U Crnu Goru na letovanje? Neka,hvala!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moras da nadjes nacina da svoju mrznju i frustraciju okrenes i usmjeris svoj um prema necemu kreativnom.
Onda te nece zanimati Crna Gora,boljece te dupe za nju kako i treba da bude.
U ovakvom stanju svijesti prirodno je da svako iole normalan zeli da ti budes sto dalje od njega.
Onda dolazimo do zacaranog kruga - ono svi me mrze itd :)
ti si stvarno ubedjen da sam ja frustriran?
pa niste vi toliko bitan faktor u mom zivotu da bi me "potresli"...ja drvim tebi i onom prodavcu paradajza da ne velicate "obalu od pijeska na prdnem od mora" jer ste generalno nula u odnosu na raznorazne
turisticke destinacije koje se ticu letovanja.
velicate velicate velicate to malo mora i palite one ucmale koji nisu videli drugi pesak do vaseg kako je crnogorska obala najLJepsa u kosmosu...jadno je to i bedno da na taj "fini u rukavicama" nacin pokusavas da mi zacepis usta da
kazem da vam je ODNOS PREMA GOSTU NULA....ja sta sam video od cg video sam i pisem svoje misljenje.
to sto se tebi i onom prodavcu paradajza ne svidja i sto obrces moju misao na "frustraciju mrznju politiku"...nece ti proci ta fora "ja sam fin ti si nenormalan" :D

i dalje ocekujem odgovor koji ces **** ovde sa sve tim stavom ja sam fin moja obala je najlepsa ali nemam forum gde bi se hvalio i glumio bogomugodnog gradjanina sveta ... cvece...mir...radost...pricam ti pricu
 
Da se ne bavim svime sto napisa ali ipak nije lijepo da me nazivas lazovom pred ovolikim svetom.
Vec sam cini mi se pominjao ovdje meni u hotelu Light House u Igalu(bivsi hotel Metalurg) evo i ling
http://hotellighthouse.me/
gdje cijele godine postoji po cijeni od 4.5 eura rucak i u za ta pare dobija se

-bistra supa
-sezonska salata
-glavno jelo(obicno ima 3 jela da se bira jedno od njih)
-desert(kolac)
-hleb

Vrlo cesto tamo jedem i to nije nikakva povjerljiva informacija.
Evo u utorak cu Boze zdravlja tamo pa cu fotografisati meni :)
 
Sve je relativno šta je full ručak, ali ovo što je napisao kurogane postoji u sezoni u Tivtu i Seljanovu. Muž i ja ako uplatimo za više od tri dana, bude 4€ dnevno.
Ali, neko ne želi tako da se hrani na godišnjem odmoru. Ne želi da ruča punjene paprike, musaku, ćufte u paradajz sosu, krompir paprikaš. Ja i na godišnjem odmoru jedem što i kod kuće, ne idem na more da bih jela, nego da bih se kupala.
 
Sve je relativno šta je full ručak, ali ovo što je napisao kurogane postoji u sezoni u Tivtu i Seljanovu. Muž i ja ako uplatimo za više od tri dana, bude 4€ dnevno.
Ali, neko ne želi tako da se hrani na godišnjem odmoru. Ne želi da ruča punjene paprike, musaku, ćufte u paradajz sosu, krompir paprikaš. Ja i na godišnjem odmoru jedem što i kod kuće, ne idem na more da bih jela, nego da bih se kupala.

Bravo ti ga
 
Da se ne bavim svime sto napisa ali ipak nije lijepo da me nazivas lazovom pred ovolikim svetom.
Vec sam cini mi se pominjao ovdje meni u hotelu Light House u Igalu(bivsi hotel Metalurg) evo i ling
http://hotellighthouse.me/
gdje cijele godine postoji po cijeni od 4.5 eura rucak i u za ta pare dobija se

-bistra supa
-sezonska salata
-glavno jelo(obicno ima 3 jela da se bira jedno od njih)
-desert(kolac)
-hleb

Vrlo cesto tamo jedem i to nije nikakva povjerljiva informacija.
Evo u utorak cu Boze zdravlja tamo pa cu fotografisati meni :)

opet si skrenuo sa teme... i kod mene u "blokovima" ima da se klopa za 4e to nije poenta...

srz moga bitisanja na ovoj vanvremenskoj temi je da nikada ali nikada, PO MOM MISLJENJU, u cg gost nece dobiti za svoje pare sta zasluzuje !
zabole me da li ima da se jede u cg i za 2.5e FULL MENI :D

- - - - - - - - - -

i da da ti ispunim zelju ja sam od danas OFF sa ove teme jer sam poceo da se ponavljam a "paradajIzmen" ima sigurno dosta poucnih prica da nam isprica...

cmok cmok cmok
 
- ljudi ne nasedajte da ima full rucak za 4.5e :rotf:

Skrenuo sa teme?
Jesu li ovo tvoje rijeci ili se neko ulogovao na tvoj nalog?
Ti pljujes po CG kako sam kazes bio rucak 2 eura ili 5 i to je ok,tvoje pravo.
Medjutim nemas prava da tvrdis da lazem i jos pozivas druge da mi ne vjeruju.
Mrzis Crnu Goru super ali nema potrebe da izmisljas i obmanjujes ljude.
Ja ne lazem.
Nikad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top