TORTE: recepti, saveti, ideje...

Evo tortica od proslog vikenda
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 
evo i m oje navijacke.danas sam odlepila,devojka na fejsu ostavila jako uvredljiv komentar kad je videla tortu sa partizanovim grbom.i kada sam pokusala da joj objasnim da to nije lepo,da je to za detetov rodjendan...jos se i naljutila,sta ja njoj drzim predavanja,ona nije mene uvredila,svidja joj se moj rad...znaci strasno.sad mi frka da radim torte sa zvezdinim i partizanovim grbom

Taj konkretni komentar nisam vidjela, ali jesam na vec vise profila i takva prepucavanja mi se gade. To "pomnozi sa nulom" i gotovo, nema sekiracije radi takvih umobolnih ljudi, pusti ti to sve! Mi pravimo ono sto nam musterije traze i tako i treba da bude, a ne da odbijamo jer navijas za ovaj ili onaj klub, bezveze.
 
loptu mozete i od milke .....interkonti .....cokoladne sa plazma keksom....lesnik....nugat.... ima dosta torti

ja sam je pravila i od diplomat torte koja je sva u pavlaci i vocu bitno da se polulopte dobro ohlade i stegnu pre stavljanja jedne na drugu.I ja mislim da moze od svih,jedino je ne bih radila od kinder:)

Hvala vam na odgovoru. Meni Daco ta tvoja milka izgleda jako ukusno pa sam mislila da napravim nju posto mi je zena trazila nesto sto joj do sada nisam pravila. Danas sam smislila da napravim jednu polovinu nju a drugu onu cokoladnu od Marge Simpson posto ovde deca vole te gorkaste i suvlje coko torte. Videcemo kako ce to ispasti.
 

Back
Top