U položaju u kakvom se Srbija danas nalazi, najviše se može "zahvaliti":

U položaju u kakvom se Srbija danas nalazi, najviše se može "zahvaliti":

  • Albancima (separatistima na KiM)

    glasova: 8 6,8%
  • Amerikancima (i NATOu)

    glasova: 25 21,4%
  • Hrvatima (politici rušenja SFRJ)

    glasova: 7 6,0%
  • Rusima (kao "pravom" drugaru)

    glasova: 6 5,1%
  • Turcima (kroz istoriju)

    glasova: 9 7,7%
  • Srpskim vladarima

    glasova: 17 14,5%
  • tvorevini SHS

    glasova: 21 17,9%
  • Titu i komunistima SFRJ

    glasova: 31 26,5%
  • Miloševiću i njegovoj politici u 90ima

    glasova: 56 47,9%
  • Demokratima

    glasova: 21 17,9%

  • Ukupno glasova
    117
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JMBG:
Ja sam imao m_da i kada sam se tukao sa vama.
Tek ste me se resili 31.12.91 a bio sam duboko i tadasnjoj vasoj teritoriji, a opet prvi sam koji
se prosetao hrvatskom. Gledam sve u oci i kazem ono sto mislim. Ali vi niste takvi, jos niste spremni priznati ono sto jeste i kako jeste.
Imam 4,7gb tv snimaka vasih nebuloza, ne mozete se dogovoriti e li vam ovo prva neovisna drzava ili nije a kamo li ozbiljnije stvari.
..ovo je prva ovakva ...a bilo ih je ... ..svaka drugacija ..
 
fosilvaso:
Za ovo što ti navodiš kao druga linija i bla, bla...znaš da za to treba imati i naoružanje i ljude, a granica barem 1000 km...To je 95-e bilo neodbranjivo!

Naravno da su izdani/prodani u BG, gde to ima da neka država dopusti da joj se 500 000 građana preko noći nađe u susednoj državi?

Tako su i SDS-ovci govorili. Baco naoruzanja je bilo i za 5 linija. Ljudstva isto ali angazovala bratija za sverc, drugo dok je trebalo j*ati bracu u mozak Raso je govorio da su RSK i RS jedno. Kad je franjo udario on se pravio blesav. Pa ja sam gledao preko save kako ubijaju Srbe iz Slavonije a rasina policija nije dala da se ode pomoci. Citava brigada je povucena sa Dobojskog ratista za tu namenu ali nije raso dao da se upotrebi.
Znaju o cemu pricam mogi na ovom forumu pa mogu potvrditi. :evil:
 
radovan_treci.jpg

ZIMA 45.-E.SNEG JE BIO DOVDE
a024.gif
 
Hrc2007:
....pa dobro...ima ih ili ne....ako ima dobro.... ako ne... napravit cemo da ih ima.... meni je bitno da su se malo prestali Hrvatići teretiti za sve sto se desilo nasim pravoslavcima.....

A ko je to prestao teretiti vas, pa prvo su vase kame radile, nismo mi uvozili ustase iz Australije i kikasem oruzije, pa ogledaj jos jednom navodno onaj lazni film koji je napravio KOS i za koji ste se kleli da je fotomontaza, kako su se pole delila odlikovanja i ubirale pocasti za ta ista (ne)dela
 
fosilvaso:
Ali, ako sam ja barem malo u pravu, samo bi se duže ratovalo, mnogo više bi izginulo na obe strane i šta onda?
Ma moglo je sve to proci i bez rata, ali kada je vec poceo trebalo ga je svatiti ozbiljno.
Ja sam naj* zbog tudje neozbiljnosti a tad je poginulo 5 ljudi, samo zbog obicnog satora. Kojeg navodno nije bilo, a posle vidim satore nove kako sitne sds duse iznajmljuju za svadbe i ispracaj Srbskih sokolova u Srbsku vojsku :-?
I jedina pametna rasina je bila: "Ko zali rat, dabogda mu u kuci bio"
 
Mozda su svi odavde iz ankete krivi po malo,i sigurno je da je svako dao deo svog doprinosa.Ali da se ne zavaravamo....
Amerika i kapitalizam je bez premca na mestu broj 1.Oni su direktni krivci ne samo za razbijanje SFRJ,loseg ekonomskog stanja,medjunacionalne mrznje...nego gde god se oni petljaju,tu nastaje lom...Pa molim vas lepo da nije mozda Amerika tvorac mira svuda u svetu?!:confused: SVAKO KO BRANI AMERIKU NEK SE STIDI GUZICE KAD OBRAZA NEMA!
 
B.A.L.:
Mozda su svi odavde iz ankete krivi po malo,i sigurno je da je svako dao deo svog doprinosa.Ali da se ne zavaravamo....
Amerika i kapitalizam je bez premca na mestu broj 1.Oni su direktni krivci ne samo za razbijanje SFRJ,loseg ekonomskog stanja,medjunacionalne mrznje...nego gde god se oni petljaju,tu nastaje lom...Pa molim vas lepo da nije mozda Amerika tvorac mira svuda u svetu?!:confused: SVAKO KO BRANI AMERIKU NEK SE STIDI GUZICE KAD OBRAZA NEMA!

Čuj ovoga gnjavatora sa avatara: Ti si u Teheranu sadio tikve sa Amerima, tikve koje su se nama Srbima razbili o glavu:)
Ustvari, jel' to možda iz tebe govori savest i to je tvoje izvinjenje za katastrofalne greške?
 
B.A.L.:
Mozda su svi odavde iz ankete krivi po malo,i sigurno je da je svako dao deo svog doprinosa.Ali da se ne zavaravamo....
Amerika i kapitalizam je bez premca na mestu broj 1.Oni su direktni krivci ne samo za razbijanje SFRJ,loseg ekonomskog stanja,medjunacionalne mrznje...nego gde god se oni petljaju,tu nastaje lom...Pa molim vas lepo da nije mozda Amerika tvorac mira svuda u svetu?!:confused: SVAKO KO BRANI AMERIKU NEK SE STIDI GUZICE KAD OBRAZA NEMA!

Sto posto si u pravu. Njihov princip je zakuvaj i profitiraj. A kao "svetski policajac" se ponasaju po principu, ima li problema, aaa neeema, e sad` ce da ih bude.. 8-)
 
fosilvaso:
Čuj ovoga gnjavatora sa avatara: Ti si u Teheranu sadio tikve sa Amerima, tikve koje su se nama Srbima razbili o glavu:)
Ustvari, jel' to možda iz tebe govori savest i to je tvoje izvinjenje za katastrofalne greške?
Ovaj ovde covek sa avatra je jedan od najvecih umova covecanstva koji je zeleo da ispravi sve nepravde sveta zbog cega je pomalo mozda bio utopista i borio se protiv vetrenjaca.Ali nije lepo to sto su ga za vreme ll sv rata svi imali za saveznika,a onda ga svi napali zbog slamanja kapitalizma pocev od SSSR-a pa preko jacanja socijalisticke misli svuda po Evropi.Da to ne bi uspeo...OVAJ COVEK JE OTROVAN!
 
B.A.L.:
Ovaj ovde covek sa avatra je jedan od najvecih umova covecanstva koji je zeleo da ispravi sve nepravde sveta zbog cega je pomalo mozda bio utopista i borio se protiv vetrenjaca.Ali nije lepo to sto su ga za vreme ll sv rata svi imali za saveznika,a onda ga svi napali zbog slamanja kapitalizma pocev od SSSR-a pa preko jacanja socijalisticke misli svuda po Evropi.Da to ne bi uspeo...OVAJ COVEK JE OTROVAN!

Da se samo borio protiv vetrenjača! A onih 20 miliona Rusa koje je pogubio, ili bio odgovoran za njihovu preranu smrt?:)

A zašto ne bi bio otrovan, dobro je i prošao!
 
B.A.L.:
Velika vecina je zasluzila...ali necemo sad o tome...otvoricu uskoro temu o Staljinu.:wink:


OMG :roll: :roll:

ps mali savjet - al otvori ju na Istoriji
jel može? :roll:

mada je i ova anketa na neki način za Istoriju
al zbog Zlobe i Demokrata neka je ovdje :roll:

a oni na Istoriji forumaši su cjepljeni Miloševci pa i bolje da je ovdje među radikalima :roll:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
od dva zla uvijek biram manje... 8-)
 
tokyo:
Albancima (separatistima na KiM) 2 3,45%
Amerikancima (i NATOu) 12 20,69%
Hrvatima (politici rušenja SFRJ) 2 3,45%
Rusima (kao "pravom" drugaru) 4 6,90%
Turcima (kroz istoriju) 4 6,90%
Srpskim vladarima 5 8,62%
tvorevini SHS 10 17,24%
Titu i komunistima SFRJ 13 22,41%
Miloševiću i njegovoj politici u 90ima 27 46,55%
Demokratima 13 22,41%


samo za kolegu besnirisa.... i onog soraba il kako mu već ime nicka
i naravno sve koji poštuju lik i djelo Zlobe Miloševića
Za koga si ti "glasovao" :lol:
 
Мислим да видим наслов новог дела Бориса Тадића:

"Адолф Хитлер у службу демократизације Србије"

Поглавље 1. "Коначно решење проблема са Радикалима"

Поглавље 2. "Генетска неподобност Радикала"

Поглавље 3. "Супериорност демократа над остатком света"

Поглавље 4. "Забрана деловања политичких партија у циљу демократизације друштва"

Поглавље 5. "Величање лика и дела покојног вође"

Поглавље 6. "Заклетва покојном вођу да ћемо без обзира на жртве наставити његов пут"

Поглавље 7. "Нови смештај припадника СРС у жицом ограђеном простору"

Поглавље 8. "Хигијена: Кремирање је најхигијенскији вид сахране"

Итд...

јесам ли далеко од истине?
:shock: :lol:
 
Alekasandar2:
Мислим да видим наслов новог дела Бориса Тадића:

"Адолф Хитлер у службу демократизације Србије"

Поглавље 1. "Коначно решење проблема са Радикалима"

Поглавље 2. "Генетска неподобност Радикала"

Поглавље 3. "Супериорност демократа над остатком света"

Поглавље 4. "Забрана деловања политичких партија у циљу демократизације друштва"

Поглавље 5. "Величање лика и дела покојног вође"

Поглавље 6. "Заклетва покојном вођу да ћемо без обзира на жртве наставити његов пут"

Поглавље 7. "Нови смештај припадника СРС у жицом ограђеном простору"

Поглавље 8. "Хигијена: Кремирање је најхигијенскији вид сахране"

Итд...

јесам ли далеко од истине?
:shock: :lol:

Nisi.Tadic je spreman na sve da bi unistio radikale.
 
Alekasandar2:
Мислим да видим наслов новог дела Бориса Тадића:

"Адолф Хитлер у службу демократизације Србије"

Поглавље 1. "Коначно решење проблема са Радикалима"

Поглавље 2. "Генетска неподобност Радикала"

Поглавље 3. "Супериорност демократа над остатком света"

Поглавље 4. "Забрана деловања политичких партија у циљу демократизације друштва"

Поглавље 5. "Величање лика и дела покојног вође"

Поглавље 6. "Заклетва покојном вођу да ћемо без обзира на жртве наставити његов пут"

Поглавље 7. "Нови смештај припадника СРС у жицом ограђеном простору"

Поглавље 8. "Хигијена: Кремирање је најхигијенскији вид сахране"

Итд...

јесам ли далеко од истине?
:shock: :lol:
Ti?
Nikad bio :lol:
 
besniris:
Sta ima da slusamo prodane duse.Zna se da je Milosevicu jedina krivica sto se usudio da brani sopstveni narod od unistenja.Da je cutao i slusao naredjenja od zapada i danas bi bio na vlasti.Ali on je bio suvise veliki covek da bi se prodo za saku dolara kao sto danas imamo slucaj.

besni evo čitaj šta pišu hrvatski forumaši za Miloševićeve, Šešeljeve, Mladićeve zločine i velikosrpskoj agresiji:

http://forum.net.hr/thread.jspa?threadID=371140&tstart=0
 
tokyo:
besni evo čitaj šta pišu hrvatski forumaši za Miloševićeve, Šešeljeve, Mladićeve zločine i velikosrpskoj agresiji:

http://forum.net.hr/thread.jspa?threadID=371140&tstart=0

Говоре вероватно ово:

"Pa Dudek, ti bokca, pa nigdar ti Srbi ne bu zišli u evropu, pa Njenci su pobili 6 miljuna, a mi Hrvati jedan miljun, a oni- nikoga! Nigdar to ni bilo!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top