TORTE: recepti, saveti, ideje...

Ja na jednoj torti radim 5 dana :zcepanje::zcepanje:
attachment.php
 
jel moze pmoc iskusnijih?moze neki predlog za donju tortu,gornja bi bila moskva,neku sa puuuno lesnika,moze da ima i cokoladu u sebi a da je dovoljno cvrsta da drzi moskvu?ajde pliz pomoc,pravicu je sebi za rodjendan,pa da ne pukne bruka po selu!!!!da se ne obrukam na domacem terenu!!!:sad2::think::sad2:
 
Evo mojih vikend tortica
opet Ninjago, slavljenik je rekao da su mu najbitnije figurice da budu na njegovoj torti, jedan crni za njega i jedan crveni za brata, ja pokazala tortu od prosli put koju sam samo dekorisala, ona se odusevio, mama kaze ne trebaju kockice da budu sa druge strane plasta, meni bilo bezveze samo bijelo pa sam barem postolje ispod figurica dodala sa kockicama

Torta je MOSKVA, rijetko mi je traze, nadam se da ce ljudi ukapirati kako je SUPER ukusna
attachment.php


A kod ove torte je ideja bila puno, puno cvijeca i drecave pink i zelena boja, pa sam ja to sve ovako osmilila, a torta je KINDER, nono-stop trazena kod mene
attachment.php


Kad kazu cokoladna torta ja pravim ZOJU, naravno, a utisci koje dobih porukom odmah poslije rodjendana - ODUSEVLJENJE, svi koji je do sad nisu probali kazu da je nesto sasvim novo i neobicno, a ODLICNO!!! Inace, ovo je torta za sina moje koleginice, samo je trebalo da bude crveni auto, jedini zahtjev, a ja malo usarenih podlogu
attachment.php


MILKA torta, ovo je ja mislim treci put kod mene vec ovakav izgled, narucila slavljenica istu kakva je bila kod njihove drugarice, trazila samo malo ljubicastih detalja i eto...
attachment.php
 
Evo je i moja prva sirena, i to je ona famozna ROMANOV torta sa kojom sam vas ugnjavila na temi recepti, kad stignem iskuckacu kako sam pravila.
Inace, jako sam srecan i zadovoljna sa ovom torticom, jedino sam zeznula tacnu, nisam imala fin papir da oblozim ovu tanku ivericu i sve mi sad to tako izgleda bezveze.
U posljednje vrijeme mi stalno traze ljubicastu kombinaciju za dekor, kao da je roza vec dosadila djevojcicama
attachment.php


i po meni najljepsa torta od proslog vikenda je ova za 18 rodjendan, idejaje bila dva srca sa ovom mrezicom na njima i drecava pink sa crnom kombinacijom, donja torta je milka, a gornja svarcald
attachment.php
 
Hvala puno msneki, smeh i sanji na savetima, fil je uspeo zadovoljna sam samo ono cime nisam zadovoljna je sto po ovom receptu su mi kore ispale i suvise tanke (za moj ukus,mozda se nekome tako dopada), a stavila sam ih u manju tepsiju nego sto ovdje na temi pise, tako da sledeci put sigurno pravim vise smese za kore.:hvala::bye:
 
Evo je i moja prva sirena, i to je ona famozna ROMANOV torta sa kojom sam vas ugnjavila na temi recepti, kad stignem iskuckacu kako sam pravila.
Inace, jako sam srecan i zadovoljna sa ovom torticom, jedino sam zeznula tacnu, nisam imala fin papir da oblozim ovu tanku ivericu i sve mi sad to tako izgleda bezveze.
U posljednje vrijeme mi stalno traze ljubicastu kombinaciju za dekor, kao da je roza vec dosadila djevojcicama
attachment.php


i po meni najljepsa torta od proslog vikenda je ova za 18 rodjendan, idejaje bila dva srca sa ovom mrezicom na njima i drecava pink sa crnom kombinacijom, donja torta je milka, a gornja svarcald
attachment.php

Nedaju mi bone ali pamtim...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top