trenutna desavanja u kafani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
šta misliš ti strvino što ovu tutaniju niko odavde neće da jebbe

ја само не знам што ти не је8еш ништа
јер насупрот слици коју покшаваш да створиш о себи
твоје непрекидно бивствовање на крстарици говори супротно

бат ху ем ај ту џаџ ју хеј

само ме се мани и немој ме више ништа запиткивати јер нисам у фазону да причам на том сељачком нивоу

- - - - - - - - - -

dobro je to ... ma bolan ne da ja necu nego kazem ti nekako sam postao tup :D

па то се тренира, чак и дечјим играма попут меморије
што значи да све жемо и да ниси туп него малчице лењ : Р
 
e jbga strvino ja znam da si ti ljuta na mene što sam te naduvo kad si pokušavala da me smuvaš

може бити да си то сањао ил да често сањаш обзиром да често то помињеш
ил да си ме помешо с неком обзиром да тебе овде све мувају а ти све...надуваш :неутрал:
 
omatorio si coa
mada ni to što si džanker ne pomaže sivoj masi
hahahahaha dzanker, tacno covjek ne smije reci da ispusi dzoint nekad :lol:
ја само не знам што ти не је8еш ништа
јер насупрот слици коју покшаваш да створиш о себи
твоје непрекидно бивствовање на крстарици говори супротно

бат ху ем ај ту џаџ ју хеј

само ме се мани и немој ме више ништа запиткивати јер нисам у фазону да причам на том сељачком нивоу

- - - - - - - - - -



па то се тренира, чак и дечјим играма попут меморије
што значи да све жемо и да ниси туп него малчице лењ : Р

ma moram otkriti na koji nacin da pamtim .. asocijacije su kontam najbolje ...
 
може бити да си то сањао ил да често сањаш обзиром да често то помињеш
ил да си ме помешо с неком обзиром да тебе овде све мувају а ти све...надуваш :неутрал:



ajde ajde... smarala si me jedno vreme na pp ko nezdrava, nemo sad... nisam ja s kruške pao. kad god se pojavim ovde eto tebe u inboks. ali morao sam da te iskuliram jer sam tad bio s jednom drugom sovom odavde, jebga dve s foruma pa još se znaju, mnogo je čak i za mene... i tad si me zamrzela.

ali opet kažem, treba da nađeš snage u sebi da to preboliš jer ovakvi bezobrazluci i tvoje ponašanje samo govore da je to sve tebi mnogo više značilo nego što bi(je) trebalo

i da, otprilike nema koja me odavde nije muvala, i da - većinu sam naduvo

- - - - - - - - - -

hahahahaha dzanker, tacno covjek ne smije reci da ispusi dzoint nekad :lol:


e pa to... ali moramo sad malo da te prozivamo :lol:
 
hahahahaha dzanker, tacno covjek ne smije reci da ispusi dzoint nekad :lol:

ма смеш да кажеш него имаш ових дежурних баба типа јуне етернал и овај који имам осећај да воде тефтер неки ко је шта реко па после просипају нека срррањња лол
ma moram otkriti na koji nacin da pamtim .. asocijacije su kontam najbolje ...
играј ону слагалицу сутра : )

- - - - - - - - - -

ajde ajde... smarala si me jedno vreme na pp ko nezdrava, nemo sad... nisam ja s kruške pao. kad god se pojavim ovde eto tebe u inboks. ali morao sam da te iskuliram jer sam tad bio s jednom drugom sovom odavde, jebga dve s foruma pa još se znaju, mnogo je čak i za mene... i tad si me zamrzela.

ali opet kažem, treba da nađeš snage u sebi da to preboliš jer ovakvi bezobrazluci i tvoje ponašanje samo govore da je to sve tebi mnogo više značilo nego što bi(je) trebalo

i da, otprilike nema koja me odavde nije muvala, i da - većinu sam naduvo

- - - - - - - - - -

који тачно пп? плиз, објасни
плиз, објави слободно пп у ком сам ја тебе мувала, набацивала ти се, мислим, шта год, комплексашу један хД
ево, имаш моју дозволу хД
 
који тачно пп? плиз, објасни
плиз, објави слободно пп у ком сам ја тебе мувала, набацивала ти се, мислим, шта год, комплексашу један хД
ево, имаш моју дозволу хД



eto vidiš kako nesvesno potvrđuješ ovo što rekoh. a ja čak i da nisam pobriso ta sranjja ne bi mi palo na pamet da prevrćem po tvojim glupim ppeovima i razlažem sad sitna crevca, koga boli quartz. smarala si i popila si iskul. živi sa tim.
 
успут, једина већа размена пп-а између тебе и мене икада је била каси дошо пијан кући а риба те зајебавала у мозак најстрашније па си плако на пп ко беба нека
а то је поооооодавно било ал стрки никад тако нешто није споменула јер није сиса ко ти
ал има и кад оћу да будем сиса, и то много већа него све попут тебе : )))

и тад си сило од човека, велики је8ачу, кукао на девојку и жалио се како мислиш да јој није стало и да не знаш шта да радиш, а мене испитивао за мог дечка, па сад као ја њега ту нешто мувала лол

разлика је што ја то имам црно на бело, а ти, ја не знам, једино сад нешто на лицу места да искуцаш па да протуриш лол
 
де си снуп дог <3

- - - - - - - - - -



ма раскомоти се, изразио човек жељу да оће да га банују па ја реко да потпомогнем пошто ми се попео на главу скурчењем : ))

ma ok razumem ja sve to
nego treba da se spava , ko je ubio san ? :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top