TORTE: recepti, saveti, ideje...

SUMEJA 1.jpg
SUMEJA 2.jpg
 
Poslednja izmena:
JEL PRAVILA NEKA OD VAS OVE KUCICE OD SMESE ZA MEDENJAKE ,TE BOZICNE KUCICE ,IMAM DVA BRATICA PA SAM MISLILA DA IM NAPRAVIM BAR DA POKUSAM ,A POSTO SU NJIH DVOJICA PA SE UVEK SVADJAJU OKO JEDNE STVARI KAO I SVA DECA ,MISLILA SAM DA NAPRAVIM DVE PA AKO NEKO IMA SEMU ZA NEKU MALU DA NIJE PREVISE VELIKA POSTO SAM MISLILA I NEKE KOLACICE DA NAPRAVIM UZ TO :D
Ovde smo kod torti... a imamo i temu o medenjacima... http://forum.krstarica.com/showthread.php/335572-medenjaci?highlight=medenjaci
Ali, pre svega, kao što reče Domaćica, kad postuješ na Forumu isključi caps. odnosno piši normalnim/malim slovima. Pisanje velikim slovima je paralela vikanju i naravno da se smatra nepristojnim.
 
Postoji, kupiš badem u listićima,malo je skuplji ali prvo ne treba ti nikada velika količina i za tu razliku u ceni je suviše velika z.....

Da ja kupujem badem u listicima,ima ga u Madjaskoj,(Cora ili neki veci marketi),a ima i kod nas na pijaci,kod onih ljudi sto prodaju robu iz Madjarske :D
Mislim da bi tu bilo jako puno posla,i po meni ne isplati se...:D
Potpuno se slažem da se ne isplati, ali ja stvarno nigde (do sad) nisam videla badem u listićima... Obratiću pažnju tamo gde ima (švercovane) robe iz Mađarske ;). Hvala.
 

Back
Top