TORTE: recepti, saveti, ideje...

Ih bas im nije fazon za te pare, pa one srebrne se mogu opert koristiti, bar ja kad nama pravim operem lepo i opet koristim za nas....

Lady stvarno se maste, ja ih kupujem stalno, ali sad su nabavili i tu foliju koja se ne masti, pa ce uskoro imati i te tacne u ponudi. Bas kako je ZD rekla. A domacice sto se tice tvog stalka, mozes da sakrijes fleke sa ukrasima od fondana :)

- - - - - - - - - -

Od ovog vikenda samo jedna tortica, i to kornet
attachment.php


Nacke, malo je reci da sam odusevljena :ok:
 
zbog ove torte nisam nocas spavala, tetka koja je porucila tortu je sinoc javila da mama i beba izlaze ranije iz porodilista i da torta treba biti za ujutru spremna.....
ja sam se potrudila da je ubrzam ali mislim da se na torti to ne vidi (sto se za mene ne bi moglo reci , podocnjaci uzas... )


p4300251.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

p4300258.JPG
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


p4300265.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Poslednja izmena:
Bravo Kaca, kako si uopste i stigla pojma nemam

javila mi je oko sest popodne za promenu plana , bila je gotova do 9 (u to racunajuci, spremanje dece za krevet , postavljnje i rasklanjanje vecere), cekala sam je da se stegne do 12, 12.30 i ukrasavala do zore :mrgreen:

e sad samo jos da kazem da tortu nije preuzela rano ujutru kao sto je rekla nego pre pola sata...... znaci necu dalje nista komentarisati , i opet se pokazalo dobar i lud su braca definitivno :mrgreen:
 
javila mi je oko sest popodne za promenu plana , bila je gotova do 9 (u to racunajuci, spremanje dece za krevet , postavljnje i rasklanjanje vecere), cekala sam je da se stegne do 12, 12.30 i ukrasavala do zore :mrgreen:

e sad samo jos da kazem da tortu nije preuzela rano ujutru kao sto je rekla nego pre pola sata...... znaci necu dalje nista komentarisati , i opet se pokazalo dobar i lud su braca definitivno :mrgreen:

Hoćemo na startnu liniju da vidimo koja je Katarina brža :rotf:
 
Kaca genijalna je...i onda kazu lako praviti torte....
nego jel koristio neko ljubicasti barvalo fondan? Da vidim neku sliku zbog boje posto ce mi drugi kupovati, da li je lepa boja, ima li vise nijansi ili jedna?

ja uzimam njihov ljubičasti , boja je tamno ljubičasta skroz , a kad se pomeša sa belom bude baš lepih nijansi . Ja inače uzimam boje najtamnije nijanse pa ih svetlim sa belom do željene boje .
 
attachment.php
.ova mi je bila porucena pre neki dan za sutra,medjutim danas oko 1 mi dolazi musterija na posao i pita jel moze umesto 3.5kg da bude preko 4(a ja je vec zavrsila i u frizideru se steze),e onda je odlucila da naruci jos jednu manju od 2kg.i naravno sto bi rekao moj muz,ja nisam mogla da je odgovorim od neke posebne dekoracije nego prihvatim sto zahtevnije za tako malo vremena.kad sam dosla sa posla,napravila je,sad zavrsila i zadovoljna sam rezultatom
attachment.php
...udavi vas drage moje
 

Back
Top