u kirgiziji počinjeni zločini protiv čovečnosti

a ti si jedna klasicna srpska ulizica.to sam primjetio na nekim mjestima da se vrlo istices kada treba mene napasti.nastavi i dalje da lizes srpska dupeta.

Vid' ga :mrgreen:

Pa jesi li sam uvidio da o nemas pojma o Islamu, dok si jos koristio nick Marin55 :mrgreen:
I to osnovne stvari :mrgreen:
Pa tebe i treba napadati kada si neverovatno glup, ogranicen, neobrazovan i pravis se pametan u vezi necega o cemu pojma nemas ...
 
ima puno bosnjaka u turskoj i njima se glas ne cuje od lojalnosti koju oni imaju.znate li da je turska majka bosnjaka i da se bosnjaci nece nikada odreci turske.naravno da bih prije dao sestru crncu muslimanu nego bijelcu krscaninu ili zidovu.znate li da sam plakao kad sam sreo jednog mog brata crnca iz gabona kako klanja u dzamiji.to je ona ljubav koja se trazi i to se naziva muaslimanskoj ljubavi.



Marine55,pa pricao si za tog crnca iz Gabona.Ponavljas se marine!:hahaha:
 
vjerujte kad sam upoznao crnca iz gabona onda sam se zaplakao i rekao ti si mi brat i poceo sam da ga grlim.prije bih da sestru crncu iz gabona nego nekom bijelcu seljaku kao sto je gazija ili nekom krscaninu.

Znas sta Marine,nekad volim da te zajebavam,al kad vidim sta pises...nekako mi te zao....kao da se rugam osobi zaostaloj u razvoju...izvini,necu vise nikad :roll:
 
i nemoj nikada jer sam osjetljiv na seljastvo.tema je kirgistan i krsenje prava covjeka i zlocin u kirgiziji koji je prerastao u pogrom uzbeka.znate li sta taj sukob znaci za muslimane?to je bratoubilacka borba i sa tim se treba prestati i sukobljene strane pomiriti.glavno jeda profunkcionira muslimansko jedinstvo i da se uzbeci i kirgizi udruze u ime Allaha pod jednom muslimanskom zastavom.
 
i nemoj nikada jer sam osjetljiv na seljastvo.tema je kirgistan i krsenje prava covjeka i zlocin u kirgiziji koji je prerastao u pogrom uzbeka.znate li sta taj sukob znaci za muslimane?to je bratoubilacka borba i sa tim se treba prestati i sukobljene strane pomiriti.glavno jeda profunkcionira muslimansko jedinstvo i da se uzbeci i kirgizi udruze u ime Allaha pod jednom muslimanskom zastavom.


Mislim da je za Kigrize i Uzbeke jedino pravo rjesenje da predju na pravoslavlje i onda vise nije problem nnjihov daljnji suzivot.Onda bi i velika Rusija mogla bez problema da ih ukljuci u svoj sastav,s tim da se isti scenario ponovi i u Uzbekistanu, Turkmenistanu i Kazahstanu i da se taj region smiri.
 
to muslimani nece dozvoliti da se pokrste ljudi iz buhare.znate li da je tadzikistan dao najveceg islamskog ucenjaka tirmizija i da s ti ljudi nauceni islamu i da znaju voljeti islam.ti narodi znaju da vode politiku tako da oni jos nece da podnesu zahtjev o povlacenju ruskih trupa ali sigurno je da ce se u buducnosti potegnuti pitanje prisustva ruske armije u buharskim drzavama i da ce sami gradjani zahtjevati da se ruska armija povuce iz kazakhstana, kirgistana, tadzikistana. turkmenistana i uzbekistana.to su mnogo dobri muslimani i cudim se kako je mogao izbiti sukob izmedju muslimana u kirgistanu.rado bih se ozenio sa jednom kirgistankom ili bih da kcer kazakhstancu.nema govora o tome da te drzave predju u pravoslavlje.oni su jednostavno muslimani.
 
ne secam se da je francuska vlada osudila vojsku gruzije za oko 1.500 pobijenih civila za 24 sata u civiliju?

ili se varam?

ta evropska `pravda` tako je jednoumna

Koga uopste zanima sta misli francuska vlada.
Koliko se secam posle izjave onog francuskog pinokija da Rusi odmah napuste Gruziju,onaj mali Rus mu rece da je on glup covek,a francuzi tu uvredu ,,hrabro'' precutase i progutase.
Francuzi su postali pateticni i nemacki protektorat,ali ih jos nisu obavestili.
Kirgizija je ruska zona koja se malo otela kontroli,pa ih Rusi kao dva klinca malo posvadjase,a ovi rasturise pola drzave i sada mole Ruse da se vrate.:lol:
 
Poslednja izmena:
to muslimani nece dozvoliti da se pokrste ljudi iz buhare.znate li da je tadzikistan dao najveceg islamskog ucenjaka tirmizija i da s ti ljudi nauceni islamu i da znaju voljeti islam.ti narodi znaju da vode politiku tako da oni jos nece da podnesu zahtjev o povlacenju ruskih trupa ali sigurno je da ce se u buducnosti potegnuti pitanje prisustva ruske armije u buharskim drzavama i da ce sami gradjani zahtjevati da se ruska armija povuce iz kazakhstana, kirgistana, tadzikistana. turkmenistana i uzbekistana.to su mnogo dobri muslimani i cudim se kako je mogao izbiti sukob izmedju muslimana u kirgistanu.rado bih se ozenio sa jednom kirgistankom ili bih da kcer kazakhstancu.nema govora o tome da te drzave predju u pravoslavlje.oni su jednostavno muslimani.


Ja mislim da ce oni ipak preci na pravoslavlje i da ce zvladati istinski pravoslavni mir na tim prostorima.Ruska vojska je svakako u tim proruskim drzavama,pa ce i to ubrzati taj neminovni proces.
 
nemojmo pricati o tome.ti ljudi imaju znanja o islamu i nisu islamski nepismeni ali njihov stil zivota se stopio sa ruskim stilom zivota tako da im rusi ne smetaju i navikli su da sa rusima usko suradjuju.buhara nije ostavljena na cjedilu od muslimana svijeta i turska ima svoj tradicionalni interes u tim zemljama kao i saudijska arabija koja pomaze svim muslimanima da se islamski obrazuju ali prevashodno turska ima tradicionalni intere zbog istog porijekla i naravno iste vjere cak je ista islamska skola hanefizma u turskoj i u buharskim drzavama.
moj politicki stav je da ruska strana armijasmeta u regionu buhare i da je najbolje po rusei po muslimane da se ruska armija povuce iz tih drzava.njih nije mnogpo u tim drzavam i oni ikmaju svoje baze tako da oni simbolicki podsjecajuci na sovjetski savez imaju prividan interes za buharu koja porijeklo turaka koji su potomci starih mongola koji su primili islam tek nakon pada mongolskog carstva.imaju te drzave svoju tradiciju i nisu oni zabludjeli da su tikve bez korijena.ovo sto se desilo u kirgistanu je greska i bacilo je ljagu na muslimanski narod jer pored cinjenja zlocina bilo je i krsenja casti a to je silovanje.
 

Back
Top