TRI NOVE DŽAMIJE U BEOGRADU

Alekasandar3:
ја бих Србију преуредио у Хришћанску републику, али...

За сада:

1. Позовеш Мин. Иностранис послова С. Арабије па питаш: "Какав је став важе владе око Косовске кризе"?
2. Забраниш онда све пројекте које је финансирала С. Арабије.
3. Направиш закон по ком у свакој богомољи (цркви, џамији, сигагоги) или на њеном улазу (ако брани вера) стоји Грб Републике Србије (Крст са 4 оцила) и Застава Србије.
4. Забраниш изградњу богомоља оних религија које н еприхватају равноправност са другима (Питаш све верске заједнице да ли је Мухамед равноправан са Исусом и Мојсијем)

Ето... ништа преко мере и драстично!

Imaš još jednostavniji metod - puste se svinje da pređu preko zemlje koja je planirana za izgradnju džamije, i nema teorije da će je tu graditi - za njih je onda ta zemlja "prljava", pa odustanu. Ponoviti za svaki nov plac koji planiraju da iskoriste u tu svrhu.
 
Ma, spalite je još jednom, ako mislite da je to prava stvar
Meni ipak treba malo više da spalim istorijski spomenik svog grada ili da pređem u islam od toga što ću sa muslimanom da pređem ulicu na istoj zebri ili što ću da prođem kroz senku minareta...


@Grof
:lol:
Eto vidiš!
 
medved_bg:
Ma, spalite je još jednom, ako mislite da je to prava stvar
Meni ipak treba malo više da spalim istorijski spomenik svog grada ili da pređem u islam od toga što ću sa muslimanom da pređem ulicu na istoj zebri ili što ću da prođem kroz senku minareta...


@Grof
:lol:
Eto vidiš!
Неће више, прво су палили а ондак лепо хришћански однели компјутере. Мир - мир нико није крив.
 
medved_bg:
Arhangele, lokacija ti je...ma, ih! Sva sam se raznežila :)

Lokacija mi je gde me šćerin pampers potera
big_smile.gif
 
Ma nece oni dobiti dozvolu.Dzamije nisu bezbedne.


Zamisli da prdnu sada a najeli se loja i ostalih g_ovana. Pa posledice bi bile katastrofalne.Pazi nabili glave jedni drugima u guzice.Ajde sto bi oni pocrkali vec bi taj masovni prdez moga da izazove ekolosku katastrofu na vecem prostoru i ugrozi zivote gradjana u okolini dzamije.Zar nam treba novi Cerobil pitam ja vas ???? Hahaaaa! Nego ozbiljno ovo nije za zajebanciju.
 

Back
Top