Tomislav Nikolic predsednik skupstine - RADIKALI DOLAZE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BIces i manja ako ne budes dobra i ne proteras sve radikalske misli iz svojih mozgova Srbijo. Opameti se dok je vreme. Zar nisi do sada dovoljno porazavana.

2001946995390187738_rs.jpg
 
Frozen74:
ZNas kako nemanja covek ima i pravo... Ja cu recimo prvim vozom da se iselim... do kraja godine evo zapamtite :D I onda cu da agitujem iz tog inostranstva da se ponovo bombarduje Srbija da vas resim bednog zivota stakori !!!!!

Imas i moj glas. Povedi i mene tacno cu na mapi da im pokazujem gde da bombarduju. A nato cizma ce ovu rupu na balkanu(srbiju) da pregazi kao bubasvabu samo ako ovi "vadikali" dodju na vlast. Ako, to nam i treba samo da shvatimo koliko smo mi odvratan narod.
 
Enfroz2891.
Registrovan korisnik

Nije prisutan
Informacije o forumu Kontaktne informacije
Učlanjen:: 28.05.2006.
Poruke
Ukupno poruka: 3.154 (9,77 poruka dnevno)

Dodatne informacije Članovi grupe
Rođendan:
17.04.1982.
Biografija:
irrelevant
Mesto:
Durance of hate
Interesovanja:
Pain
Zanimanje:
Abyss gazer
___________________________________________________________

frozen1982.
Registrovan korisnik

Nije prisutan
Informacije o forumu Kontaktne informacije
Učlanjen:: 24.12.2005.
Poruke
Ukupno poruka: 6.542 (13,71 poruka dnevno)
Pronađi sve poruke koje je poslao frozen1982.
Dodatne informacije Članovi grupe
Rođendan:
17.04.1982.
Biografija:
Trajno zamrznut
Mesto:
Novi Beograd
Interesovanja:
Istorija,blejanje,kao pisem roman
Zanimanje:
Jos jedan propali student
________________________________________________________

Frozen74
Registrovan korisnik


Učlanjen:: 03.12.2006.
Lokacija: mlecni put - alfa kvadrant
Poruke: 168
________________________________________________________

Јомини, колико је никова дозвољено у овој виртуелној стварности :confused:
 
Frozen74:
onda cu da agitujem iz tog inostranstva da se ponovo bombarduje Srbija da vas resim bednog zivota stakori !!!!!

dr.koki:
Evo ja cu Srbiju da unistavam i bez placanja samo da se resim ljudi kao sto je Jerry Ropero i Eremita.
Pa ne znam dal je ovo sve jedan te isti klonj ili zaista ima ovoliko psihopata i ludaka u ovoj drzavi kao sto su ovi navedeni primerci, ali cisto da arhiviram ove bolestine.

Cisto da se zna sta su pravi ciljevi odredjene politicke grupacije.
 
dr.koki:
E pa ako je eraserhead stipendista sorosevih fondacija onda moram da ga zamolim da me ubaci u te "fasisticke placenike". Evo ja cu Srbiju da unistavam i bez placanja samo da se resim ljudi kao sto je Jerry Ropero i Eremita.


У мамицу ти ништачку, какве бљезгарије ти пишеш.....па када си толико кур*евит и храбар - дај јави ми се на ПП да се нађемо па да ти покажем јаје-мућку усмрђени од јајета кога ћеш ти да УНИШТИШ......

Једи оно што си и до сада јео - а мене заобиђи у великом луку..... :evil:


 
eremita:
У мамицу ти ништачку, какве бљезгарије ти пишеш.....па када си толико кур*евит и храбар - дај јави ми се на ПП да се нађемо па да ти покажем јаје-мућку усмрђени од јајета кога ћеш ти да УНИШТИШ......

Једи оно што си и до сада јео - а мене заобиђи у великом луку..... :evil:
jes,jos kad bi ti smeo da se nadjes sa nekim da mu "pokazes" :lol: :lol:
 
Markelja:
Mitke ponestalo rakije? Mora da ga cepas od ranog jutra.... Ima razloga za slavlje.... :D

Колико се разумем у славља ти си овде једини који данас треба да слави, што вероватно и чиниш и зато си се и јавио - ето изабран је твој Чивутин Саркози за предсендика Француске......радуј се... цепај....... а осим тога у твом профилу ово пише а не у мом:

Zanimanje:
"Osveta je ipak najsigurniji način da se postigne pravda." - Henry Becque



Зато напред - у нове победе........ 8-)
 
Ahtisari Marti : " Ja jesam dobio nalog da ocepim Kosovo od Srbije... ali bez dolaska na vlast neke sulude politicke opcije u Srbiji to nece biti moguce. Jedva sam Solani objasnio da radikali upravo predstvavljaju to. Kako bi ohrabrili Srbiju da glasa za radikale morali smo da zamolimo Rusiju da se neko vreme pretvara da podrzava Srbiju i da preti vetom u SB. Rusi su za novu povoljnu kreditnu liniju od Pariskog kluba naravno na to pristali. I eto sada imamo radikale na vlasti u Srbiji. I sada mozemo da pronadjemo opravdanje za Kosovo i da ponovo dokazemo da su Srbi genetski bolesna nacija. UN i EU razmisljaju da isele srpsko balkansko stanovnistvo u Sibir. Rusi su se prosle godine slozili sa time... ali traze preterane povlastice. No i to ce se srediti i onda necemo imati vise Srba u Evropi nego u Sibiru gde im je i mesto. Odatle su i dosli zar ne? "

Sutrasnji clanak u London Times-u.

10050432044385b04a0bd93773833008.jpg
 
nemanja_moskva:
Ej covece,upravo si mi dokazao a i drugima da si zbilja krele koji apsolutno veze nema sa politikom,a narocito politikom zemlje Srbije.Biti na vlasti u Zemunu ne znaci "biti na vlasti",krele.Radikali nikada ama bas nikada nisu bili na vlasti.Tako da resi nas svojih glupih komentara i zelje da ispadnes pametan jer to to nikako ne ide.I vrati se malo u realnost.

Radikali su bili na vlsti kada je Srbija bombardovana.
A sad idi tamo i vataj ruskinje i mani se Srbije.
 
eremita:
Колико се разумем у славља ти си овде једини који данас треба да слави, што вероватно и чиниш и зато си се и јавио - ето изабран је твој Чивутин Саркози за предсендика Француске......радуј се... цепај....... а осим тога у твом профилу ово пише а не у мом:

Zanimanje:
"Osveta je ipak najsigurniji način da se postigne pravda." - Henry Becque



Зато напред - у нове победе........ 8-)


Kakve veze ima moj profil sa citavom ovom pricom? Sarkozi nije moj, licno sam bio za Segolen, ali sta da se radi.... :D Znace i ovaj da vodi politiku kako treba... I opet moram da te priupitam kakve veze ima moj profil sa......

A sto se novih pobeda tice, cini mi se da je ova Pirova po Srbiju :wnk:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top