svojih ..
Jel tebi jasno da su išli u potragu za hranom , pa kad naiđu negdje na otpor .. i jesi li ikad bio istinski gladan .. nisi - onda najbolje da ni ovdje ne daješ svoj sud ..
A evo šta je o manipulaciji brojem žrtava rekla Florans Artman :
http://www.sense-agency.com/en/press/printarticle.php?pid=6780
 
Sa kim ti nas stavljas u isti kos. Oni su svi isli da osvajaju i cinili su genocide nad drugima narodima, dok smo mi iskljucivo ratovali na teritorijama na kojima smo imali vecinu ili bar veliki procenat svog stanovnistva.
Ne mozes porediti nas i njih. Jer je izvrsen genocid nad nama, mi smo bukvalno istrebljeni iz hr, mi smo istrebljeni iz dela bih koji kontrolisu bosnjaci. Mi smo istrebljeni sa kosova. Mi smo zrtve.

A sada ti da naucis nesto: APSOLUTNI ISTO OPRAVDANJE je imao i Hitler kada je napao na Poljsku.

On je samo isao da brani nemacku manjinu koju su Polajci maltretirali. Isao je da ih zastiti, nista vise.

Nemci su, po njemu, bili zrtve, a ne agresori.

Istu sifru, ama identicnu je koristio Milosevic.

Kad vec gledas sta drugi rade, pogledaj sta rade bosnjaci i hrvati,.......... i videces da oni ne priznaju zlocine nad srbima niti su posetili neki spomenik srpskim zrtvama za razliku od bote. Njihovi politicari brane svoje vojnike ma kakve zlocine da su izvrsili. Oni sebe ne blate u svetu. Oni sebi ne pripisuju krivicu. Oni ne donose rezolucije. Jer ne zele da sebi daju autogo, kako nama bota to radi.

Uopste nije bitno sta oni kazu.

Bitno je sta kaze SVET.

A svet listom kaze da smo mi krivi za vecinu stvari koje su se desile. Cak nas ni Rusi, nasi tradicionalni prijatelji, nisu podrzali.

To treba da ti da neki znak. Ne mozemo protiv SVIH.

A po tebi smo izgleda za sve mi krivi, i niko drugi.
Mi smo krivi i za jasenovac??????????? :think:

Ne pokusavaj da mesas babe i zabe.
Jaseniovac nije u vezi sa ovim sto se desavalo 90-ih.



E jesi naivan. Na zapadu imas takvih koliko hoces.
Stotine ljud sa zapada su bili placenici u bih, i ratovali i ubijali iz zabave.
Ako te bas interesuje o tome guglaj i naci ces imena dosta npr holandjana koji su kao placenici ratovali za srbe i opisuju sta su sve radili Srbima i kako su ih mucili i ubijali.

Ja sam sve, samo nisam naivan.

Jasno je meni da je zlocina bilo na svim stranama.

Oni neka svoj teret nose, a mi nas.
 
E jesi ga vala i ti prodoran , ko da si se odrodio od svojih ..
Jel tebi jasno da su išli u potragu za hranom , pa kad naiđu negdje na otpor .. i jesi li ikad bio istinski gladan .. nisi - onda najbolje da ni ovdje ne daješ svoj sud ..
A evo šta je o manipulaciji brojem žrtava rekla Florans Artman :
http://www.sense-agency.com/en/press/printarticle.php?pid=6780

Naprotiv. Ja baš predstavljam svoje, jer su Crnogorci čini mi se prvi koji su se izvinili za ratne zločine devedesetih, i oni koji su spremni da osude svaki zločin. Naravno da ću da reagujem ako "pljuješ" po srpskim žrtvama, isto kao što bih reagovao da neko "pljuje" po muslimanskim.
Ja ti opet kažem da okolnosti nijesu bitne, bitno je da su pobijeni ljudi. Po tvojoj logici, ja neću da jedem 2 dana, dođem i ubijem te i nijesam kriv jer sam bio istinski gladan.
Vidiš, ja sam nailazio i na mnoge linkove o manipulaciji brojem žrtava muslimana u Srebrenici, pa sam čak nailazio i na članke koji govore o tome da postoje ljudi koji se vode kao stradali u Srebrenici, a da su živi i da potpuno normalno žive i rade ko zna đe po svijetu. I sad, ti ćeš da kažeš da to nije tačno, neko će da kaže da jeste... Isto kao i za ovaj link koji si ti postavila.
 
Ne pokusavaj da tudjim gresima peres valstite grehe!

To je uvek kontraproduktivno, na nivou male dece : "Pa i on je mene..."

Mi da bi prosli katarzu ili ociscenje moramo SAMI SEBI PRIZNATI sta smo uradili.

Tek tada cemo moci ici dalje.

Sve dok se lazemo, mrka kapa.

O cemu ti to.
Da citiram vaseg velikog filozofa...... ``ako hocete moral idite u crkvu``. Z DJ Cik pogodi ko je to rekao? :mrgreen:
U politici i u vodjenju drzave nema toga. Niti u jednoj drzavi na svetu osim kod naseg bote.

Amerika se nikad nije izvinila za genocid nad Japancima.
Turci se nikad nisu izvinili za genocid nad jermenima.
EUropske drzave se nikad nisu izvinile afrikancima zbog genocida i tlacenja koje su im radili tokom trajanja kolonija,
Takve stvari jednostavno niko ne radi, iz moralnih razloga nego jedino ako je priteran uza zid kao sto je to bila nemacka posle II sv rata.
Hrvatska se nikad nece izviniti za zlocine nad Srbima, Bosnjaci i Albanci se nikad nece izviniti za zlocine pocinjene nad Srbima.
I pored toga sto nisu i nece svet ih prihvata. :rtfm:

I prestanite da budete naivni. Moral ne interesuje zapadne politicare nego iskljucivo interes. Dok imaju interes podrzavace zlocine. Kad im nije u interesu nece. Kao sto su podrzavali i 17. mart. tj nisu nista uradili da zaustave divljanje siptara iako su imali silnu vojsku na terenu.

Da mi dozovolimo nato bazu u srbiji, zapad ne bi mario za nikakva izvinjenja niti bi nam sta tako trazio.

Amerikanci i Nemci imaju svoj poseban nacin rada, kad ``slucajno`` pogode neki civilni cilj samo kazu ``zalimo za zrtvama`` ali to je ``kolatelarna steta``. Kakve rezolucije i silna izvinjenja.
 
O cemu ti to.
Da citiram vaseg velikog filozofa...... ``ako hocete moral idite u crkvu``. Z DJ Cik pogodi ko je to rekao? :mrgreen:
U politici i u vodjenju drzave nema toga. Niti u jednoj drzavi na svetu osim kod naseg bote.

Amerika se nikad nije izvinila za genocid nad Japancima.
Turci se nikad nisu izvinili za genocid nad jermenima.
EUropske drzave se nikad nisu izvinile afrikancima zbog genocida i tlacenja koje su im radili tokom trajanja kolonija,
Takve stvari jednostavno niko ne radi, iz moralnih razloga nego jedino ako je priteran uza zid kao sto je to bila nemacka posle II sv rata.
Hrvatska se nikad nece izviniti za zlocine nad Srbima, Bosnjaci i Albanci se nikad nece izviniti za zlocine pocinjene nad Srbima.
I pored toga sto nisu i nece svet ih prihvata. :rtfm:

I prestanite da budete naivni. Moral ne interesuje zapadne politicare nego iskljucivo interes. Dok imaju interes podrzavace zlocine. Kad im nije u interesu nece. Kao sto su podrzavali i 17. mart. tj nisu nista uradili da zaustave divljanje siptara iako su imali silnu vojsku na terenu.

Da mi dozovolimo nato bazu u srbiji, zapad ne bi mario za nikakva izvinjenja niti bi nam sta tako trazio.

Amerikanci i Nemci imaju svoj poseban nacin rada, kad ``slucajno`` pogode neki civilni cilj samo kazu ``zalimo za zrtvama`` ali to je ``kolatelarna steta``. Kakve rezolucije i silna izvinjenja.

Izvini dete, ali slabo ti to kuzis, sto bi rekli Hrvati.

"Da mi dozvolimo..."

A KOME MI MOZEMO da nesto ne dozvolimo???

Ako Amerikanci zazele - napravice svoju bazu u Zemunu....

Uopste nas NECE NI PITATI za dosvolu!

Previse ti mislis da smo mi VAZAN FAKTOR.

Zato se tako bahato i ponasas.
 
Naprotiv. Ja baš predstavljam svoje, jer su Crnogorci čini mi se prvi koji su se izvinili za ratne zločine devedesetih, i oni koji su spremni da osude svaki zločin. Naravno da ću da reagujem ako "pljuješ" po srpskim žrtvama, isto kao što bih reagovao da neko "pljuje" po muslimanskim.
Ja ti opet kažem da okolnosti nijesu bitne, bitno je da su pobijeni ljudi. Po tvojoj logici, ja neću da jedem 2 dana, dođem i ubijem te i nijesam kriv jer sam bio istinski gladan.
Vidiš, ja sam nailazio i na mnoge linkove o manipulaciji brojem žrtava muslimana u Srebrenici, pa sam čak nailazio i na članke koji govore o tome da postoje ljudi koji se vode kao stradali u Srebrenici, a da su živi i da potpuno normalno žive i rade ko zna đe po svijetu. I sad, ti ćeš da kažeš da to nije tačno, neko će da kaže da jeste... Isto kao i za ovaj link koji si ti postavila.
Ne znaš ti ništa o čovjeku .. Čovjek ima i nagone , koji u određenim okolnostima nadvladaju razum .. da ti ne pričam da je za ispravan rad mozga potrebno gorivo.
Nađi knjigu od Edgara Alana Poa o brodolomnicima na spavu, pa ćeš vidjeti kako je opisao kanibalizam u uslovima gladi. Ili .. bolje nemoj .. bolje hvataj leptire po livadi ..
 
Ne znaš ti ništa o čovjeku .. Čovjek ima i nagone , koji u određenim okolnostima nadvladaju razum .. da ti ne pričam da je za ispravan rad mozga potrebno gorivo.
Nađi knjigu od Edgara Alana Poa o brodolomnicima na spavu, pa ćeš vidjeti kako je opisao kanibalizam u uslovima gladi. Ili .. bolje nemoj .. bolje hvataj leptire po livadi ..

Hoces da kazes da ste bili kanibali???
Da li ste se jeli izmedji sebe ili ste samo srbe?
Ne samo kanibali nego i kanimali nacionalisti.

Kako te nije sramota da ubijanje deca mladje od 10 god. pravdas nekakvim bednim izgovorima.
Sram te bilo.

Ubijanje dece se ne moze nicim opravdati.
Ako ste vec bili gladni sto ste palili kuce.
Sram te bilo.
 
Hoces da kazes da ste bili kanibali???
Da li ste se jeli izmedji sebe ili ste samo srbe?
Ne samo kanibali nego i kanimali nacionalisti.

Kako te nije sramota da ubijanje deca mladje od 10 god. pravdas nekakvim bednim izgovorima.
Sram te bilo.

Ubijanje dece se ne moze nicim opravdati.
Ako ste vec bili gladni sto ste palili kuce.
Sram te bilo.
Znaš da si dosadan , dosadom si potrošio si sav kredit kod mene , tako da mi uopšte ne pada na pamet da pročitam šta si napisao .
 
Izvini dete, ali slabo ti to kuzis, sto bi rekli Hrvati.
Dete????
:confused: Klinac imas neki problem ?
"Da mi dozvolimo..."

A KOME MI MOZEMO da nesto ne dozvolimo???

Ako Amerikanci zazele - napravice svoju bazu u Zemunu....
Zele, da su mogli napravili bi je. Za bonstil su ratovali 77 dana.
Uopste nas NECE NI PITATI za dosvolu!
:confused:
Onda je to okupacija sinak.
Previse ti mislis da smo mi VAZAN FAKTOR.
A ti znas sta ja mislim. I odakle ti to da ja mislim da samo mi vazan faktor??? Samo sam napisao da im trebamo dozvoliti tj dati da naprave bazu u srbiji i mnoge bi se tenzije smirile. Gde ti iz toga vidis da smo mi neki faktor? To dozvoliti shvatas suvise bukvalno mislio sam vise na trebamo im pustiti da naprave bazu, i ponuditi.
Zato se tako bahato i ponasas.
:confused:
Bahato????????? :think:
OK. Neka bude.
Tako se ponasam jer mi se moze.
 
Znaš da si dosadan , dosadom si potrošio si sav kredit kod mene , tako da mi uopšte ne pada na pamet da pročitam šta si napisao .


Ти си свој кредит одавно потрошила код већине, не знам само шта те задржава овде? :roll:

Уосталом, зар не треба да одморна данас идеш у Поточаре?
Упс, моја грешка, сад сам се досетила да вам је задатак да изгледате што намученије и неиспаваније... ипак то цео свет гледа. :roll:
 
Znaš da si dosadan , dosadom si potrošio si sav kredit kod mene , tako da mi uopšte ne pada na pamet da pročitam šta si napisao .

Boli istina.
Kredit kod tebe?????????
Bilo bi me sramota da imam tako nesto.
Sa fasistima nisam u dobrim odnosima inace, ne podnosim ljude koji mrze..... pa zato ni sa tobom ne mogu da ostvarim komunikaciju. Niti zelim da je imam. Boze sacuvaj bilo bi me sramota da sam sa tobom drug. Kad smo na suprostavljenim stranama znam da je sve ok. Ne zelim da budem na istoj strani sa faisiticom.

I svoj si kredi kod mene davno potrosila, jos kad si prvi put opravdala ubijanje srpskih civila.
 
Boli istina.
Kredit kod tebe?????????
Bilo bi me sramota da imam tako nesto.
Sa fasistima nisam u dobrim odnosima inace, ne podnosim ljude koji mrze..... pa zato ni sa tobom ne mogu da ostvarim komunikaciju. Niti zelim da je imam. Boze sacuvaj bilo bi me sramota da sam sa tobom drug. Kad smo na suprostavljenim stranama znam da je sve ok. Ne zelim da budem na istoj strani sa faisiticom.

I svoj si kredi kod mene davno potrosila, jos kad si prvi put opravdala ubijanje srpskih civila.

Opet ti nešto pisao .. nema šansi da čitam - pročitala sam toliko tvojih postova , i nikad ništa u njima pametno , a kako si uz to i izrazito dosadan - obećala sam sebi da ću ono što pišeš preskakati .. pa ti piši ako imaš potrebu, ja sigurno neću pročitati ..
 
Ти си свој кредит одавно потрошила код већине, не знам само шта те задржава овде? :roll:

Уосталом, зар не треба да одморна данас идеш у Поточаре?
Упс, моја грешка, сад сам се досетила да вам је задатак да изгледате што намученије и неиспаваније... ипак то цео свет гледа. :roll:
Baš mene briga za tebe i tvoj kredit .. ti mene plaho i ne interesuješ - tek neću da druge trujete lažima ..
 
Opet ti nešto pisao .. nema šansi da čitam - pročitala sam toliko tvojih postova , i nikad ništa u njima pametno , a kako si uz to i izrazito dosadan - obećala sam sebi da ću ono što pišeš preskakati .. pa ti piši ako imaš potrebu, ja sigurno neću pročitati ..

I jel bio zlocin u Kravicama nad Srbima?
Da ili NE?


Toliko ti smeta to pitanje.
I ja ne diskutujem sa tobom, veceras si se ti meni prva nakacila.
I nemamo mi o cemu vise da pisemo, prema tome me obdji.
Ja se tebi ne obracam dok ti ne krenes prva.
 

Back
Top