u moru besmislenih pitanja...hajde da vidimo

Koliko sam ja skapirao vise je neki dogovor, jer bi se striktnim postovanjem propisa poprilicno usporio saobracaj.
teško je postići dogovor sa kilometarskom kolonom…ne znam koliko si često u bgdu
ali ima dana kad dolaze važni gosti, kada neko odluči da se bori za svoja prava na ulici, kad padne kiša…
nekad iz čista mira…ostariš do kuće
 
teško je postići dogovor sa kilometarskom kolonom…ne znam koliko si često u bgdu
ali ima dana kad dolaze važni gosti, kada neko odluči da se bori za svoja prava na ulici, kad padne kiša…
nekad iz čista mira…ostariš do kuće
Cari metropole, zato ne bih ziveo u BGu, ne volim guzve i cekanja, radije idem mnogo duzim putem nego kroz guzvu. Prostora ne mogu da zamislm da gubim 3-4 sata zivota dnevno na put do posla i nazad.

Dok je recimo Novi Sad ok, moze svuda bajsom.
 
Ovih dana smo utvrdili razne stvari povezujući podsvesne radnje i izgovorene reči pa mi došlo da vas pitam nešto

Da li možete da prepoznate kakav ljubavnik čuči u muškarcu po načinu na koji drži volan i vozi kola?
Da li ste nekada posmatrale kako uzima menjač u ruke i da li ga drži odozgo za ručicu ili negde po strani na pola da li su mu pokreti elegantni ili impulsivni?
Da li energično stiska gas da li vas cima ako naglo koči, da li poštuje saobraćajne propise?
Sve su vam to drage moje pokazatelji kakav je u krevetu.
a i van njega.

dakle da li način na koji muškarac vozi kola ima veze sa njegovim ljubavničkim umećem?
 
Ne znam za ljubavno umeće ali sam gledao neke ljude kako voze, može npr. da se utvrdi stabilnost nečija, da je neko opušten, stabilan, da ima karakter, da može porodica i okruženje da se pouzda u njega. Jedan tip tako vozi, pravi je muškarac, otac, nije to fora stvarno je takav. Vodi sina u teretanu da ga ovaj snima dok visi sa šipke, stalno trenira ali ne da bi se dokazivao, hoda opušteno, samouvereno, za ženu ima jednu dosta ovako privlačnu osobu koja meni lično nije privlačna zbog nekih mojih ubedjenja ali generalno ona bi svugde prošla kao klasično privlačna.

Tako da karakter ponekad može da se pročita iz položaja ruke, čvrstine držanja volana, položaja, opuštenosti... sećam se kad me vozio neki matori kući pre pet-šest godina, stegao volan i samo prigovara drugim vozačima, ali onako za sebe, pa pljucka, psuje, daje neke komentare... odmah se videlo da je živčan
 

Back
Top