Top 10 najzgodnijih riba na muzickoj sceni (U Istoriji muzike uopste)

Epica%203.jpg

ImageShower.jpg


Ne (samo) zato sto je metalka, ali devojka ima 21 godinu, i recimo i to da neki ovde cene i licnost i unutrasnju stranu kao sastavni deo lepote, a Simone je po tom pitanju savrsena, a samim tim to znaci da sve one fufice tipa PCD, Britney, Ana Nikolic itd odmah otpadaju
 
Billie Jean:
Pa ako je tako,onda je Dzoni Dep najzgodnija pevacica !!!To je isto toliko tacno kolko i da je Britni svinja !!!
OSEĆAM DA JE TEBI I MAJKL DŽEKSON PRINC NA BELOM KONJU,NAJNAJLEPŠI! :lol: nakaza 20.veka,bar su ga tako na History-ju nazvali :lol:
a jbg Johnny Depp se ne stidi svojih gena i tamne kože čiroki indijanaca,i irske krvi...a dok ovaj tvoj...kompleksaš! kako ga je samo ispljuvao 50 cent...car...Majki je sjajan pevač,ali Džordž Majkl ga šiša
 
Lucky girl:
pa proglasavana je i ona.....mislim ako cemo tako......... :roll:
jedva cekam da vidim tebe kad se porodis
NIKADA NI JEDNE NOVINE,JAVNE LISTE NISU BILE SA PRVIM MESTOM NAJLEPŠE ŽENE A DA JE TO BRITNI....ja ne čitam domaću štampu,al zato internet i Vhr....pogledaj Victoriju Bekam posle 3 porođaja!!!! bolje nego pre.....Britni je i ranije bila niska,zdepasta,a foto šop je čudo....
 
mrs depp:
OSEĆAM DA JE TEBI I MAJKL DŽEKSON PRINC NA BELOM KONJU,NAJNAJLEPŠI! :lol: nakaza 20.veka,bar su ga tako na History-ju nazvali :lol:
a jbg Johnny Depp se ne stidi svojih gena i tamne kože čiroki indijanaca,i irske krvi...a dok ovaj tvoj...kompleksaš! kako ga je samo ispljuvao 50 cent...car...Majki je sjajan pevač,ali Džordž Majkl ga šiša
sta nabijas svoje misljenje,ako je njoj lep,lep joj je.....majkl uopste nije ruzan,bio je primoran na neke stvari na licu da uradi,ali znalo se i pre toga da je lep.....uostalom ukusi,si ikad razmisljala o tome??????postuj to.....i to sto je neko nekog stavio na listu je njegova stvar,jer sve je u oku posmatraca.....
a majkl inace kad smo kod pevanja,peva mnooooggooo bolje od Dzordza Majkla
 
mrs depp:
OSEĆAM DA JE TEBI I MAJKL DŽEKSON PRINC NA BELOM KONJU,NAJNAJLEPŠI! :lol: nakaza 20.veka,bar su ga tako na History-ju nazvali :lol:
a jbg Johnny Depp se ne stidi svojih gena i tamne kože čiroki indijanaca,i irske krvi...a dok ovaj tvoj...kompleksaš! kako ga je samo ispljuvao 50 cent...car...Majki je sjajan pevač,ali Džordž Majkl ga šiša
A Dep ne valja ni kao pojava ni kao glumac !!! Majkl je za razliku od njega dobar covek !!! A i ne izgleda lose !!! Dep je ko kreten !!!
 
mrs depp:
NIKADA NI JEDNE NOVINE,JAVNE LISTE NISU BILE SA PRVIM MESTOM NAJLEPŠE ŽENE A DA JE TO BRITNI....ja ne čitam domaću štampu,al zato internet i Vhr....pogledaj Victoriju Bekam posle 3 porođaja!!!! bolje nego pre.....Britni je i ranije bila niska,zdepasta,a foto šop je čudo....
pa viktorija bekam je kostur,mislim ako si toliko informisana trebalo bi da znas da su rekli da postoji neki model pantalona za mrsave i najmanji broj tih pantalona je viktoriji veliki....ona je bre kostur....i ne mozes neciji metbabolizam da poredis....uostalom postuj tudje misljenje,DETE!
 
mrs depp:
vid mi je savršen,devojko...a sad sereš o Depp-u jer sam ti uvredila miljenicu,pa ne znaš šta da mi kažeš,pa udaraš nisko...Johnny je imao sve najlepše:Kate Mos,Penelopa(kratko),Winona Rider,pa sad simpatična francuskinja
Pa i Majkl ne zaostaje !!! Lisa Marie Presley je jako lepa zena,samo sto ih Majkl ne menja ko carape,za razliku od Depa koji je bre muska ***** !!!
 
Billie Jean:
A Dep ne valja ni kao pojava ni kao glumac !!! Majkl je za razliku od njega dobar covek !!! A i ne izgleda lose !!! Dep je ko kreten !!!
da ovaj dobar čovek,šta uopšte pod tim smatraš....ne bi me čudilo da Majki startuje Johnny-evog sina od 4 godine.....da se poigra kao što ume....ah da,ovaj Oskar i Zlatni globus,People Chois Advards nemaju pojma kad Depp-u daju nagrade,i ovi režiseri su ludi kad ga uzimaju za svaki svoj filma...ah da,luda Amerika :lol: o bože
 
mrs depp:
da ovaj dobar čovek,šta uopšte pod tim smatraš....ne bi me čudilo da Majki startuje Johnny-evog sina od 4 godine.....da se poigra kao što ume....ah da,ovaj Oskar i Zlatni globus,People Chois Advards nemaju pojma kad Depp-u daju nagrade,i ovi režiseri su ludi kad ga uzimaju za svaki svoj filma...ah da,luda Amerika :lol: o bože
joj.....dete,dete...toliko se pravis da znas a nemas pojma........raspitaj se malo,pre nego sto tako napadas.......ako ti vec imas argumente za njega,nemoj da mislis da ih Billie nema....i uostalom ja necu sa detetom da se raspravljam,kad budes naucila da postujes tudje misljenje i pokazes malo zrelosti,javi se
 
mrs depp:
da ovaj dobar čovek,šta uopšte pod tim smatraš....ne bi me čudilo da Majki startuje Johnny-evog sina od 4 godine.....da se poigra kao što ume....ah da,ovaj Oskar i Zlatni globus,People Chois Advards nemaju pojma kad Depp-u daju nagrade,i ovi režiseri su ludi kad ga uzimaju za svaki svoj filma...ah da,luda Amerika :lol: o bože
Alo mala,ne seri vise,ako nisi pratila sudjenje ne znas nista o tome,samo se blamiras !!! Cuti bolje ti je !!!
 
mrs depp:
kakvo tuđe mišljenje? očigledno ne znaš svrhu foruma....mislim šta reći o ribi koja sluša britni... :roll: deca slušaju to,a ja to nisam ni u 4.osnovne,jbg odrastala sam uz dobar rok,pop....
Ako ti znas svrhu foruma,zasto onda spamujes !!! Ko si ti da odredjujes sta je dobar pop,a sta je dobar rok ?!? Ovim zavrsavam jer necu da se spustam na tvoj nivo !!!
 
mrs depp:
ok,budi naivna,samo napred! u jebenoj Srbiji možeš da platiš presudu,a kamoli on koji je lovator.....meni je bolesno kada klatiš dete sa prozora i menjaš svoju crnu kožu zbog kompleksa
Jos ovo ti moram reci !!! Znaci,da ne bi ispala glupa,procitaj malo njegovu biografiju i to zasto je postao beo,pa se javi !!! Ne brukaj sebe !!!
 

Back
Top