ТРЕЋИ СВЈЕТСКИ РАТ

To sto bi neki hteli da predstave za resenje je (najmanje) preseljenje oko 1,3 miliona Siptara... valjda u Albaniju. Mislis da mi mozemo to da sprovedemo? Mi uopste i nemamo saveznika.

Nemoj samo neko da mi spominje Ruse i piskaranje rezolucija tj. udaranje veta na druge.


Ne "preseljenje", vec isterati one koji su dosli ilegalno i koji nemaju veze s Kosovom i Srbijom, kao sto nisu imali nikakve veze ni sa Jugoslavijom.


P.S. Zasto nemamo saveznike? :rtfm:

Da nije mozda zbog slugeranjske politike zute kamarile? Za ovih 12 godina koliko su bili na vlasti, kao demokrate i nosioci naprednog rezima (koji je raskrstio sa starim diktatorskim :roll:), i tolikim "prijateljstvom" sa Zapadom, trebalo je da "vri" od saveznika! :evil:
 
Ште ће бити узрок по вама,ко ће учествовати,да ли ћемо ми Срби учетвовати шта мислите?
Uzrok ce verovatno biti Israelski napad na Iran . I ako bi neki ovde to iskoristili za etnicko ciscenje kosova , zaboravljaju da smo okruzeni "dobronamernim" susedima , ne bi me cudilo da nam braca bugari opet pocesu ledja kad zagusti .
Ali sigurno bi morali ponovo odabrati izmedju 2 bloka , amerike i jevrope ili rusije i kine .... U svakom slucaju bi bili marionete sa velikim gubitcima , kao i obicno .
 
Uzrok ce verovatno biti Israelski napad na Iran . I ako bi neki ovde to iskoristili za etnicko ciscenje kosova , zaboravljaju da smo okruzeni "dobronamernim" susedima , ne bi me cudilo da nam braca bugari opet pocesu ledja kad zagusti .
Ali sigurno bi morali ponovo odabrati izmedju 2 bloka , amerike i jevrope ili rusije i kine .... U svakom slucaju bi bili marionete sa velikim gubitcima , kao i obicno .

Ma vjerujem da Pakistanci i Indijci ce prvi zakuhati
 
Ma vjerujem da Pakistanci i Indijci ce prvi zakuhati

mislim da nece, neko moje iskustvo sa ljudima iz tog dela sveta.

indija treba americi kao bamper prema kini, kina se lagano siri i izguglaj kad imas vremena vest o tome da je pakistan svoj deo kashmira vec dao na koriscenje kini i da kina itekako planira da kroz pakistan provuce naftovode

to je vec realnost jer i pakistanske vlasti su ukapirali da dvostruka igra, podrska amera ih kosta previse i zato skoro panichno pokusavaju da se stave kini pod okrilje ako to jos mogu, da bi izbegli arapsko prolece u nekoj formi

mada pakistan stvarno pokusava najbolje u ovom trenutku da uradi na poboljsanju kvaliteta zivota gradjana, najzad dizu ruke od rata sa indijom ali ako se ne konsoliduju uskoro odose niz vodu
 

Back
Top