TOMA NIKOLIĆ NAPUŠTA SRS?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde malo leči se.....................Tebi stvarno nije dobro....................Ili je to možda frka što će te izgleda popušiti za formiranje vlade.....................Ako je ta frustracija u pitanju onda nema problema.................razumem i tebe i risima.....................
немам никакву корист од тога али јуче за 25 евра у динарима пола резервоара а пре три године скоро пун....

плашим се да ако жути и Г - 17 остану на власти за 25 евра биће само ваздух у гумама
 
немам никакву корист од тога али јуче за 25 евра у динарима пола резервоара а пре три године скоро пун....

плашим се да ако жути и Г - 17 остану на власти за 25 евра биће само ваздух у гумама

Samo se ti plaši...........to je tvoj poremećaj................:rotf::rotf::rotf:
 
Klinjo opet si drzak i bezobrazan!!! A još i pričaš lovačke priče! Objasni nam ko ti je iz Lamborginia rekao da prave fabriku u Rakovici? Jel u DMB-u? Jel to sve piše u memorandumu o razumevanju između Zastave i Fiata? Jel to Dinkić rekao? :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Matorac,da si pročitao teme koje sam postavio shvatio bi koliko lupetaš.................Ne želim sa tobom da se prepirem jer nisi vredan toga.................Jedno ti samo kažem a to je da ispadaš glup zbog nekog drugog......................pročitaj teme koje sam postavio i moje postove na tim temama i nemoj da me pitaš takve notorne gluposti............:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Matorac,da si pročitao teme koje sam postavio shvatio bi koliko lupetaš.................Ne želim sa tobom da se prepirem jer nisi vredan toga.................Jedno ti samo kažem a to je da ispadaš glup zbog nekog drugog......................pročitaj teme koje sam postavio i moje postove na tim temama i nemoj da me pitaš takve notorne gluposti............:rtfm::rtfm::rtfm:

Izbacite ovog klinju, molim vas!!! Vređa i nepristojno se ponaša, laže ko Dinkić, loži nas za Lamborgini!!! Stvarno nije u redu, ja se već video u Lamborginiu made in DMB Rakovica!!!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Matorac,da si pročitao teme koje sam postavio shvatio bi koliko lupetaš.................Ne želim sa tobom da se prepirem jer nisi vredan toga.................Jedno ti samo kažem a to je da ispadaš glup zbog nekog drugog......................pročitaj teme koje sam postavio i moje postove na tim temama i nemoj da me pitaš takve notorne gluposti............:rtfm::rtfm::rtfm:
ајде завршите меморандум о разумевању са Тојотом па ако не успе извршите харикири:rotf: :rotf: :rotf: :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top