Trikovi pasa - napisite koje trikove zna vas pas

Moj zlatni retriver zna svasta evo snimka

hehe, kako je pametan/a

Moja Leja zna osim onih osnovnih sedi, lezi cekaj donesi da otvara vrata, to je do duse sama naucila, a bogami i kopa rupe na komandu, ali sad je provalila da je svaka rupa u zemlji za kopanje pa se sva ublatnjavi :lol:
guska jedna :heart:
Ucila sam je da zatvara vrata ali nismo uvezbale dovoljno
Nisam je nesto posebno ucila, vise su mi te stvari da zabave mene a ne nju, pa se nisam ni trudila, volim da pas svoju prirodu izkaze sam, pre nego da ceka svaku moju komandu.
A Snupi...on nista ne slusa, pa ga nisam nesto ni uvezbavala :aha:
 
svasta umeju
da uniste svaki, ali svaki djubravnik koji vide - do sada stradalo na desetine
da izedu odjedared pola jagnjeta *mislim komsija zaboravio da je isto izvadio iz zmrzivaca te zavrsilo kod zveri...z:mrgreen:
da razvuku dzak cementa po dvoristu
da pobede kosilicu - iyedu jij plasticne delove
da iskopaju svaku novo-zasadjenu biljku
da plase sve zivo sto pridje kapiji
da izedu svakog ko proba da udje u dvoriste
da iz setnje donesu i kokosku...
malo li je na ovu skupocu.....
 
Da pocepa komsijama nogavice, da prepozna komsije koje su dobri ljudi-e, takvih je malo al' ne dira ih, da istrpi moje dosadno dete i jos dosadnije macke, da cak i iza kuce, kod ulaznih vrata, javi kad neko dodje pred radnju, da propisno obelezi medje prema komsijama... Nisam je naucila da donosi kokoske, one prethodne gazde sto su je izbacile je naucile jedan vrlo koristan trik, da ostane ziva cak i ako ima trovaca okolo-da ne jede nista van cinije!
 
Da pocepa komsijama nogavice, da prepozna komsije koje su dobri ljudi-e, takvih je malo al' ne dira ih, da istrpi moje dosadno dete i jos dosadnije macke, da cak i iza kuce, kod ulaznih vrata, javi kad neko dodje pred radnju, da propisno obelezi medje prema komsijama... Nisam je naucila da donosi kokoske, one prethodne gazde sto su je izbacile je naucile jedan vrlo koristan trik, da ostane ziva cak i ako ima trovaca okolo-da ne jede nista van cinije!

Аферим!

Бај д веј, једини трик који Зара зна - је да плива. Једва је јесенас научила, после оног "маши ручицама, маши... е, јеб' га..." :)
 
Мој Лео је скоро научио да доноси папуче :) Додуше још увек морамо да га молимо да их пусти када их донесе, али и то је нешто :)
Осим тога зна оно стандардно седи, лези, доле (да спусти главу скроз на земљу), дај шапу, другу шапу, чекај, хоп (на груди), и тако :)
 

Back
Top