Tuga<

Pa ne znam bas da je to najbolji kompliment,... Ja ne shvatam da ako je neko samnom 4 godine samo zbog sexa da je to kompliment, ali to sam ja...da je 6 godina ajd,...mada...ne slazem se s tobom. :D

Nisam ni rekao da je najbolji, već jedan od najboljih!

Hej! Baš umeš da utešiš! Ozbiljno. Hvala. Mada iskreno, verujem da toliko niko ni sa kim samo zbog sexa ne može ostati. Ipak smoi razgovarali. Pitam se samo, zašto pokušva sve to svesti samo na to. Tvoj komentar me je je u svakom slučaju ipaqk oduševio:D

imaju oni izgleda taj trip sigurica seks
ma jes bas najbolja izjava posle 6 godina braka :dash: pa to je da ga obesis za jaja na sred zmaj jovine..ili terazija..ili gde vec

A za sve tri isto važi: upoznajte bre malo muškarce!
Isto kao što mnoge žene misle "DA" kad kažu "NE" (zbog čega mnoge druge koje stvarno misle "NE" naebu i budu silovane), tako i mnogi muškarci kad kažu "SEX" misle "LJUBAV", a kad kažu "LJUBAV" misle "SEX". Što bi rek'o najveći EX-YU plagijator: "I na kraju kad ti kažem volim te, ne veruj mi - lažem te! Tako ti je mala moja, kad ljubi Bolanac!"
I dajte malo veselja i optimizma u temama! z:zz:
 
... mnogi muškarci kad kažu "SEX" misle "LJUBAV", a kad kažu "LJUBAV" misle "SEX". Što bi rek'o najveći EX-YU plagijator: "I na kraju kad ti kažem volim te, ne veruj mi - lažem te! Tako ti je mala moja, kad ljubi Bolanac!"...

Koje bre veselje!? z:shock: Kuku ljudi! z:shock: Izdade nas Golub!!!
Kako ćemo sad da ih lažemo i muvamo? z:(( Lako je tebi, imaš devojku, a šta mi sad da radimo kad si nas raskrinkao? z:(
Doduše ima i onih koje ne nasedaju na te "lažne" izjave ljubavi. z:mrgreen:
 
iskukaj se isplaci se, otvori ako hoces jos sto tema, idi ko covek u kafanu napi se...koliko god vremena ti trebalo..a onda lepo kreni dalje zivot ide dalje
i izvuci pouku iz svega pa sledeci put pametnije z;)

Slatka si! Nema više srdaca da ti pošaljem!
Kako će žena sama u kafanu, Je...!
Mada bi rado razbila nešto. Ili nekog?
 
Nisam ni rekao da je najbolji, već jedan od najboljih!





A za sve tri isto važi: upoznajte bre malo muškarce!
Isto kao što mnoge žene misle "DA" kad kažu "NE" (zbog čega mnoge druge koje stvarno misle "NE" naebu i budu silovane), tako i mnogi muškarci kad kažu "SEX" misle "LJUBAV", a kad kažu "LJUBAV" misle "SEX". Što bi rek'o najveći EX-YU plagijator: "I na kraju kad ti kažem volim te, ne veruj mi - lažem te! Tako ti je mala moja, kad ljubi Bolanac!"
I dajte malo veselja i optimizma u temama! z:zz:

Ebiga, danas ne mrem!z:dm3:
 
Zvuči kao dobar razlog da se neko ne oženi. :rumenko:
Сачекаш да прође неколико годиница па то увалиш клинцима. z:mrgreen:
Деца морају имати неке обавезе.
Мораш их лепо васпитати да би постали бољи људи. :whistling:
 

Back
Top