Tvoj bivši/a je moj(a) sadašnji/a

Nista ruzno o pokojnicima kao ni buducim me ne zanima..nego imo nekog ortaka izlazio u neki kafic blizu mene..i lozi se balavi na neku koja tu konobarise..kao nas kaka riba..plavusa..flertujemo do jaja mesec dana..bice svasta..zivi tu i tu..ja reko kako se zove..milena..rekoh jel joj ovo broj telefona..JESTE..otkud znas:eek:..rekoh jel se secas da si iso s nama na bilijar i da je ona dolazila sa mnom kod tebe x puta..on u shoku..izlapeo covek:lol:kao..maaa daaaaj..ona milena:lol:
 
Eto, za sve vas koji "ništa ne bi pitali"!:lol:

Procitaj moj odgovor ponovo. Ako sam sa nekim 6 godina, nemam sta da pitam, niti bi me interesovalo. A ne ulazim u veze sa sumnjivim i polusumnjivim njuskama koji svakako neku vrstu agresije moraju da ispolje, ako su vec nekog zlostavljali pre mene.

:eek:...e, kamo srece da ih je i moj deda dobijao...pisma...upozorenja...:(

Pa vidis da nije vredelo. :lol:
 
Procitaj moj odgovor ponovo. Ako sam sa nekim 6 godina, nemam sta da pitam, niti bi me interesovalo. A ne ulazim u veze sa sumnjivim i polusumnjivim njuskama koji svakako neku vrstu agresije moraju da ispolje, ako su vec nekog zlostavljali pre mene.

Nije bilo upućeno konkretno tebi.:neutral:Moj komentar za tvog dedu je bio šala.
Slažem se da se agresivci lako prepoznaju i ponavljam da je tučenje bio samo primer, očigledno vrlo loš, ali opet samo primer...:confused:
A veza od 6 godina je moj odgovor na temu, nisam ovu temu postavila sa uslovom da svi zamislite da ste u toj vezi, nego reko da odgovorim prvo sama.:confused:
 
Daklem, kao što naslov kaže, našli ste se u situaciji da razgovarate sa osobom kojoj je vaš sadašnji ili sadašnja bivši, odnosno bivša.:cool:
Koliko bi ste bili radoznali?:zper:
Da li biste pitali nešto o svojoj voljenoj osobi?:think:
Da li biste bii znatiželjni zbog čega su raskinuli i ko je raskinuo?:roll:
Da li bi mišljenje dotične/dotičnog moglo da promeni vaše mišljenje o voljenom-saznate da je vaš dečko tukao devojku!:eek:
Ili ne biste uopšte uvažavali mišljenje neke skoro nepoznate osobe naspram mišljenja vaše voljene osobe i da li to zavisi od dužine veze?
Da li biste se usudili da pitate za seksualni život?:whistling:
Slobodno eloborirajte sami i ne morate da odgovarate na pitanja ko na testu.:super:

Ja lično mislim da sasvim odlično poznajem svog dečka posle ovih šest godina, ali priznajem da bih bila radoznala kada bih upoznala neku njegovu bivšu kakvo ona mišljenje o njemu ima i zašto su raskinuli. Mada, verovatno bih odbacila sve negativno u fazonu-vidi se da je ogorčena..:zper::zper:
Ih, sta bih ih sve pitala :zper:
 
...Ja lično mislim da sasvim odlično poznajem svog dečka posle ovih šest godina, ali priznajem da bih bila radoznala kada bih upoznala neku njegovu bivšu kakvo ona mišljenje o njemu ima i zašto su raskinuli. Mada, verovatno bih odbacila sve negativno u fazonu-vidi se da je ogorčena..:zper::zper:

Čemu onda zapitkivanja? Negativno bi odbacila, pozitivno i sama poznaješ. Nema potrebe za kopanjem po prošlosti.
 
6 godina sa istim likom u vezi...?
c035.gif

:dash:
 
Daklem, kao što naslov kaže, našli ste se u situaciji da razgovarate sa osobom kojoj je vaš sadašnji ili sadašnja bivši, odnosno bivša.:cool:
Koliko bi ste bili radoznali?:zper:
Da li biste pitali nešto o svojoj voljenoj osobi?:think:
Da li biste bii znatiželjni zbog čega su raskinuli i ko je raskinuo?:roll:
Da li bi mišljenje dotične/dotičnog moglo da promeni vaše mišljenje o voljenom-saznate da je vaš dečko tukao devojku!:eek:
Ili ne biste uopšte uvažavali mišljenje neke skoro nepoznate osobe naspram mišljenja vaše voljene osobe i da li to zavisi od dužine veze?
Da li biste se usudili da pitate za seksualni život?:whistling:
Slobodno eloborirajte sami i ne morate da odgovarate na pitanja ko na testu.:super:

Ja lično mislim da sasvim odlično poznajem svog dečka posle ovih šest godina, ali priznajem da bih bila radoznala kada bih upoznala neku njegovu bivšu kakvo ona mišljenje o njemu ima i zašto su raskinuli. Mada, verovatno bih odbacila sve negativno u fazonu-vidi se da je ogorčena..:zper::zper:
Zato bih pitala?....Pa nikada ne bih dobila realan odgovor....naplju*ala bi ga najstrasnije...pa ja sam sada sa njim,a ona nije....Ja delim sada sve sa njim sto je ona NEKADA delila....Ja ga imam ona ga NEMA...Mislim pitanje je bzvz....
 
Daklem, kao što naslov kaže, našli ste se u situaciji da razgovarate sa osobom kojoj je vaš sadašnji ili sadašnja bivši, odnosno bivša.:cool:
Koliko bi ste bili radoznali?:zper:
Da li biste pitali nešto o svojoj voljenoj osobi?:think:
Da li biste bii znatiželjni zbog čega su raskinuli i ko je raskinuo?:roll:
Da li bi mišljenje dotične/dotičnog moglo da promeni vaše mišljenje o voljenom-saznate da je vaš dečko tukao devojku!:eek:
Ili ne biste uopšte uvažavali mišljenje neke skoro nepoznate osobe naspram mišljenja vaše voljene osobe i da li to zavisi od dužine veze?
Da li biste se usudili da pitate za seksualni život?:whistling:
Slobodno eloborirajte sami i ne morate da odgovarate na pitanja ko na testu.:super:

Ja lično mislim da sasvim odlično poznajem svog dečka posle ovih šest godina, ali priznajem da bih bila radoznala kada bih upoznala neku njegovu bivšu kakvo ona mišljenje o njemu ima i zašto su raskinuli. Mada, verovatno bih odbacila sve negativno u fazonu-vidi se da je ogorčena..:zper::zper:

Ti nisi bas sama svoja kad si toliko radoznala. Fali ti cigLJa u zidu, da ne kazem daska u pilani.:)
 
Nikada nisam pitala, niti bih. Ne zanima me. Jednom su mi neki preneli šta mi je poručila bivša mog tadašnjeg dečka i ja sam se valjala od smeha. Pomislila sam da je jadnica, a priče, naravno, nisam ni obradila u mozgu. Odmah sam delete i u recycle bin. :)


A to je zato sto vas je taj decko dobro torbao, pa ste se svadjale i bile ljubomorne. Sve je to normalno.:)
 

Back
Top