U koga ste bili platonski zaljubljeni?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dugo dugo je moja ljubav bio Kurt Cobain (da se ne lazemo jos uvek je), ali mogu da mu se pridruze i
Jim Morrison, Joni Dep (sram me bilo ne znam kako se pise), Jonathan Rays Meyers (malo ljudi znaju ko je on ali ako nekog zanima potrazite na netu....necete zazaliti) za sada toliko....
 
Ej, a da nismo mi to ceo zivot u zabludi? Mislim, enko je pomenuo Platona, i rekoh, a sta ako platonska ljubav nije zapravo ono sto nam pricjau u skoli (Petrarka, Aligijeri, ili tako neki zaljubljeni pesnici), tj. da li platonska ljubav ima neku drugu definiciju sem "ljubav zasnovana na cisto psihickoj/emotivnoj vezi, neostvarena i osudjena na neuspeh". Ovaj, tako nekako.
 
Ja sam se neverovatno lozila na Vanju Grbica.Ali stvarno,posle olimpijade sam bila luda za njim i kupovala sam sve casopise u kojima je bila makar jedna njegova slicica.Onda sam ga na utakmici videla sa njegovom Sarom Pekovic.Zatim sam se lozila na Gerica,on letuje u istom mestu kao i ja(od skora sa zenom).Sad mi se svidja Vanja Udovicic(videla sam ga i nesto malo pricala sa njim).Jos uvek mi se on svidja(nisam sigurna da li ima devoku) ali mislim da je najbolje da nadjemo nekog iz nase blizine.Ipak biti zaljubljen u poznatu licnost je samo jedna faza kroz koju svako mora da prodje dok ne nadje pravu ljubav.A kad je nadje,nece je menjati za sve VAnje ovoga sveta
 
Courtney:
Anonymous:
Courtney:
Anonymous:
Courtney:
Anonymous:
U izvesnu devojku koja na forum dolazi pod imenom dragomir51 (siguran sam da je zensko).
Jeste,samo je sad promenila nick u child in time :wink:
Ozbiljno to je ona! NeSeri :oops: .....izvini e Mico jesi picanka. :wink:
:shock: Molim :?: :!:
Ah da Jacky.
Feurerr.

ma da ... bas je bolesnik.
ne znam koji mu je ..... poslao mi je mail gde pise "gues who" ... uglavnom, saznao sam makar da se zove Dule 8)
 
Keeper:
Courtney:
Anonymous:
Courtney:
Anonymous:
Courtney:
Anonymous:
U izvesnu devojku koja na forum dolazi pod imenom dragomir51 (siguran sam da je zensko).
Jeste,samo je sad promenila nick u child in time :wink:
Ozbiljno to je ona! NeSeri :oops: .....izvini e Mico jesi picanka. :wink:
:shock: Molim :?: :!:
Ah da Jacky.
Feurerr.

ma da ... bas je bolesnik.
ne znam koji mu je ..... poslao mi je mail gde pise "gues who" ... uglavnom, saznao sam makar da se zove Dule 8)
Takodje. Sad mozemo da osnujemo nasu malu detektivsku agenciju :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top