TUGA!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neee lazhi da je psiholog avanzovao u moderatora...hahaha doooobra fora totalno...mada ne chudi neshto preterano...chovek je psiholog radi istrazhivanje na internetu vezano za on-line psihologiju...red je da bude moderator...chudi ipak kako niki nije moderator...
chini se da milosh rookie zna ko je realna a ko nerealna osoba...mudro momche...
na netu su mahom svi umobolni...narochito sex ljubav prijateljstva i slichno...
 
Bliss:
Gledam u sta se pretvorio ovaj forum ljis i povraca mi se...Mislim do granice da je dopusteno da se postuju fotografije polnih organa...FUJ!
Mislim da je vreme da promenite naziv jer ove debilne teme vise nemaju nikakve veze sa ljubavlju..a sex je postao koliko ja vidim jeftina prica...Kako ljudi vise nemaju stila...Fuj!!!!E sad ste mi se stvarno zgadili... :???:
Pa kako bi inače saznala na kakve se likove odnosi izraz "ŠILJOKURAN"? :lol:
 
random_cloud_form:
hahaha, bas si se uznemirila.... al ne vidim u cemu je problem, covek nije postavio sliku na domu i porodici vec na ljis....
e sad, kada neko shetajuci temom o kitama sretne kitu i kao zgrozi se i bude van sebe, mi ne deluje iskreno prvo prema sebi.....
Sama si kliknula na temu o velicinama penisa, i sad su kao drugi perverzni....
Zasto je u redu citati o tome a ne pogledati i fotku? Zar slika ne kazuje vise od hiljadu reci?

Foliranje, licemerje.
Ono sto bi bilo ok jeste da se forum seks i forum ljubav odvoje. I ako dolazite na forum seks budite spremni da se ne zgrazavate istog.
 
Bliss:
Gledam u sta se pretvorio ovaj forum ljis i povraca mi se...Mislim do granice da je dopusteno da se postuju fotografije polnih organa...FUJ!
Mislim da je vreme da promenite naziv jer ove debilne teme vise nemaju nikakve veze sa ljubavlju..a sex je postao koliko ja vidim jeftina prica...Kako ljudi vise nemaju stila...Fuj!!!!E sad ste mi se stvarno zgadili... :???:

:D XEXEXEXE shut ba erotika!!! :D
 
latica:
Foliranje, licemerje.

a070.gif

Gde si Latice, oči me zaboleše od te boje. :-D ;-)
 
Sada vise i nemam nameru da sklanjam sliku, posto ne vidim vise razloga. Na toj temi ne pricamo o cokoladama i lutkama, vec o obdarenosti. Ako pricamo o tome, zasto da ne postavim i sliku, koja realno i nije toliko perverzna. Jeste da je erotska, ali mislim da je sasvim ok za ovakvo mesto. Sliku sam i postavio zbog toga da se vidi ko je otvoren i iskren, a ko nije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top