Tranziti

Cek, pa nisam sigurna da mogu da se slozim sa tobom. U pravu si za merkur u 7-oj, ali mi je natalni merkur u shkorpiji u 9? Evo je karta od danas.
Ps. nisam znala da je njegovo kretanje tako brzo.
Ps2. Elle hvala shto si prebacila postove na ovu temu...:)

astro24gw01ja2008724488nz2.gif


I da postavim pitanje oko tranzita. Koliko kojoj planeti treba vremena da predje horoskop, tachnije kojom se brzinom svaka krece?
Znam za pluton da je najsporiji...ali ne znam za ostale...
 
Poslednja izmena:
Sunce za godinu dana ceo zodijak, tu su negde i Merkur i Venera, samo su brzi pa su i retrgradni, pa Mars oko dva meseca u jednom znaku, manje, Mesec 28 dana ceo zodijak, Jupiter godinu dana jedan znak, Saturn 2,5, nadalje ne znam tacno ali oko sest sedam godina za Uran i malo vise za Neptun i najvise Pluton ... pogledacu ...


8) :-o :o
 
dali tranzit jupitera kroz 10.kucu moze da donese i nesto lose?? ako recimo prelazi preko venere, mjeseca i sunca koji su kao vladari (2 i 7, 4 i 5 polja) u losim aspektima sa saturnom i plutom (vladar 10.polja i 8. polja)?? zna li netko? plasim se jer mi ne mirise na nesto lijepo, ipak prelazi preko mc-a i preko vaznih planeta...

molim ako netko zna da napise nesto o tome... hvala unaprijed!!!!
 
dali tranzit jupitera kroz 10.kucu moze da donese i nesto lose?? ako recimo prelazi preko venere, mjeseca i sunca koji su kao vladari (2 i 7, 4 i 5 polja) u losim aspektima sa saturnom i plutom (vladar 10.polja i 8. polja)?? zna li netko? plasim se jer mi ne mirise na nesto lijepo, ipak prelazi preko mc-a i preko vaznih planeta...

molim ako netko zna da napise nesto o tome... hvala unaprijed!!!!

Pa pre bih rekla da ti moze doneti ljubav i trudnocu,mada moze biti i neka poslovna prilika,zavisi cime JU vlada..uvek bre zboravis natal da postavis:rtfm:,teras nas da lupamo glavu i da razmisljamo,c,c,c..:dash:
Ajde daj natal..
 
Pa kako je JU sada na tvom MC-u,moze ti doneti rast ambicija,pa cak i neku poslovnu ponudu,ali ce ti svakako doneti i ono sto sam ti vec rekla kada ti bude prelazio preko VE i MO,eventualno mozda neko putovanje u inostranstvo kada predje preko MO,jer je JU vladar 9.a MO vl.4.a moguce i partnera druge vere(JU u Skorpiji).
Pa ti javi sta se izdesavalo..:mrgreen:
 
Pa kako je JU sada na tvom MC-u,moze ti doneti rast ambicija,pa cak i neku poslovnu ponudu,ali ce ti svakako doneti i ono sto sam ti vec rekla kada ti bude prelazio preko VE i MO,eventualno mozda neko putovanje u inostranstvo kada predje preko MO,jer je JU vladar 9.a MO vl.4.a moguce i partnera druge vere(JU u Skorpiji).
Pa ti javi sta se izdesavalo..:mrgreen:

hvala emily2:))

a ne mislis da moze nesto lose da donese, kao napr. novcanu krizu ili neke gubitke? jer meni sve te planete imaju jako lose aspekte i sa plutonom i sa saturnom...?
 
Pa gledaj,nemoj kvadrat posmatrati kao nuzno zlo,kvdrati nas pokrecu da se aktiviramo na nekom planu,motivisu nas da se izborimo za odredjeni cilj,mnogi uspesni ljudi imaju mnogo kvadrata u karti.
E sad,zavisi na koji ce se nacin to ispoljiti kod tebe,tj.na kom polju,pa hajde da ne nagadjamo i da ne malerisemo nego kad prodje da nam ispricas sta ti je doneo,ok?:)
 
Pa gledaj,nemoj kvadrat posmatrati kao nuzno zlo,kvdrati nas pokrecu da se aktiviramo na nekom planu,motivisu nas da se izborimo za odredjeni cilj,mnogi uspesni ljudi imaju mnogo kvadrata u karti.
E sad,zavisi na koji ce se nacin to ispoljiti kod tebe,tj.na kom polju,pa hajde da ne nagadjamo i da ne malerisemo nego kad prodje da nam ispricas sta ti je doneo,ok?:)

ok moze, dogovoreno :D
 
Mene interesuje šta će mi se dešavati kad mi tranzitni Pluton dođe u konjukciju sa Mesecom (koji je na trećem stepenu jarca) i opoziciju sa Venerom (treći stepen raka). Mesec mi je na samom kraju devete kuće, vladar je četvrte i pete kuće, a Venera druge i sedme. Ja to povezujem sa emocijama, možda grešim... Inače sam emotivno već duže vreme nezadovoljna, dugo sam sama....
 
Mene interesuje šta će mi se dešavati kad mi tranzitni Pluton dođe u konjukciju sa Mesecom (koji je na trećem stepenu jarca) i opoziciju sa Venerom (treći stepen raka). Mesec mi je na samom kraju devete kuće, vladar je četvrte i pete kuće, a Venera druge i sedme. Ja to povezujem sa emocijama, možda grešim... Inače sam emotivno već duže vreme nezadovoljna, dugo sam sama....

A cime PL vlada?Postavi kartu..
 
Molila bih da mi neko odgovori sta ce biti kad mi tranzitni uran predje preko natalne venere
 

Prilozi

  • astro_w2gw_02_bik_strelac_hp.71830.3117.jpg
    astro_w2gw_02_bik_strelac_hp.71830.3117.jpg
    67,2 KB · Pregleda: 17
juce sam saznala da cu da obnovim godinu, bas kad je tranzitni saturn napravio egzaktan trigon sa MC-em. da li iz toga moze da se izvuce nesto pozitivno, s obzirom da je u pitanju trigon ili je saturn SATURN? inace jupitar mi za 2 nedelje dolazi na MC, a citala sam da su to neke povoljne neocekivane promene i priznanja. mozda smanje uslov :D (to vec govori tr sunce u kvadratu sa neptunom)
 
Da li neko može da mi kaže nešto oovim tranzitima......

Tranzit Jupitera preko natalnog Meseca i Plutona (trigon)...............
Tranzit Jupitera preko natalnog Urana i Neptuna (sekstil)...............


Tranzit Urana preko natalnog Urana (sekstil)......
Tranzit Urana preko natalnog Neptuna (sekstil).....
Tranzit Urana preko natalnog Plutona (trigon).......
Tranzit Urana preko natalnog Meseca (trigon)......


Tranzit Saturna preko natalnog Urana i Neptuna (trigon)........
Tranzit Saturna preko natalnog Meseca i Plutona (sekstil)......

Tranzit Neptuna preko natalnog Merkura (konjukcija)........
Tranzit Neptuna preko natalnog Saturna (konjukcija).....


Tranzit Plutona preko natalnog Merkura (sekstil).........
Tranzit Plutona preko natalnog Saturna (sekstil).......

Tranzit Marsa preko natalnog Sunca (opozicija).....
Tranzit Marsa preko natalnog Ascendenta (opozicija).......
Tranzit Marsa preko natalnog Marsa (opozicija)......

Tranzit Meseca preko natalnog Sunca, Ascendenta i Venere (trigon)........





To bi bilo sve.....:):)
MOLIM VAS ODGOVORITE !!!:worth:
 
Vidi, vrlo je bitno cime vladaju planete preko kojih tranzitna planeta prelazi... odnosno kojim poljima vladaju... pa se onda gleda i koji ce "zivotni aspekt" da pokrenu...
 
Pozz devojke!
Šta može da donese tranzitini Neptun u 5. polju?
Samo da nisu "zamagljene oči u ljubavi" ili tako nešto slično, jer sam ja veoma realna u poslednje vreme ( a i inače).
 
Pozz devojke!
Šta može da donese tranzitini Neptun u 5. polju?
Samo da nisu "zamagljene oči u ljubavi" ili tako nešto slično, jer sam ja veoma realna u poslednje vreme ( a i inače).
Sve zavisi koliko je natalni Neptun vezan za 5. kuću ... ako nije, verovatno neće ni doneti ništa (specijalno) :)
 

Back
Top