TORTE: recepti, saveti, ideje...

Evo samo dvije tortice ovaj vikend, doduše jednu spremam za sutra...

Kod mene su u posljednje vrijeme jako moderne ljubičaste tortice, Mini Maus i slično!!! Valjda je curicama dosadila ta roze, pink varijanta :hahaha: :hahaha:
attachment.php


Šlagu nisam nešto vična, ali zato su tu fondan detalji, pa i ovaj Barvallo ukras što je mušterija donijela jer je narudžba bila u zadnji čas, tako da mislim da sam se koliko-toliko izvukla ovaj put
attachment.php
 


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.usod ovog vikenda:posebno mi je draga ova svadbena,jer je to nešto što bi sebi uradila da biram........a s bilijarom momak nije zadovoljan,kaže očekivao je da će biti veći,a pladanj 43*43,najveći koji može u friz i pokazala mu kad smo dogovarali tortu na čemu će biti.........
 
Prvo sto moram da kazem je da danima citam vas postove i nikako da ih izcitam. Ovde pronalazim ideje za svoje torte. Za razliku od vas ja sam pocetnik u ovim stvarima. Sve pohvale za vas devojke.
Sada mi treba jedan savet (nadam se da sam na odgovarajucoj temi ) :) Imam narucenu tortu na sprat od kojih bi donja trebala biti dobos a gornja moskva snit i interesuje me da li to moze da se stavi jedno na drugo i da li je potrebno nesto izmedju torti (karton ) staviti ? Ako odgovor na ovo negde na forumu ima molim vas recite mi gde da trazim. Hvala .

Može dole doboš, gore moskva. Moje iskustvo kaže da ne moraju nikakve tacne između.
 

Back
Top