Tužba Srbije protiv RH!!!

tokyo:
baš čitam tvoj profil i teme koje si objavio
samo dvije
i obje o Hrvatskoj
jadno!
ili si opsjednut Hrvatskom
ili si nečiji klon...
al sa tvojom drugom slikom u avatarom bih rekao da si neki klinjo u periodu puberteta
pa te neću uzimati više u obzir
ako budeš dosađivao sudbina će ti biti ko i u Dragija (ignore lista)

Griješiš!!! Samo živim tu blizu tebe, odmah preko puta i držim vas na oku...
Druga slika je prilagođena sportskim temama tipa vječiti derbi i nema nimalo veze sa vlasnikom profila, politikom ili komentarima koji su te natjerali da pregledaš moj lični profil!!!
Doduše, ono što je na slici možeš da gledaš kao simboliku superiornosti argumenata koji su ti, kako kažeš ''postali dosadni'' (ja bih uz to primjetio i iritantni).
''Rođače'' moj, ako o svojim kolegama na Forumu sudiš po njihovim avatarima, tvoj pogled na realnost ne mogu ni gusle opjevati.
Bilo bi interesantno znati da li je tvoja intelektualna i ljudska priroda simbolisana kroz asocijacije koje budi slika sa tvog avatara!!!
Pošto si se naglo unervozio nakon naše konstruktivne diskusije, ''cenim'' da je i red da me konačno počastiš tim zadovoljstvom da ti se nađem na ignore!!!
 
Rainbow Six:
Upravo se na HTV 2 emituje emisija posvećena zločinima hrvatske vojske nad srpskim zatočenicima u Ratnoj luci Lora!!! pripadnici 72. bojne vojne policije javno pričaju o zločinima počinjenim na tim srpskim nesretnicima od kojih su i neki vojnici VRS koji su zarobljeni u vojnim akcijama hrvatske vojske u BiH!!!

Lora je samo kap u moru.Ni to nebi pustali da nije tolko medijski dobilo znacaja.Tesko da ce HTV da pusti i sekund o pravim zlocinima koji su se dogadjali sirom Hrvatske.
 
Na području sektora "jug", u vreme trajanja "Oluje", te prvih 100 dana nakon nje, ubijeno je najmanje 410 civila, zapaljeno preko 20.000 kuća, dok su ostale opljačkane i devastirane (Izveštaj Hrvatskog helsinškog odbora, lipnja 1999.). Film "Oluja nad Krajinom" produkcijske kuce "Factum" govori o toj akciji Hrvatske vojske. Autor filma, Božidar Knežević, poginuo je u saobraćajnoj nesreći, zbog otkazivanja kočnica, novembra 2001. godine
300_238.jpg
''Eeeeee, tako se to radi!!! Kratko i yebitačno!!!''​
 
Rainbow Six:
Ma znam to, al' je strašno osjetljiv kada to drugi trebaju da saznaju!!! Moraš da budeš veoma pažljiv da ga ne uvrijediš!!! On nam je svojevrsna maskota na forumu!!!
Majstor je za ignore kad mu se provale sve fore!!!
:roll: :roll: :roll:
no comment

PS
takve poput tebe neću više ni uzimati u obzir
ljudi koji nisu kulturni ne želim ni komentirati
 
Hrc2007:
.......ako nas netko i tuzi...kako ce tuziti drzavu koje nema ...bit cemo u EU......dat cemo CRO i imati EU...opet smo profitirali....
Ma bravoo!!! Kakav ''profiterski'' intelekt!!! To je izjava dana!! Dalje od ovog ne postoji!!! Kakav osjećaj za odsustvo bilo kakvog traga racija!!! Ovakav biser ljudskog besmisla moram sebi negdje da zapišem!!!
E OVOGA, AKO NIJE NA NEKIM LJEKOVIMA, OBAVEZNO BIRAJTE ZA PREMIJERA!!! Svaka čast!!!
Gospode Bože!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Snalažljivi su oni. Zar nisu dva puta do sada iskoristili to što su ih Srbi oslobodili da dobiju svoju državu. Prvi put nakon 1. sv. rata, drugi put nakon 2. sv. rata.
E, sada kada više nemaju Srba u Lijepoj njihovoj, odoše opet kod onih kod kojih su bili prethodnih 800 i kusur godina.
Vidiš šta ti je navika. Ma ne znaju ljudi da žive samostalno i bez gazde. ;) :)
 

Back
Top