ТВ Лазаревац: Црна Река,о.Перановић-видео материјал

ne vidim direktnu vezu tvoje poruke sa mojom, ali se u principu slažem sa tvojom diskusijom.:bye:

Samo elaboriram da je besmisleno sa ovima ovde govoriti o lečenju kad njih lečenje uopšte i ne zanima. Oni bi te ljude najradije pobili. Dakle nemožeš nekom pričati o lečenju, te kako i zašto ovo kao lečenje ne valja, kad te ljude to ne interesuje. Oni se pale na konc. logore, ne interesuje ih medicinski tretman.
 
Чудо је то како се скела и ти Гвиде сложите увек
а са нас пар не сложите се никад
примитивна ова земља је за вас
напустите је и идите у свет
дочекаће вас широких руку
такве ко ви они не туку
они их само за нос вуку
 
Чудо је то како се скела и ти Гвиде сложите увек
а са нас пар не сложите се никад
примитивна ова земља је за вас
напустите је и идите у свет
дочекаће вас широких руку
такве ко ви они не туку
они их само за нос вуку

S obzirom da si ti pljuivao po Svetom Sinodu i njegovim odlukama, te osporavao Sveti Sinod, kome ti onda pričaš o antisrpstvu? Idi na neki hrvatski forum i tamo propagiraj svoje antisrpske i ustaške ideje!

танко си писо
више си брисо
провокатор ниси
пинокио ти си
 
Чудо је то како се скела и ти Гвиде сложите увек
а са нас пар не сложите се никад
примитивна ова земља је за вас
напустите је и идите у свет
дочекаће вас широких руку
такве ко ви они не туку
они их само за нос вуку

Dragi moj Mile, pa ti ništa nisi shvatio. Ja hoću da takvi kao ti odete, pa ova zemlja više neće biti primitivna. Zašto bi ja išao odavde, kad će bez takvih kao ti ovde baš biti lepo.:evil:
 
Dragi moj Mile, pa ti ništa nisi shvatio. Ja hoću da takvi kao ti odete, pa ova zemlja više neće biti primitivna. Zašto bi ja išao odavde, kad će bez takvih kao ti ovde baš biti lepo.:evil:


Раднаскела - Александар - читајући с''десна у лево (интуитиван ник нема шта)
 
Раднаскела - Александар - читајући с''десна у лево (интуитиван ник нема шта)

Brate, svaka čast!!! Nadmašio si moja očekivanja i rastumačio si kako se zovem. Možda ipak imaš malo više mozga nego što sam mislio. A ti to izgleda misliš da je smišljanje nika vrhunac intelektualnog napora i da tome treba posvetiti dane razmišljanja. pretpostavljam da si ti svoje konspirativni ime TIHI smišljao dugo i mukotrpno kako bi u četiri slova izrazio suštinu svog bića. Svaka čast, druže Tihi.:rotf:
 
Poslednja izmena:

Back
Top