TrenuTna dešavanja...

Koji naziv vam je drazi?


  • Ukupno glasova
    43
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znaci, bio vam rikan u rumi juce... pa se vratio tek jutros... e, majke mi, u zivotu nisam bio u nekim toliko zadimljenim kaficima... neverovatno nesto... e, gico, jeo sam sendvice tamo... ne kostaju 60 nego 100 dinara... sa zelenom salatom... i sad mi se skroz jede sendvic sto ima zelene salate u njemu... a i supa je skuvana upravo... divota.. nego, vi, sta radite?
 
znaci, bio vam rikan u rumi juce... pa se vratio tek jutros... e, majke mi, u zivotu nisam bio u nekim toliko zadimljenim kaficima... neverovatno nesto... e, gico, jeo sam sendvice tamo... ne kostaju 60 nego 100 dinara... sa zelenom salatom... i sad mi se skroz jede sendvic sto ima zelene salate u njemu... a i supa je skuvana upravo... divota.. nego, vi, sta radite?

па ево,
баш контам како сам јефтино прошо у руми:)))))
 
a na sci fi-ju neki film sa dinosaurusima... upravo bacise neku elektronsku bombu, ubise jednog od njih... a Hose, malo pre, treba da pokriva onog sefa njihovog, i drzi pusku u ruci i dere se na dinosaurusa, kaz emu: 'ruzni, ovamo'... i mase... nema ti, prijatelju moj, sta da pricas sa njim.. pucaj bree....
 
mapofbali.gif


na naaa naaa na! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top