Томина исповест!

Ало, о чему ти причаш жено? Које куку леле, које крпице, који бакрачи.....

Ај не лупетај ту којешта и ако већ неко треба да се покрива ушима, покри се ти КЛОНУ ушима, не смеш ни
свој претходни ник да откријеш...:evil::evil::evil:

Ko ovu postavi za moderatora, pre je za sintera. Koji nivo, dno dna. :banovati:
 
Па добро НЕКА СЕ ПОВУЧЕ ДОСТОЈАНСТВЕНО и нека направи нову странку, то је његова ствар, али овако бедно износити "прљав веш" по систему "ДОБРО ЈУТРО ЧАРШИЈО НА СВЕ ЧЕТИР' СТРАНЕ" - то ми је заиста испод сваког нивоа... не могу да верујем да је толико глуп.. наноси штету и себи и СРС и свима онима који су их до сада подржавали и веровали им. Па шта он мисли да ће сада неко о њему добро да мисли после овога... и шта је уопште тражио у таквом друштву како га сада описује...

Pa i trebalo je da se dostojanstveno povuce i da ide ljuljati unucice,a ne da,sto ti kazes-iznosi prljav ves sad kad se razvodi od Seselja, i ide praviti novu stranku.Pokusava sebe da napravi jbenom strankom,trpio,ispastao,krv svoju lio za napredak stranke,i Srbije,naravno-sa porukom:ljudi,ja sam taj za koga treba da glasate.
Sto se nije povukao kad su pocele svadje pre izbora,nego se sad sjetio kad je vidio da od ocekivane pobjede nema nista. Kad je takav kao sto prica,sto nije postrojio one babetine kukumakalice i odrzao im lekciju i pokusao sa sefom da se dogovori o reorganizaciji stranke-jer stvarno ima sta da se uradi u njoj.A to sto prica da je izgubio blanko ostavke-mnogo je sladak.Prica jos nije zavrsena-cuces ti jos.....
 
Ја мислим да је најбоље решење помирење.Али,искрено уз међусобно признавање свих грешака и покајање...Само тако ће једни другима поново моћи да погледају у очи.
Ове што су клеле да се извину Николићу,јер то стварно није уреду,а Тома да покуша да изглади односе са Шешељем,што би даље утицало на остале (више)чланове.
Овако,доводе у тешку ситуацију оне који не знају много шта се дешавало и зашто је настала свађа и кога да подрже,па ће их отерати у апстиненцију и тиме ослабити себе,а ојачати ДС.

Међутим,Тома је за улазак у ЕУ,како каже,а не знам како ће да приступи Унији и да се бори за целовитост земље.Па,неће ваљда да почне са ДС-овским приглупим фразама "И Косово и ЕУ".То не иде заједно,зна он то врло добро.А,ако се окренуо Унији,онда значи да је напустио своју националну идеју коју је одгајао.

Apsolutno!! Toma jeste 2x dobijao izbore ali je seo u Miskovicevu fotelju. Sto se tice Seselja on nema pravu sliku sta se ovde desava!
 
coraxpo2.gif
 
Stvarno smesno...
Vi, poneki, kao da se radujete sto se tako desilo radikalnoj stranci, ali i pred vasim vratima ce jednog dana "da zaigra mecka"!

recimo da mi je drago sto se to desilo, ali prvenstveno zbog same srbije, jer verujem da ce toma smoci snage formirati jednu zdraviju stranku gde jedini uslov za clanstvo nece biti glupi radikalski patrijotizam i mrznja prema svima, vec ljubav prema srbiji i ljudima koji zive u njoj.
 
recimo da mi je drago sto se to desilo, ali prvenstveno zbog same srbije, jer verujem da ce toma smoci snage formirati jednu zdraviju stranku gde jedini uslov za clanstvo nece biti glupi radikalski patrijotizam i mrznja prema svima, vec ljubav prema srbiji i ljudima koji zive u njoj.

Ako Seselj ne voli Srbiju - onda stvarno ne znam ko voli...!
Njegov je "problem" sto je takav po karakteru, i jos preinteligentan, da cesto ne ume svoje stavove da artikulise na pravi nacin!
Jasno je da je i on pun ljubavi za Srbiju.
 
recimo da mi je drago sto se to desilo, ali prvenstveno zbog same srbije, jer verujem da ce toma smoci snage formirati jednu zdraviju stranku gde jedini uslov za clanstvo nece biti glupi radikalski patrijotizam i mrznja prema svima, vec ljubav prema srbiji i ljudima koji zive u njoj.

Kad vidim ko se sve brine za Srbiju,dobijem proliv.Uuuuuuuuuuu,j**** ti drzavu,...:worth::worth::worth:
 

Back
Top