Тома Николић каже да је Динкић болестан

Interesantno je koliko pitchkaranje i dzukelisanje,pa makar bilo i u Narodnoj Skupstini,zaokupi paznju javnosti.
BG-ski politicari kao da su skenirali medijski i auditorijski korpus,i znaju tacno na sta ce i kako ce isti reagovati.
Ovo danasnje pitchkaranje,oplemenjeno sa dzukelisanjem,ali jos uvek izbegnutim cipelarenjem,vidjeno je vec stotinu puta.
Znaju BG-ski gospodari cime ce zaintrigirati javnost i cime ce skrenuti paznju sludjenog sveta sa svojih igrokaza.
Presvuceni radikali i veciti politicki apsolventi su u nepromenjenom stilu nastavili da optuzuju,mlataraju validnim dokumentima,bla,bla,bla,….a aktuelni ministarchina im nije ostao duzan.Zasto???
Pa zato jer i jedna i druga strana znaju da je to lagana igranka za poluobrazovan,neiformisan i sludjen svet.
Jedni naklonjeni aktuelnom ministru ce se nehajno nasmejati i okrenuti se sopstvenom “bussinessu”,a svet naklonjen vecitoj opoziciji reagovace….uuuuuu ala mu se nayebee keve,e svaka cas`bla,bla..a to sta ovi drugi nemaju leba da jedu,ma bitno da je tamo neki krkan nayebo se keve aktuelnom ministarchini…!!!
Nema sta, oproban recept koji uvek pali,makar cena istog bila i ta,da Narodna Skupstina za trenutak lici kao marvena pijaca u Obrenovcu.
Izvinjavam se ziteljima Ripnja i Rushnja cije su marvene pijace zatvorene buduci neprimaju rasplodne bikove i sitnu rogatu marvu i osrednju krmad.!!!
 
Значи тврдиш да је психички неуравнотежен,ја то немогу да верујем из простог разлога да му је Председник државе ПСИХОЛОГ Председник Скупштине НЕУРОПСИХИЈАТАР и они кажу да је Динкић СУПЕР СУПЕР! шта прича то Тома.:rtfm::dontunderstand::dash::worth::hahaha::per::sad2::sad2:

Sećaš se onog Dinkićevog histeričnog napada na na Božu Derikožu direktno na TV?
"Nemoj majku da mi diraš!!! nemoj majku da mi diraaaaššš!!!!"

To niej normalan čovek....

Dvočasovni duel kulminirao je ličnim sukobom nekadašnjih prijatelja:
Dinkić: "On ima jednu osobinu da patetikom pokušava da prikrije greške, pozivanjem na majku..."
Đelić (vrlo ljutito): "Nemoj da mi diraš majku! Nemoj da mi diraš majku!"
Dinkić: "Pa, ne diram. Jer mislite da ja nemam majku?"
Đelić: "Nemoj da mi diraš majku!"
 
Poslednja izmena:
Od lazi!
Da ne pominjem 1000 evra, itd..

Bolestan je jer je osim sto je fizicki nasrnuno na Jogrovanku Tabakovic u pauzi sednicke Skupstine - na hodniku, psovao joj mater i vredjao je na razne nacine.

I to je Nikolic izneo na zasedanju, pozvavsi ga (Dinkica) da nasrne SAD, kad gospodja udovica i majka troje dece nije nezasticena. Da, u etar je otislo i sledece sto je rekao Nikolic: ***acu ja tebi mater, kao odgovor sto je ministar psovao mater narodnom poslaniku-ZENI!

Tako to radi Mladjan Dinkic:(

Bas se pitah gde si nam ti?
Skroz bez veze bez tebe
 
Bas se pitah gde si nam ti?
Skroz bez veze bez tebe

A ti bi s vezu:zper:
Na mojim temema te nema, pa mi cudno da bas na ovoj- fali ti "veza", nego (da te ne razocaram:p) a kako se zove "covek" koji izlaga vise od 5. miliona gradjana za iznos od 1000 eura>
Pas ili duzkela?
Sto se mene tice- oboje, a on neka izabere, ja nisam kao on da ne ostaljam mogucnost izbora:lol:
 

Back
Top