TRAINSPOTTING

bio sam danas kod ortaka,isao sam da mu pomognem nesto,video kumče i tako..nego kad sam bio prosli put,posle klope,kad mu je izasla zena..prisao mi je i kao...brate...nemoj nikad da se zenis..nikad!
posle je ona naisla...danas kad smo radili ja ga pitam..jeli brate..sto si mi prosli put rekao da se ne zenim i to...mislim jesi se salio,a on ..ja sam bio ozbiljan,i tada je opet ova naisla :lol:

...bio je ozbiljan :neutral:

nisam ga posle pitao zasto...zaboravio sam,moracu da ga pitam kad se vidimo,jer trulo mi je da ga sad cimam na mob i kao...e brate..nisi mi zavrsio danas onu pricu :lol:
 
Ma, ne znam ni ja vise... Slusala sam Taru kad je pricala o onoj svadbi o kojoj je i ovde pisala... I onda smo i nas dve nesto pricale o tome... Tad sam njoj ja rekla: "Ma, daj, to sto smo se tripovale kao male, nema veze sa ovim sada... Jeste da je bzvz kad si citavog zivota zagovarao jednu pricu i onda BUM-udajem se! :shock: Ali... Valjda to ide sa godinama..."
Doduse, dodala sam na kraju da za mene to ne vazi. 8)

Ali... :|
 
Zezao se. Shishmishi su naglavacke.

u pravu si,evo ga..uvek visi

2000427869773111747_rs.jpg


shishmish brate morao sam,oprosti mi... :)

btw odakle vam ideja da se zenim :P ja otvorio temu da vidim sta vi mislite a vi tako :)
neki su mi i cestitali,ja se zahvalio...kurtoazija,mislim ne kazem da ne razmisljam o tome i to intenzivnije nego pre,ali ipak...polako :) :P
 

Back
Top