U cemu ste najbolji...???

Gazdarica:
Ne, ne, ne radi se o seksualnim tehnikama i sl...
Ovog puta, rijec je o ljubavi...
Dakle, u cemu ste najbolji, kada je ljubav u pitanju...???
Znate li to uopste...???
Evo, ja priznajem da sam najbolja u tome da otjeram one do kojih mi je stalo... :roll:

Takođe. 100%. A što je to tako? Od prevelike želje da ih ne izgubim? Možda...
 
Gazdarica:
Ne, ne, ne radi se o seksualnim tehnikama i sl...
Ovog puta, rijec je o ljubavi...
Dakle, u cemu ste najbolji, kada je ljubav u pitanju...???
Znate li to uopste...???
Evo, ja priznajem da sam najbolja u tome da otjeram one do kojih mi je stalo... :roll:

Eh bas dobra tema...
Postajem dobrra u prihvatanju promena...Sebe, prvenstveno...
Zaljubih se u slobodan duh.,..A onda je on poceo da mi smeta, da me razdire....Zapitah se, kako moze da mi smeta bas ono sto volim...E onda su suledile promene...Bolne...Saznanje da mogu sebe da pogazim do krajnje mere, nije prijalo...A onda, jopet...Zasto to radim? Zato sto hocu...Dakle, slobodno mogu da kazem da sam, kad je ljubav u pitanju, najbolja u prihvatanju...Stvari kakve jesu..Nje, kakva jeste...Sad...borba je pri kraju, borba, sa samom sobom...V ec sam se predala, mda trzaja i dalje ima, ali ih ignorisem...Volim te, ybt...
 
...ali najbolja sam da se moji drugovi zaljube u mene , i da vecina drugarica pocne da se 'takmici' na neki nacin sa mnom,ogovara me i prave mi spletke...

...ovim bih zelela da porucim mojim drugaricama koje to ne rade...ako slucajno svrate na forum,da ih nebih menjala ni za sta na svetu i da su najbolje!!!...
 

Back
Top