Тужиоче где је лево?

Predsednik kluba koji daje podrsku huliganima jeste bitna stvar ??
A gde pise da daje podrsku huliganima?
Covek daje podrsku navijacima... ili su valjda svi navijaci huligani po automatizmu?
Znaci li to da ja ne smem da se izjasnim za koga navijam, jer ce odma da se upire prstom u mene da sam huligan?
I poenta price nije kakav je Lukic, nego kakav je to tuzilac, koji vadi iz konteksta natpis sa dukserice. A svaka ovca koja ista zna o pravu, zna da tako nesto ni u ludilu ne moze da prodje.
Ako i smatra Lukica opasnim, jer ima jak uticaj na navijacke grupe i isti koristi zarad sirenja nasilja, onda je trebao da sedne i da sastavi ozbiljnu optuznicu od niza tacaka, oslonjenu na ozbiljne dokaze i istrazivanja.
A da ne govorimo koliko dukserica gubi svaki smisao pred enormnom kolicinom drugih stvarnih sranja koja prolaze nekaznjeno.

Ti il' ne znas gde se nalazis ili vatas krivine uz vlast, pa im drzis stranu (realno nepotrebno, jer vatati krivine i biti kritican prema gluposti ne iskljucuju jedno drugo).
 
bice taman za tople obroke sto neko rece i to za cele dve nedelje :lol:

Ионако та лова од дуска не иде у клуспке касе, већ за корографију и можда још понешто :D Спорт је то, мора се човек палити, а тужба је крајње дебилна и плод је потребе да се омета клуб које је и поред тих дугова и тоталног распада први захваљујући понајвише Лукићу и здравој атмосфери. Ко што рекох, неког то боде у око.
 
Ионако та лова од дуска не иде у клуспке касе, већ за корографију и можда још понешто :D Спорт је то, мора се човек палити, а тужба је крајње дебилна и плод је потребе да се омета клуб које је и поред тих дугова и тоталног распада први захваљујући понајвише Лукићу и здравој атмосфери. Ко што рекох, неког то боде у око.
tuzba jeste debilna al iskljucivo zbog Radovanoviceve gluposti i nepoznavanja navijackog i sportskog sveta generalno , a to nema nikakve veze sa teorijama zavere protiv kluba , jel da nekome smeta klub otisao bi sasvim legalno na dobos zbog dugova , a ne bi zayebavali Lukica za duks
 
Можда, онда то још више бирне. Твоје писање остаје глупост, а став блентав.

Мужевност, хормони, кочи друже нисам из тог миљеа.

Лукић је небитан, пре сам непријатељ глупости какве је овај тужилац изрекао. И неки на теми.


:hahaha::roll:

Pa sta se onda busas protiv coveka?
 
navijacke grupe i isti koristi zarad sirenja nasilja, onda je trebao da sedne i da sastavi ozbiljnu optuznicu od niza tacaka, oslonjenu na ozbiljne dokaze i istrazivanja.

Jedino se za ovo slazem. Naravno, nigde nisam ni velicao tuzioca Radovanovica, on je za mene i dalje covek koji je dosao na to mesto uvlaceci se Kostunici. Ali ga podrzavam u ovoj njegovoj borbi protiv divljanja navijackih grupa. Naravno, ja licno i sumnjam da ce od toga nesto na kraju biti, jer su doticne huliganske grupe mnogo jake.

A sto se tice toga da li sam ja uz vlast ili protiv vlasti- pa da, sada treba na svakoj temi da obrazlazem sta mislim o BoTi i Saperu... :lol:
 
tuzba jeste debilna al iskljucivo zbog Radovanoviceve gluposti i nepoznavanja navijackog i sportskog sveta generalno , a to nema nikakve veze sa teorijama zavere protiv kluba , jel da nekome smeta klub otisao bi sasvim legalno na dobos zbog dugova , a ne bi zayebavali Lukica za duks

Их, па не одговара ником да буквално затвори Звезду, а и има она у имовини далеко више од тих 20 милки кредита.
 
опет овај миш...

Lukic je kreten i majmun, i da je ovo normalna drzava, takvi ne bi ni privirili najvecem klubu u zemlji.
Zbog ovoga ga treba razbiti od novcane kazne. Kakva idiotska dukserica. Treba da ga kazne jer je on predsednik kluba ciji navijaci divljaju po Srbiji, i on kao predsednik treba da bude primer. A on je veca moroncina od tih navijaca.

и сад може он тебе да тужи због јавног вређања и клевете..
 
http://sportal.rs/news.php?id=13359

ками83: ништа ново, сереш нон-стоп.. и нема потребе да се плашиш ФК Црвена звезда се не бави паћеницима као што си ти.

E sad mi je lakse, a stvarno sam se zabrinuo :confused:

Inace Dunja, tebi stvarno nije dosadno kad odes na tvoju Marakanu, pa pratis uzasno dosadnu utakmicu domaceg fudbala ? :cool:
 

Back
Top